Аджизим інструкція по застосуванню

Аджизим фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Аджизим таблетки, в/о, киш./розч. №30 (10х3)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/9627/01/01 від 13.05.2009. Наказ № 331 від 13.05.2009
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Діюча речовина: панкреатин;1 таблетка містить 212,5 мг панкреатину, що відповідає ферментативній активності: амілази – 4500 FIP/ОД; ліпази – 6000 FIP/ОД; протеази — 300 FIP/ОД;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію крохмальгліколят (тип А), магнію стеарат, натрію кроскармелоза, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), тальк, пропіленгліколь, целюлози ацетилфталат, діетилфталат, макрогол (поліетиленгліколь 6000).

Виробник:

Аджіо Фармас`ютікалс Лтд., Індія

Фармакотерапевтична група:

Ферментні препарати, для поліпшення травлення

Показання до застосування:

Недостатність зовнішньосекреторної функції підшлункової залози різного генезу: хронічний панкреатит, муковісцидоз, панкреатектомія, тотальна гастректомія, рак підшлункової залози, операції з накладанням шлунково-кишкового анастамозу (наприклад, резекція шлунка за Більрот ІІ, обструкція панкреатичного або загального жовчного протоку та захворювання, що супроводжуються екзокринною недостатністю підшлункової залози). Для покращання перетравлення їжі у разі погрішностей в харчуванні. Підготовка до рентгенологічного та ультразвукового дослідження органів черевної порожнини.

Протипоказання:

Гострий панкреатит, підвищена чутливість (алергія) до панкреатину, отриманого з органів свині та/або інших компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

При тривалому застосуванні панкреатину слід додатково приймати препарати заліза.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Безпека застосування панкреатину при вагітності та в період годування груддю вивчена недостатньо. Застосування препарату можливе у випадках, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини. В експериментальних дослідженнях установлено, що панкреатин не чинить тератогенної дії.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Діти:

В педіатричній практиці препарат застосовують дітям віком від 4 років тільки за призначенням лікаря.

Спосіб застосування та дози:

Доза підбирається індивідуально, залежно від ступеня недостатності функції підшлункової залози. Зазвичай дорослі приймають по 1-2 таблетки 3 рази на добу під час або відразу після їди. Таблетки слід проковтувати цілими, не розжовуючи, запиваючи великою кількістю рідини (вода, фруктові соки). Середня добова доза для дорослих становить 6 таблеток. Залежно від виду їжі та тяжкості розладу травлення добова доза може бути збільшена. При повній недостатності функції підшлункової залози (наприклад, кістозному фіброзі) доза повинна бути збільшена до 400 000 ОД ліпази (66 таблеток) на добу, що відповідає добовій потребі дорослої людини у ліпазі. Дозування для дітей має встановлювати лікар. Зазвичай для лікування муковісцидозу початкова доза для дітей віком від 4 років – 500 ОД ліпази/кг маси тіла (1 таблетка на 12 кг маси тіла) на кожний прийом їжі. Якщо величина маси тіла дитини знаходиться в інтервалі між величинами, що є кратними 12, на початку лікування рекомендується застосовувати дозу препарату, яка призначається при меншому значенні цього інтервалу (наприклад, при масі тіла дитини 20 кг на початку лікування рекомедується доза, яка призначається при масі тіла 12 кг).Дозу слід підбирати індивідуально, залежно від тяжкості захворювання, контролю стеатореї і підтримки належного нутритивного статусу. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 100 000 ОД ліпази (16 таблеток). При муковісцидозі доза препарату повинна бути адекватна кількості ферментів, яка необхідна для всмоктування жирів, враховуючи кількість та якість їжі, що споживається. Хворим на муковісцидоз не слід приймати препарат у дозах більше 10 000 ОД на 1 кг маси тіла на добу (у перерахуванні на ліпазу) через підвищення ризику розвитку стриктур (фіброзної колонопатії) в ілеоцекальному відділі і висхідній ободовій кишці.Курс лікування може тривати від декількох днів (при порушеннях травлення внаслідок погрішностей у дієті) до декількох місяців і навіть років (при необхідності у постійній замісній терапії). Перед рентгенологічними та ультразвуковими дослідженнями органів черевної порожнини (з метою прискорення виведення газів) приймають по 2 таблетки 3 рази на день протягом 2-3 днів.

Передозування:

Не описано.

Побічні дії:

В окремих випадках – алергічні реакції у вигляді шкірних проявів, відчуття дискомфорту в епігастральній ділянці, нудота, блювання, запор або діарея.При тривалому застосуванні препарату у високих дозах можливий розвиток гіперурикозурії, у надмірно високих дозах (більше 25 таблеток на добу) – підвищення рівня сечової кислоти в плазмі крові.

Лікарська взаємодія:

Ферменти підшлункової залози при тривалому застосуванні знижують засвоєння фолієвої кислоти.

Термін придатності:

3 роки.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому місці при температурі не вище 25 °С.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

10 таблеток у стрипі. По 3 стрипи в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Аджизим
Виробник:Аджіо Фармас`ютікалс Лтд., Індія
Форма випуску: 10 таблеток у стрипі. По 3 стрипи в картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/9627/01/01 від 13.05.2009. Наказ № 331 від 13.05.2009
Міжнародне непатентоване найменування:Multienzymes (lipase, protease etc.)
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

Діюча речовина: панкреатин;1 таблетка містить 212,5 мг панкреатину, що відповідає ферментативній активності: амілази – 4500 FIP/ОД; ліпази – 6000 FIP/ОД; протеази — 300 FIP/ОД;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію крохмальгліколят (тип А), магнію стеарат, натрію кроскармелоза, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), тальк, пропіленгліколь, целюлози ацетилфталат, діетилфталат, макрогол (поліетиленгліколь 6000).

Фармакотерапевтична група:Ферментні препарати, для поліпшення травлення
Код АТС:A09AA02 - Панкреатин
Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Гастрит
Що таке гастритКласифікаціяВиди інфекційного гастр...
Пункція при гаймориті
Пункція при гаймориті — показання та протипоказанн...
Реклама
Як вгамувати біль у коліні за 30 секунд
Біль у коліні може бути викликаний різними причина...
Експерти сказали, який риб'ячий жир корисний для здоров'я мозку
Риб'ячий жир є цінним джерелом незамінних жирних к...
Реклама