Алтай-Облепиховое Масло инструкция по применению

Алтай-Облепиховое Масло фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Алтай-Облепиховое Масло масло по 100 мл во флак. стекл.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/6989/01/01 от 31.08.2007. Приказ № 512 от 31.08.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

обліпихова олія з вмістом каротиноїдів 40,0-60,0 мг%;допоміжні речовини: соняшникова олія.

Основные физико-химические свойства:

олійна прозора рідина оранжево-червоного кольору, з характерним запахом плодів обліпихи; практично не розчинна у воді, легко розчинна у хлороформі, гексані;

Производитель:

Камбий, НПП, ООО, г.Киев, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Растительные витаминные препараты.

Фармакологические свойства:

Алтай - Обліпихову Олію®, що містить суміш токоферолів, каротинів, стеаринову, миристинову, пальмитинову, пальмитолеїнову, гептадеканову, олеїнову, линолеву, линоленову кислоти, гліцеринові, хлорофілові речовини та інші біологічно активні речовини, одержують з плодів обліпихи.Завдяки наявності жиророзчинних біоантиоксидантів, токоферолам, препарат зменшує інтенсивність вільнорадикальних процесів і захищає від руйнування клітинні та субклітинні мембрани, стимулює репаративні процеси і прискорює загоювання ран. Алтай - Обліпихова Олія® виявляє деяку антибактеріальну (бактеріостатичну) дію, затримує ріст золотистого стафілококу, ешерихій, протею, гемолітичного стрептокока. Препарат поліпшує захист слизової оболонки від виразок та прискорює загоювання виразок. Алтай - Обліпихова Олія® позитивно впливає на ліпідний обмін печінки, реакцію перекисного окислення ліпідів у мембранах. Алтай - Обліпихова Олія® також перешкоджає розвитку атеросклеротичного процесу, значно знижує вміст холестерину, бета-ліпопротеїдів і ліпідів у сироватці крові. Препарат швидко всмоктуються у кишечнику, а його метаболіти виводяться з сечею.

Показания к применению:

Рекомендується як полівітамінний засіб при гіповітамінозах, для профілактики і лікування передчасного старіння і дистрофії м'язів; як проти склеротичний засіб, що впливає на ліпідний обмін і знижує вміст холестерину, ліпопротеїдів і загальних ліпідів у сироватці крові; також застосовують при ішемічній хворобі серця, при гастритах. У дерматології рекомендується при флегманозних ікне, екземі, псоріазі, виразковому вовчаку, хронічних дерматозах, виразці гомілки, променевих ураженнях шкіри. У стоматології – при променевих ураженнях слизової оболонки рота, ран, що не загоюються тривалий час, пародонтозі. У складі комплексної терапії - лікування глоситів. В офтальмології – для лікування розацеакератиту, скрофулезного кератиту, трахоми, опіків та раней повік, кон'юнктиви та рогівку (опіки кислотами, термічні). У гінекології – для лікування кольпіту, ендоцервіциту, ерозії шийки матки.

Противопоказания:

При внутрішньому застосуванні Алтай – Обліпихова Олія® протипоказана хворим на холецистит, гепатит, панкретит, жовчокам’яну хворобу, а також при підвищеній чутливості до обліпихи та при схильності до проносів.

Особенности применения:

Застосування препарату з лікувальною метою, особливо у великих дозах, необхідно здійснювати під наглядом лікаря. З обережністю застосовувати для лікування дітей, особливо схильних до алергічних реакцій, а також приймати внутрішньо препарат у I триместрі вагітності та у період лактації.

Способ применения и дозы:

Алтай - Обліпихову Олію® застосовують зовнішньо, внутрішньо, тампони, інгаляційно.При лікуванні опіків, пролежнів, променевих уражень шкіри на очищену від нальотів виразкову поверхню наносять піпеткою олію і накладають марлеву пов’язку, яку міняють через день. При променевій терапії раку стравоходу препарат призначають дорослим по половині столової ложки 2-3 рази на добу протягом всього курсу лікування і після його закінчення – ще 2-3 тижні. При лікуванні виразкової хвороби шлунка дорослі приймають по 1 чайній ложці 2-3 рази на добу за 30-40 хв. до їди. Дітям дозу зменшують удвічі.При лікуванні ерозії шийки матки застосовують ватні тампони, добре просочені препаратом (5-10 мл на тампон). Курс лікування при кольпітах – 10-15 процедур, при ендоцервіцитах і ерозіях шийки матки – 8-10 процедур. При необхідності курс лікування повторюють через 4-6 тижнів.При захворюваннях верхніх дихальних шляхів Алтай – Обліпихову Олію® застосовують у вигляді інгаляцій.

Передозировка:

При передозуванні (при прийомі внутрішньо) можливі явища гіпервітамінозу. Симптоми у дорослих: сонливість, в’ялість, головний біль, гіперемія обличчя, нудота, блювання, роздратованість, розлад ходи, біль у кістках, проноси. У дітей можливе підвищення температури, блювання, висипання, пітливість, проноси. Можливе також підвищення тиску спинномозкової рідини. Слід відмінити препарат і застосовувати симптоматичну терапію.

Побочные действия:

При поганій переносимості препарату, яка спостерігається здебільшого у хворих на хронічний розлад травлення, можливі нудота, проноси, а також загострення хвороби підшлункової залози. Можливе відчуття печії при лікуванні опіків шкіри та слизових оболонок.

Лекарственное взаимодействие:

Не слід приймати препарат Алтай - Обліпихова Олія® одночасно з іншими препаратами, які містять вітаміни А.

Срок годности:

Зберігати у недоступному для дітей, прохолодному (до 20 0С), захищенному від світла місці.Термін придатності – 1 рік.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна назва:  Hippopheae oleum;Форма випускуОлія.АдресаУкраїна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 43/9 к.43.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Алтай-Облепиховое Масло
Производитель:Камбий, НПП, ООО, г.Киев, Украина
Регистрационное удостоверение:№ UA/6989/01/01 от 31.08.2007. Приказ № 512 от 31.08.2007
МНН:Hippophae rhamnoides
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

обліпихова олія з вмістом каротиноїдів 40,0-60,0 мг%;допоміжні речовини: соняшникова олія.

Фармакологическая группа:Растительные витаминные препараты.
Код АТХ:A01AB11 - Различные препараты
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Реклама
FDA: диклофенак вызывает нарушения сердца
Диклофенак — это препарат из группы НПВС (нестерои...
Хозяйственное мыло поможет устранить запах пота и защитит от инфицирования
Хозяйственное мыло содержит моющие вещества, котор...
Реклама