Амоксициллина Тригидрат инструкция по применению

Амоксициллина Тригидрат фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Амоксициллина Тригидрат таблетки по 250 мг №20 (10х2)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3713/01/01 от 27.09.2005. Приказ № 498 от 27.09.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить амоксициліну тригідрату 250 мг; допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кальцію стеарат, цукор молочний.

Основные физико-химические свойства:

таблетки білого або майже білого кольору;

Производитель:

Агрофарм, ООО, Киевская обл. г.Ирпинь, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Антибактериальные средства для системного применения. Бета-лактамные антибиотики. Пенициллины.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Діє бактерицидно. Активний щодо грампозитивних мікроорганізмів: Streptococcus spp., Enterococcus faecalis, Staphylococcus spp. (крім штамів, що продукують бета-лактамази), Corynebacterium diphtheriae, Bacillus anthracis, Clostridium spp., Listeria monocytogenes. Препарат активний також відносно грамнегативних мікроорганізмів (Neisseria gonorrhoeae, Neisseria meningitidis, Bordetella pertussis, деяких штамів Haemophilus influenzae, Escherichia coli, Shigella spp., Salmonella spp. і ін.), а також до деяких спірохет (Leptospira spp., Borrelia spp.).Амоксицилін руйнується бета-лактамазами. Кислотостійкий.У комбінації з метронідазолом виявляє активність відносно Helicobacter pylori. Фармакокінетика. Амоксицилін добре всмоктується при пероральному прийомі, їжа практично не впливає на його біодоступність. Максимальна концентрація в крові досягається в середньому через 2 години і швидко знижується. Зв'язується з білками плазми крові близько 17% препарату. Добре проникає в тканини і рідини організму (слину, мокротиння, жовч, сечу, плевральний і перитонеальный ексудат) крізь плаценту. Амоксицилін не метаболізується в організмі і в незміненому вигляді виводиться із сечею.При порушенні функції нирок сповільнюється виведення амоксициліну, у зв'язку з чим для хворих з хронічною нирковою недостатністю необхідна корекція дози.

Показания к применению:

Інфекції, спричинені чутливими до препарату мікроорганізмами, у тому числі гострі і хронічні ЛОР-інфекції та інфекції дихальних шляхів (бронхіт, пневмонія, ангіна, отит), менінгіт, інфекції нирок і сечовивідних шляхів (уретрит, пієлонефрит, безсимптомна бактеріурія), шляхів шлунково-кишечного тракту (сальмонельоз, черевний тиф), гінекологічні інфекції, перитоніт, ендометрит, гонорея, інфекції шкіри та м'яких тканин, інфіковані опіки, лептоспіроз, бореліоз; лікування та профілактика інфекційного ендокардиту.У комбінації з метронідазолом застосовують при хронічному гастриті у фазі загострення, виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки у фазі загострення, асоційованих з Helicobacter pylori.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до пеніцилінів, цефалоспоринів, інфекційний мононуклеоз у періоди вагітності та лактації.Застосування в комбінації з метронідазолом протипоказано при захворюваннях нервової системи, порушеннях кровотворення, лімфолейкозі, інфекційному мононуклеозі, при підвищеній чутливості до похідних нітроімідазолу.

Особенности применения:

З обережністю препарат призначають пацієнтам, схильним до алергічних реакцій, при захворюваннях печінки, а також у період вагітності.Амоксицилін у комбінації з метронідазолом не рекомендується призначати пацієнтам до 18 років; не слід застосовувати препарат при захворюваннях ШКТ, що супроводжуються тривалою діареєю або блюванням, а також при захворюваннях печінки. На фоні комбінованої терапії з метронідазолом не рекомендується вживати алкоголь.

Способ применения и дозы:

Встановлюються індивідуально, залежно від ступеня тяжкості перебігу і локалізації інфекції, чутливості збудника до препарату. Для прийому внутрішньо разова доза для дорослих і дітей старше 10 років (з масою тіла більше 40 кг) становить 250-500 мг, при тяжкому перебігу захворювання - до 1 г. Для дітей 5-10 років разова доза становить 250 мг; від 2 до 5 років - 125 мг. Для дорослих і дітей інтервал між прийомами - 8 годин. При лікуванні гострої неускладненої гонореї - 3 г одноразово (у комбінації з пробенецидом). Пацієнтам із порушеннями функції нирок при кліренсі креатиніну 10 - 40 мл/хв інтервал між прийомами слід збільшити до 12 годин; при кліренсі креатиніну менше 10 мл/хв інтервал між прийомами повинен становити 24 години. При анурії добова доза не повинна перевищувати 2 г.У комбінації з метронідазолом (1,5 г на добу) добова доза амоксициліну становить 2,25 г (в 3 прийоми). Пацієнтам з вираженим порушенням функції нирок (кліренс креатиніну менше 30 мл/хв) і/або печінки призначають на добу 1 г метронідазолу і 1,5 г амоксициліну (в 2 прийоми).

Передозировка:

При значному підвищенні дози і тривалому застосуванні можливі нудота, блювання, запаморочення, анорексія, біль в епігастральній ділянці, ерозивні ураження травного каналу, алергічні реакції, порушення функції нирок і печінки.Лікування - симптоматичне.

Побочные действия:

Алергічні реакції (кропив’янка, еритема, набряк Квінке, риніт, кон’юнктивіт, рідко - пропасниця, болі в суглобах, еозинофілія; дуже рідко - анафілактичний шок). Можлива токсична дія на ЦНС (при застосуванні великих доз у хворих з печінковою недостатністю); диспептичні явища, кандидоз, кишковий дисбактеріоз.При застосуванні в комбінації з метронідазолом можливі нудота, блювання, анорексія, діарея, запор, болі в епігастрії, глосит, стоматит, рідко - гепатит, псевдомембранозний коліт, алергічні реакції (кропив’янка, ангіоневротичний набряк), інтерстиціальний нефрит, порушення гемопоезу.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні з бактерицидними антибіотиками (в тому числі з аміноглікозидами, цефалоспоринами, циклосерином, ванкоміцином, рифампіцином) може виявлятися синергізм, з бактеріостатичними антибіотиками (в тому числі з макролідами, хлорамфеніколом, лінкозамідами, тетрациклінами, сульфаніламідами) – антагонізм; з пробенецидом, діуретиками, алопуринолом, фенілбутазоном і нестероїдними протизапальними засобами - зменшується кальцієва секреція амоксициліну з можливим збільшенням його концентрації в плазмі крові; з антацидами, глюкозамінами, проносними засобами, аміноглікозидами - уповільнюється та зменшується абсорбція амоксициліну, з аскорбіновою кислотою – підвищується. Амоксицилін зменшує ефективність контрацептивів для застосування внутрішньо.

Срок годности:

Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 250 С. Термін придатності – 3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у контурних чарункових упаковках; по 2 контурні упаковки у пачці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

міжнародна та хімічна назви амоксицилін;(2S,5R,6R)-6-[(R)-2-аміно-2-(4-гідроксифеніл)ацетамідо]-3,3-диметил-7-оксо-4-тіа-1-азабіцикло[3.2.0]гептан-2- карбонової кислоти тригідрат;

Форма випуску

Таблетки.

Адреса

Україна, 08200, Київська область, м. Ірпінь, вул. Центральна, 113-А.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Амоксициллина Тригидрат
Производитель:Агрофарм, ООО, Киевская обл. г.Ирпинь, Украина
Форма выпуска:По 10 таблеток у контурних чарункових упаковках; по 2 контурні упаковки у пачці з картону.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3713/01/01 от 27.09.2005. Приказ № 498 от 27.09.2005
МНН:Amoxicillin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 таблетка містить амоксициліну тригідрату 250 мг; допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кальцію стеарат, цукор молочний.

Фармакологическая группа:Антибактериальные средства для системного применения. Бета-лактамные антибиотики. Пенициллины.
Код АТХ:J01CA04 - Амоксициллин
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Борщ поможет снизить кровяное давление и улучшит здоровье сердца
Борщ — это популярное украинское блюдо. Обычно оно...
Низкое артериальное давление после 50 лет повышает риск развития болезни Альцгеймера: ученые
После 50 лет многие люди могут страдать от низкого...
Реклама