Авиомарин инструкция по применению

Авиомарин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Авиомарин таблетки по 50 мг №5
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3405/01/01 от 30.07.2010. Приказ № 643 от 30.07.2010
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: dimenhydrinate; 1 таблетка містить 50 мг дименгідринату;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат.

Производитель:

Тева Оперейшнз Поланд, ООО

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при вестибулярных нарушениях. Циннаризин.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до дименгідринату, до інших протигістамінних засобів подібної структури або до будь-якої з допоміжних речовин, що входять до складу засобу.Вузькокутова глаукома, феохромоцитома, порфірія, гіперплазія простати з затримкою сечовипускання, епілепсія, еклампсія, гострий напад астми, тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну ≤ 25 ммоль/хв). Дитячий вік до 6 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

З особливою обережністю слід призначати лікарський засіб пацієнтам, що страждають на:захворювання печінки, гіпертиреоз, брадикардію, артеріальну гіпертензію, бронхіальну астму, гіпокаліємію, гіпомагніємію, пілоростеноз, виразку шлунка, кишкову непрохідність, вроджений синдром подовження інтервалу QT або інші клінічно значущі порушення роботи серця (серцево-судинні захворювання, порушення кровообігу, аритмії), одночасно з прийомом інших лікарських засобів, що призводять до подовження інтервалу QT, або до гіпокаліємії.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Застосування дименгідринату у період останніх тижнів вагітності або напередодні пологів може викликати гіперстимуляцію матки і загрозливу для життя плода брадикардію, отже, препарат не слід призначати протягом останнього триместру вагітності. Призначення дименгідринату протягом І та ІІ триместру вагітності рекомендоване лише у випадках, коли переваги значно переважують ризик.Дименгідринат потрапляє у материнське молоко. Дотепер немає достатніх клінічних досліджень щодо застосування Авіомарину у період годування груддю. Лікарський засіб призначають з великою обережністю під час годування груддю – лише у випадках, коли переваги для здоров’я матері переважують ризик для дитини. За дитиною необхідний ретельний контроль та при появі ознак сонливості у дитини, застосування Авіомарину матір’ю слід відмінити.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Оскільки дименгідринат порушує психомоторні реакції, лікарський засіб не можна застосовувати особам, які керують автотранспортом, або під час роботи з механізмами.

Дети:

Таблетки з даним вмістом діючої речовини не застосовують дітям молодше 6 років.

Способ применения и дозы:

Для профілактики морської та повітряної хвороби рекомендовану дозу слід прийняти не менш ніж за півгодини до посадки у транспортний засіб (літак або корабель). Дорослим і дітям віком старше 14 років:Рекомендована доза складає 50-100 мг на день, прийом можна повторювати при необхідності кожні 4-6 годин. Максимальна добова доза не має перевищувати 400 мг. Дітям віком 6-14 років: Рекомендована доза складає 50 мг на день, прийом можна повторювати при необхідності кожні 6-8 годин. Максимальна добова доза в педіатричній практиці не має перевищувати 5 мг/кг, загалом не більше 150 мг. Лікарський засіб можна приймати незалежно від прийому їжі. Таблетку можна запити невеликою кількістю води.

Передозировка:

Симптоми. Перші симптоми передозування з’являються у період від 30 хвилин до 2 годин після прийому токсичної дози (25 мг/кг маси тіла), та проявляються переважно у вигляді головного болю, запаморочення, стомлюваності та сонливості.Через деякий час з’являються додаткові симптоми: свербіж, звуження судин шкіри, розширення зіниць з уповільненням зрачкового рефлексу, циклоплегія, ністагм, зниження м’язової сили, сухожильний рефлекс та затримка сечовипускання. Частота серцебиття значно підвищується, артеріальний тиск підвищується або знижується.Спостерігаються також симптоми пригнічення центральної нервової системи (ЦНС) (нерозбірлива мова, дезорієнтація в часі та просторі, атаксія, кома), або збудження ЦНС (судоми, психоз із галюцинаціями), що поступово підсилюються.Лікування: промивання шлунка, призначення ентеросорбентів, симпоматична терапія.

Побочные действия:

Побічні реакції наведені в таблиці нижче, вони класифікуються як такі, що спостерігаються: дуже часто (> 1/10), часто (> 1/100, < 1/10), не часто (> 1/1000, < 1/100), рідко (> 1/10 000, < 1/1000), дуже рідко (< 1/10 000, в тому числі і окремі випадки).

Система органів Дуже часто (≥ 1/10) Часто (≥ 1/100, < 1/10) Нечасто ( ≥ 1/1000, < 1/100) Рідко ( ≥ 1/10 000, < 1/1000) Дуже рідко ( < 1/10 000)Порушення з боку серцевої системи Тахікардія, артеріальна гіпотензіяПорушення з боку лімфатичної системи та системи крово-творення Гемолітична анеміяПорушення з боку нервової системи Сонливість, порушення концентрації, запаморочення Головний біль, безсонняПорушення з боку органа зору Порушення зору, підвищення внутрішньо-очного тиску ДиплопіяПорушення з боку органів слуху Шум у вухахПорушення з боку нирок та сечовивідних шляхів Порушення сечовипусканняПорушення з боку шлунково-кишкового тракту Нудота, блювання, діарея, запор, біль у животі, сухість слизової оболонки ротаПорушення з боку шкіри та підшкірних тканин Алергічні реакції, фоточутливість Ексфоліатив-ний дерматитСистема органів Дуже часто (≥ 1/10) Часто (≥ 1/100, < 1/10) Нечасто ( ≥ 1/1000, < 1/100) Рідко ( ≥ 1/10 000, < 1/1000) Дуже рідко ( < 1/10 000)Порушення з боку кістково-м’язової системи та сполучних тканин Слабкість м’язівПорушення метаболізму та харчування Зниження апетитуЗагальні порушення та порушення у місті введення СтомлюваністьПорушення з боку гепатобіліарної системи Порушення функцій печінки, холестатична жовтяницяПорушення з боку психічної системи Збудження, порушення сну, тривожність, тремор*

*Парадоксальні реакції на прийом дименгідринату спостерігаються особливо часто у дітей (наприклад, збудження, порушення сну, тривожність, тремор).Тривалий прийом дименгідринату може призвести до утворення залежності від лікарського засобу.

Лекарственное взаимодействие:

Слід уникати одночасного прийому алкоголю з дименгідринатом, оскільки можлива зміна та посилення дії дименгідринату.Дименгідрамін може підсилювати антихолінергічну дію інших лікарських засобів (наприклад, атропіну, трициклічних антидепресантів), та пригнічувальну дію на ЦНС таких засобів як барбітурати, снодійні, седативні, транквілізатори, антидепресанти.Одночасний прийом разом з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) може підсилювати антихолінергічну дію дименгідраміну. Лікарський засіб підсилює вплив діазепаму, призводить до дії, протилежної дії амфетамінів та їх похідних. Прийом дименгідринату знижує дієвість кортикостероїдних препаратів та антикоагулянтів для перорального прийому.Одночасне застосування з препаратами вісмуту, знеболювальними і психотропними засобами, а також скополаміном може спричинити погіршення зору.Особливої обережності слід дотримуватися при призначенні пацієнтам, у терапії яких використовуються засоби, що призводять до подовження інтервалу QT (засоби проти аритмії І та ІІ класу: деякі антибіотики, наприклад, еритроміцин, засоби проти малярії, антигістамінні засоби, препарати нейролептичної дії), або препарати, що призводять до гіпокаліємії (наприклад, деякі специфічні сечогінні засоби).Дименгідринат може приховувати побічну дію ототоксичних засобів, наприклад, аміноглікозидів. Терапію із застосуванням дименгідринату слід скасувати не менше, ніж за три дні до проведення алергічних проб, оскільки його прийом може призвести до отримання хибнонегативного результату.

Срок годности:

4 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 ˚C у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 5 таблеток у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Авиомарин
Производитель:Тева Оперейшнз Поланд, ООО
Форма выпуска:

По 5 таблеток у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/3405/01/01 от 30.07.2010. Приказ № 643 от 30.07.2010
МНН:Dimenhydrinate
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: dimenhydrinate; 1 таблетка містить 50 мг дименгідринату;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат.

Фармакологическая группа:Средства, применяемые при вестибулярных нарушениях. Циннаризин.
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Офтальмолог объяснил, помогут ли антибиотики вылечить конъюнктивит
Заболевания глаз, вызванные изменением климата и з...
Реклама