Аваксим 160 U инструкция по применению

Аваксим 160 U фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Аваксим 160 U суспензия д/ин. по 0,5 мл (1 доза) в шпр. №1 с игол. или 2-мя
Производитель:
Регистрация:
№ UA/13047/01/01 от 27.09.2013. Приказ № 895 от 26.08.2016
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Производитель:

Санофи Пастер С.А., Франция

Фармакотерапевтическая группа:

Вакцины.

Лекарственное взаимодействие:

Вакцину можна використовувати одночасно з вакциною для профілактики жовтої лихоманки за умови введення в різні ділянки тіла.Вакцину Аваксим 16U можна застосовувати для ревакцинації тих осіб, первинна вакцинація яких здійснювалась іншою інактивованою вакциною для профілактики гепатиту А. Препарат можна застосовувати з іншими інактивованими вакцинами. Вплив на імунну відповідь є малоймовірним, за умови проведення щеплення в різні ділянки тіла. Препарат можна застосовувати одночасно з Vі-капсулярною вакциною для профілактики черевного тифу, в окремих шприцах та в різні ділянки тіла. Імунна відповідь кожного антигену зберігається.Можна одночасно вводити з імуноглобулінами, але рекомендовано вводити їх в різні ділянки тіла. Рівні сероконверсії залишаються незмінними, але титр антитіл може бути нижче, ніж після вакцинації тільки препаратом Аваксим 160U.Вакцину не слід змішувати з іншими вакцинами або будь-якими медикаментами. Взаємодія препарату з лабораторними та/або діагностичними тестами не задокументована. Перед щепленням необхідно попередити лікаря про прийом будь-яких медикаментів (у тому числі безрецептурних) або вакцин.Вплив на керування автомобілемВплив препарату на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами не задокументований.Умови зберіганняЗберігати при температурі від 2 до 8 °С (в холодильнику). Не заморожувати. Захищати від світла. Зберігати в недоступному для дітей місці.Термін придатності3 роки.ПакуванняСуспензія для ін'єкцій по 0,5 мл (1 доза) у попередньо заповнених шприцах з прикріпленою голкою (або 2-ма окремими голками), по 1 шприцу в картонній коробці разом з інструкцією про застосування.Власник ліцензії на право продажу:Санофі Пастер С.А., ФранціяАдреса: 2 авеню Понт Пастер, Р-69007, Ліон, ФранціяВиробникиСанофі Пастер С.А., ФранціяАдреса: 2 авеню Понт Пастер, F-69007, Ліон, Франція ЗАТ Санофі-Авентіс, УгорщинаАдреса: Угорщина, 1225 Будапешт, вул. Кампона, 1 (Харбор Парк)У випадку НППІ (несприятливої події після імунізації) після застосування МІБП необхідно направити термінове повідомлення до:Управління лікарських засобів та медичної продукції, Міністерства охорони здоров'я України (01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7, тел. (044) 200-07-93);Державного підприємства Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України (03151, м Київ, вул. Ушинського, 40, тел. (044) 393-75-86) та на адресу підприємства виробника;TOB Санофі-Авентіс Україна, підрозділ по роботі з вакцинами виробництва Санофі Пастер (01033, м. Київ, вул. Жилянська, 48-50А, тел. (044) 354-20-00, факс. (044) 354-20-01).

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Вагітність та лактація

Немає відповідних даних щодо тератогенної дії вакцини в дослідженнях на тваринах. Досвід застосування вакцини у вагітних жінок обмежений, тому вакцинація під час вагітності не рекомендується. Застосовують вакцину у період вагітності тільки у разі крайньої необхідності і після оцінки ризик-користь.Вплив введення вакцини у період лактації не досліджувався. З обережністю вводити жінкам у період лактації.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ J07BC02:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Аваксим 160 U
Производитель:Санофи Пастер С.А., Франция
Регистрационное удостоверение:№ UA/13047/01/01 от 27.09.2013. Приказ № 895 от 26.08.2016
МНН:Hepatitis A, inactivated, whole virus
Условия отпуска:Без рецепта.
Фармакологическая группа:Вакцины.
Код АТХ:J07BC02 - Вирус гепатита А — очищенный антиген
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама