Аджизим инструкция по применению

Аджизим фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Аджизим таблетки, п/о, киш./раств. №30 (10х3)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/9627/01/01 от 13.05.2009. Приказ № 331 от 13.05.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

Діюча речовина: панкреатин;1 таблетка містить 212,5 мг панкреатину, що відповідає ферментативній активності: амілази – 4500 FIP/ОД; ліпази – 6000 FIP/ОД; протеази — 300 FIP/ОД;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію крохмальгліколят (тип А), магнію стеарат, натрію кроскармелоза, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), тальк, пропіленгліколь, целюлози ацетилфталат, діетилфталат, макрогол (поліетиленгліколь 6000).

Производитель:

Аджио Фармасьютикалс Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Ферментные препараты, для улучшения пищеварения.

Показания к применению:

Недостатність зовнішньосекреторної функції підшлункової залози різного генезу: хронічний панкреатит, муковісцидоз, панкреатектомія, тотальна гастректомія, рак підшлункової залози, операції з накладанням шлунково-кишкового анастамозу (наприклад, резекція шлунка за Більрот ІІ, обструкція панкреатичного або загального жовчного протоку та захворювання, що супроводжуються екзокринною недостатністю підшлункової залози). Для покращання перетравлення їжі у разі погрішностей в харчуванні. Підготовка до рентгенологічного та ультразвукового дослідження органів черевної порожнини.

Противопоказания:

Гострий панкреатит, підвищена чутливість (алергія) до панкреатину, отриманого з органів свині та/або інших компонентів препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

При тривалому застосуванні панкреатину слід додатково приймати препарати заліза.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Безпека застосування панкреатину при вагітності та в період годування груддю вивчена недостатньо. Застосування препарату можливе у випадках, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини. В експериментальних дослідженнях установлено, що панкреатин не чинить тератогенної дії.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Дети:

В педіатричній практиці препарат застосовують дітям віком від 4 років тільки за призначенням лікаря.

Способ применения и дозы:

Доза підбирається індивідуально, залежно від ступеня недостатності функції підшлункової залози. Зазвичай дорослі приймають по 1-2 таблетки 3 рази на добу під час або відразу після їди. Таблетки слід проковтувати цілими, не розжовуючи, запиваючи великою кількістю рідини (вода, фруктові соки). Середня добова доза для дорослих становить 6 таблеток. Залежно від виду їжі та тяжкості розладу травлення добова доза може бути збільшена. При повній недостатності функції підшлункової залози (наприклад, кістозному фіброзі) доза повинна бути збільшена до 400 000 ОД ліпази (66 таблеток) на добу, що відповідає добовій потребі дорослої людини у ліпазі. Дозування для дітей має встановлювати лікар. Зазвичай для лікування муковісцидозу початкова доза для дітей віком від 4 років – 500 ОД ліпази/кг маси тіла (1 таблетка на 12 кг маси тіла) на кожний прийом їжі. Якщо величина маси тіла дитини знаходиться в інтервалі між величинами, що є кратними 12, на початку лікування рекомендується застосовувати дозу препарату, яка призначається при меншому значенні цього інтервалу (наприклад, при масі тіла дитини 20 кг на початку лікування рекомедується доза, яка призначається при масі тіла 12 кг).Дозу слід підбирати індивідуально, залежно від тяжкості захворювання, контролю стеатореї і підтримки належного нутритивного статусу. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 100 000 ОД ліпази (16 таблеток). При муковісцидозі доза препарату повинна бути адекватна кількості ферментів, яка необхідна для всмоктування жирів, враховуючи кількість та якість їжі, що споживається. Хворим на муковісцидоз не слід приймати препарат у дозах більше 10 000 ОД на 1 кг маси тіла на добу (у перерахуванні на ліпазу) через підвищення ризику розвитку стриктур (фіброзної колонопатії) в ілеоцекальному відділі і висхідній ободовій кишці.Курс лікування може тривати від декількох днів (при порушеннях травлення внаслідок погрішностей у дієті) до декількох місяців і навіть років (при необхідності у постійній замісній терапії). Перед рентгенологічними та ультразвуковими дослідженнями органів черевної порожнини (з метою прискорення виведення газів) приймають по 2 таблетки 3 рази на день протягом 2-3 днів.

Передозировка:

Не описано.

Побочные действия:

В окремих випадках – алергічні реакції у вигляді шкірних проявів, відчуття дискомфорту в епігастральній ділянці, нудота, блювання, запор або діарея.При тривалому застосуванні препарату у високих дозах можливий розвиток гіперурикозурії, у надмірно високих дозах (більше 25 таблеток на добу) – підвищення рівня сечової кислоти в плазмі крові.

Лекарственное взаимодействие:

Ферменти підшлункової залози при тривалому застосуванні знижують засвоєння фолієвої кислоти.

Срок годности:

3 роки.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати в сухому місці при температурі не вище 25 °С.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

10 таблеток у стрипі. По 3 стрипи в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Аджизим
Производитель:Аджио Фармасьютикалс Лтд., Индия
Форма выпуска:10 таблеток у стрипі. По 3 стрипи в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/9627/01/01 от 13.05.2009. Приказ № 331 от 13.05.2009
МНН:Multienzymes (lipase, protease etc.)
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

Діюча речовина: панкреатин;1 таблетка містить 212,5 мг панкреатину, що відповідає ферментативній активності: амілази – 4500 FIP/ОД; ліпази – 6000 FIP/ОД; протеази — 300 FIP/ОД;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію крохмальгліколят (тип А), магнію стеарат, натрію кроскармелоза, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), тальк, пропіленгліколь, целюлози ацетилфталат, діетилфталат, макрогол (поліетиленгліколь 6000).

Фармакологическая группа:Ферментные препараты, для улучшения пищеварения.
Код АТХ:A09AA02 - Панкреатин
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Хронический гастрит
Классификация хронического гастрита по формам, вид...
Реклама
Симптомы тревоги можно спутать с сердечным приступом: ученые
Тревожные расстройства — это группа психических за...
Каждый четвертый больной сахарным диабетом страдает сердечной недостаточностью: ученые
Сахарный диабет является хроническим заболеванием,...
Реклама