Амброгексал инструкция по применению

Амброгексал фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Амброгексал сироп, 3 мг/мл по 100 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/1882/01/01 от 01.10.2009. Приказ № 702 от 01.10.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: аmbroxole;5 мл сиропу містять амброксолу гідрохлориду 15 мг;допоміжні речовини: кислота бензойна, натрію метабісульфіт, кислоти лимонної моногідрат, натрію гідроксид, полівідон, розчин сорбітолу, гліцерол, натрію цикламат, малинова есенція, вода очищена.

Производитель:

Салютас Фарма ГмбХ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Муколитические средства.

Показания к применению:

Секретолітична терапія при гострих і хронічних бронхопульмональних захворюваннях, пов`язаних із порушеннями бронхіальної секреції та ослабленням просування слизу.

Противопоказания:

Індивідуальна підвищена чутливість до амброксолу або до будь-якого компонента препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

АмброГЕКСАЛ® містить розчин сорбіту, тому пацієнтам із рідкісною спадковою непереносимістю фруктози не слід приймати цей препарат.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Амброксол проникає через плацентарний бар’єр. У результаті клінічних досліджень застосування препарату після 28-го тижня вагітності не виявлено жодного шкідливого впливу на плід, таким чином, у І триместрі вагітності не рекомендується застосовувати АмброГЕКСАЛ®. У ІІ та ІІІ триместрах вагітності препарат можна застосовувати тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.Амброксол виділяється у грудне молоко, тому не рекомендується для застосування у період годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Застосовують дітям. 

Способ применения и дозы:

Дорослі та діти старше 12 років: 10 мл (2 мірні ложки) 3 рази на добу протягом перших 2 – 3 днів. Потім дітям дозу знижують до 10 мл (2 мірні ложки) 2 рази на добу. Сироп рекомендується застосовувати після їди.Діти віком від 6 до 12 років: 5 мл (1 мірна ложка) 2 – 3 рази на добу;діти віком від 2 до 6 років: 2,5 мл (½ мірної ложки) 3 рази на добу;діти віком до 2 років: 2,5 мл (½ мірної ложки) 2 рази на добу.Тривалість лікування – до 14 днів. Слід проконсультуватися з лікарем, якщо через 14 днів симптоми не зникають та/або посилюються, незважаючи на прийом сиропу АмброГЕКСАЛ®.

Передозировка:

Досі не зареєстровані випадки отруєння з вираженими симптомами при передозуванні препарату. Є повідомлення про виникнення короткочасного неспокою та проносу.Амброксол добре переноситься в дозі до 25 мг/кг маси тіла на день при пероральному застосуванні. Згідно з даними доклінічних досліджень, при сильному передозуванні відзначались гіперсалівація, нудота, блювання і артеріальна гіпотензія.Лікування: симптоматична терапія.

Побочные действия:

Як правило, сироп АмброГЕКСАЛ® добре переноситься хворими.  З боку травного тракту: печія, диспепсія, нудота, блювання, пронос; дуже рідко – гіперсалівація, запор. З боку дихальної системи: дуже рідко – збільшення відділення слизу в носовій порожнині. З боку сечовидільної системи: дуже рідко – біль або утруднення при сечовиділенні.Загальні порушення: шкірний висип, кропив’янка, свербіж, ангіоневротичний набряк, анафілактичні реакції (включаючи анафілактичний шок) та алергічні реакції. Вкрай рідко повідомлялось про тяжкі шкірні реакції: синдром Стівенса-Джонсона та синдром Лайєлла, пов’язані із застосуванням муколітичних засобів, таких як амброксол. Здебільшого їх можна було пояснити тяжкістю перебігу основного захворювання або одночасним застосуванням іншого препарату. При появі будь-яких побічних реакцій слід негайно звернутися за медичною допомогою та припинити лікування амброксолом.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні з амброксолом підвищуються концентрації антибіотиків (амоксициліну, цефуроксиму, еритроміцину) у бронхолегеневому секреті та у мокротинні. Відсутні повідомлення щодо клінічних небажаних взаємодій з іншими медичними препаратами.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати при кімнатній температурі, не вище 25 °С, у захищеному від світла місці, недоступному для дітей.

Форма выпуска / упаковка:

По 100 мл (3 мг/мл) сиропу у флаконі з темного скла в картонній упаковці. Упаковка містить мірну ложку на 5 мл, яка має розмітки по 5 мл, 2,5 мл та 1,25 мл.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереженняІнформація для хворих на цукровий діабет1 мірна ложка (5 мл) містить 1,75 г сорбіту (що є джерелом 0,44 г фруктози), що еквівалентно приблизно 0,15 хлібним одиницям. Сорбіт може мати легкий проносний ефект.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R05CB06:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Амброгексал
Производитель:Салютас Фарма ГмбХ, Германия
Форма выпуска:По 100 мл (3 мг/мл) сиропу у флаконі з темного скла в картонній упаковці. Упаковка містить мірну ложку на 5 мл, яка має розмітки по 5 мл, 2,5 мл та 1,25 мл.
Регистрационное удостоверение:№ UA/1882/01/01 от 01.10.2009. Приказ № 702 от 01.10.2009
МНН:Ambroxol
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: аmbroxole;5 мл сиропу містять амброксолу гідрохлориду 15 мг;допоміжні речовини: кислота бензойна, натрію метабісульфіт, кислоти лимонної моногідрат, натрію гідроксид, полівідон, розчин сорбітолу, гліцерол, натрію цикламат, малинова есенція, вода очищена.

Фармакологическая группа:Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Муколитические средства.
Код АТХ:R05CB06 - Амброксол
Реклама
Борьба с туберкулезом восстанавливается после пандемии COVID-19, но все еще отстает от цели
Согласно докладу Всемирной организации здравоохран...
С 1970 года вдвое удвоилось число рожденных близнецов
По данным Базы данных метаболомов человека (HMBD),...
Реклама
Профилактика ОРВИ
Защитные меры в сезон ОРВИ и ОРЗЛекарственные преп...
С-реактивный белок при ОРВИ
Что такое С-реактивный белокАнализ на С-реактивный...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама