Ампициллина Тригидрат инструкция по применению

Ампициллина Тригидрат фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Ампициллина Тригидрат таблетки по 250 мг №20 (10х2)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/4212/01/01 от 01.03.2006. Приказ № 91 от 01.03.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить ампіциліну тригідрату 250 мг; допоміжні речовини: крохмаль картопляний, тальк, магнію стеарат або кальцію стеарат.

Основные физико-химические свойства:

таблетки білого кольору, круглої форми, з плоскою поверхнею, скошеними краями та рискою;

Производитель:

Агрофарм, ООО, Киевская обл. г.Ирпинь, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Антибактериальные средства для системного применения. Бета-лактамные антибиотики. Пенициллины.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Діє бактерицидно, пригнічуючи синтез клітинної стінки бактерій. Активний відносно грампозитивних мікроорганізмів: Staphylococcus spp. (за винятком штамів, що продукують пеніциліназу), Streptococcus spp. (у тому числі S.pneumoniae, Enterococcus spp.), Listeria monocytogenes. Препарат активний відносно грамнегативних мікроорганізмів Neisseria gonorrhoeae, Neisseria meningitidis, Escherichia coli, Shigella spp., Salmonella spp., Bordetella pertussis, деяких штамів Haemophilus influenzae.Ампіцилін руйнується пеніциліназою. Кислотостійкий.Фармакокінетика. Ампіцилін не руйнується в кислому середовищі шлунка, добре всмоктується з травного тракту, 30 – 40 % дози розподіляється в більшості органів та тканин. Проникає крізь плаценту, погано проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр. Максимальна концентрація в крові досягається через 1,5-2 години та знижується через 60-120 хвилин за два рази. Виводиться переважно нирками, при цьому в сечі та жовчі утворюються високі концентрації незміненого антибіотика. 10 – 30 % зв’язується з білками крові.30 % введеної дози ампіциліну тригідрату виводиться протягом 6-8 годин, 60 % – за 24 години. При повторних введеннях не кумулює, що дає можливість приймати його довгостроково у великих дозах. Виводиться з грудним молоком.

Показания к применению:

Захворювання, спричинені чутливими до дії антибіотика мікроорганізмами, у тому числі пневмонії, бронхіти, бронхопневмонії, абсцеси легень, ангіна, перитоніт, шигельоз, коклюш, менінгіт, сепсис; інфекції, включаючи змішані, сечо- та жовчовивідних шляхів (пієліт, пієлонефрит, цистит, холангіт, холецистит); інфекції травного тракту, у тому числі сальмонелоносійство; інфекції шкіри, м’яких тканин.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до бета-лактамних антибіотиків, порушення функції печінки, грудне годування, інфекційний мононуклеоз, лімфолейкоз. Маса тіла менше 20 кг.

Особенности применения:

Систематичний контроль функції нирок, печінки та картини периферичної крові. Корегування режиму дозування відповідно до значень кліренса для пацієнтів з порушенням функції нирок. Можлива токсична дія на центральну нервову систему при застосуванні високих доз у хворих з нирковою недостатністю. Можлива реакція бактеріолізу (реакція Яриш-Герксгеймера) у хворих з бактеремією (сепсис).При вагітності можливе застосування за життєвими показаннями. В період лактації необхідно вирішити питання про припинення годування груддю.

Способ применения и дозы:

Препарат призначають внутрішньо, незалежно від прийому їжі.Доза встановлюється лікарем індивідуально, залежно від ступеня тяжкості перебігу та локалізації інфекції, чутливості збудника до препарату. Для дорослих та дітей з масою тіла понад 20 кг разова доза становить 250-500 мг, кратність прийому – 4 рази на добу. Максимальна добова доза – 4 г. Тривалість лікування, залежно від локалізації інфекції та особливостей перебігу захворювання, становить від 5-10 днів до 2-3 тижнів.

Передозировка:

Проявляється токсичною дією на центральну нервову систему. Лікування – симптоматичне.

Побочные действия:

Алергічні реакції (висипання на шкірі, кропив'янка, набряк Квінке, риніт, кон’юнктивіт, рідко – горячка, болі в суглобах, еозинофілія; дуже рідко – анафілактичний шок), диспептичні розлади (нудота, блювання, діарея). У ослаблених хворих при тривалому лікуванні може розвинутись суперінфекція, спричинена стійкими до препарату мікроорганізмами (дріжджоподібні гриби, грамнегативні мікроорганізми).

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні з пробенецидом знижується кальцієва секреція ампіциліну, що підвищує концентрацію ампіциліну в плазмі крові, та збільшується ризик розвитку токсичної дії. При одночасному застосуванні з пероральними естрогенвміщуючими препаратами зменшується їх ефективність, можливо за рахунок послаблення печінкової циркуляції естрогенів. Ампіцилін посилює ефект пероральних антикоагулянтів. При одночасному застосуванні з алопуринолом збільшується ймовірність появи висипу на шкірі.

Срок годности:

Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 250 С. Термін придатності – 2 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у контурних чарункових упаковках; по 2 контурні упаковки в пачці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

міжнародна та хімічна назви ампіцилін;[(2S,5R,6R)-6-[(R)-2-аміно-2-фенілацетамідо]-3,3-диметил-7-оксо-4-тіа-1-азабіцикло[3.2.0]гептан-2- карбонової кислоти тригідрат];

Форма випуску

Таблетки.

Адреса

Україна, 08200, Київська область, м. Ірпінь, вул. Центральна, 113-А.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ J01CA01:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Ампициллина Тригидрат
Производитель:Агрофарм, ООО, Киевская обл. г.Ирпинь, Украина
Форма выпуска:По 10 таблеток у контурних чарункових упаковках; по 2 контурні упаковки в пачці з картону.
Регистрационное удостоверение:№ UA/4212/01/01 от 01.03.2006. Приказ № 91 от 01.03.2006
МНН:Ampicillin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 таблетка містить ампіциліну тригідрату 250 мг; допоміжні речовини: крохмаль картопляний, тальк, магнію стеарат або кальцію стеарат.

Фармакологическая группа:Антибактериальные средства для системного применения. Бета-лактамные антибиотики. Пенициллины.
Код АТХ:J01CA01 - Ампициллин
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Как улучшить энергичность в течение дня, когда кофе не помогает: врач
Вы устали, а кофе больше не помогает взбодриться? ...
Ученые сказали, сколько шоколада можно съедать в день, чтобы не поправиться
Черный шоколад, особенно с содержанием какао более...
Реклама