Авіомарин інструкція по застосуванню

Авіомарин фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Авіомарин таблетки по 50 мг №5
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/3405/01/01 від 30.07.2010. Наказ № 643 від 30.07.2010
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: dimenhydrinate; 1 таблетка містить 50 мг дименгідринату;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат.

Виробник:

Тева Оперейшнз Поланд, ТОВ

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються при вестибулярних порушеннях. Цинаризин.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до дименгідринату, до інших протигістамінних засобів подібної структури або до будь-якої з допоміжних речовин, що входять до складу засобу.Вузькокутова глаукома, феохромоцитома, порфірія, гіперплазія простати з затримкою сечовипускання, епілепсія, еклампсія, гострий напад астми, тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну ≤ 25 ммоль/хв). Дитячий вік до 6 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

З особливою обережністю слід призначати лікарський засіб пацієнтам, що страждають на:захворювання печінки, гіпертиреоз, брадикардію, артеріальну гіпертензію, бронхіальну астму, гіпокаліємію, гіпомагніємію, пілоростеноз, виразку шлунка, кишкову непрохідність, вроджений синдром подовження інтервалу QT або інші клінічно значущі порушення роботи серця (серцево-судинні захворювання, порушення кровообігу, аритмії), одночасно з прийомом інших лікарських засобів, що призводять до подовження інтервалу QT, або до гіпокаліємії.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Застосування дименгідринату у період останніх тижнів вагітності або напередодні пологів може викликати гіперстимуляцію матки і загрозливу для життя плода брадикардію, отже, препарат не слід призначати протягом останнього триместру вагітності. Призначення дименгідринату протягом І та ІІ триместру вагітності рекомендоване лише у випадках, коли переваги значно переважують ризик.Дименгідринат потрапляє у материнське молоко. Дотепер немає достатніх клінічних досліджень щодо застосування Авіомарину у період годування груддю. Лікарський засіб призначають з великою обережністю під час годування груддю – лише у випадках, коли переваги для здоров’я матері переважують ризик для дитини. За дитиною необхідний ретельний контроль та при появі ознак сонливості у дитини, застосування Авіомарину матір’ю слід відмінити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Оскільки дименгідринат порушує психомоторні реакції, лікарський засіб не можна застосовувати особам, які керують автотранспортом, або під час роботи з механізмами.

Діти:

Таблетки з даним вмістом діючої речовини не застосовують дітям молодше 6 років.

Спосіб застосування та дози:

Для профілактики морської та повітряної хвороби рекомендовану дозу слід прийняти не менш ніж за півгодини до посадки у транспортний засіб (літак або корабель). Дорослим і дітям віком старше 14 років:Рекомендована доза складає 50-100 мг на день, прийом можна повторювати при необхідності кожні 4-6 годин. Максимальна добова доза не має перевищувати 400 мг. Дітям віком 6-14 років: Рекомендована доза складає 50 мг на день, прийом можна повторювати при необхідності кожні 6-8 годин. Максимальна добова доза в педіатричній практиці не має перевищувати 5 мг/кг, загалом не більше 150 мг. Лікарський засіб можна приймати незалежно від прийому їжі. Таблетку можна запити невеликою кількістю води.

Передозування:

Симптоми. Перші симптоми передозування з’являються у період від 30 хвилин до 2 годин після прийому токсичної дози (25 мг/кг маси тіла), та проявляються переважно у вигляді головного болю, запаморочення, стомлюваності та сонливості.Через деякий час з’являються додаткові симптоми: свербіж, звуження судин шкіри, розширення зіниць з уповільненням зрачкового рефлексу, циклоплегія, ністагм, зниження м’язової сили, сухожильний рефлекс та затримка сечовипускання. Частота серцебиття значно підвищується, артеріальний тиск підвищується або знижується.Спостерігаються також симптоми пригнічення центральної нервової системи (ЦНС) (нерозбірлива мова, дезорієнтація в часі та просторі, атаксія, кома), або збудження ЦНС (судоми, психоз із галюцинаціями), що поступово підсилюються.Лікування: промивання шлунка, призначення ентеросорбентів, симпоматична терапія.

Побічні дії:

Побічні реакції наведені в таблиці нижче, вони класифікуються як такі, що спостерігаються: дуже часто (> 1/10), часто (> 1/100, < 1/10), не часто (> 1/1000, < 1/100), рідко (> 1/10 000, < 1/1000), дуже рідко (< 1/10 000, в тому числі і окремі випадки). Система органів Дуже часто (≥ 1/10) Часто (≥ 1/100, < 1/10) Нечасто ( ≥ 1/1000, < 1/100) Рідко ( ≥ 1/10 000,  < 1/1000) Дуже рідко ( < 1/10 000) Порушення з боку серцевої системи       Тахікардія, артеріальна гіпотензія   Порушення з боку лімфатичної системи та системи крово-творення       Гемолітична анемія   Порушення з боку нервової системи Сонливість, порушення концентрації, запаморочення     Головний біль, безсоння   Порушення з боку органа зору   Порушення зору, підвищення внутрішньо-очного тиску Диплопія     Порушення з боку органів слуху     Шум у вухах     Порушення з боку нирок та сечовивідних шляхів   Порушення сечовипускання       Порушення з боку шлунково-кишкового тракту     Нудота, блювання, діарея, запор, біль у животі, сухість слизової оболонки рота       Порушення з боку шкіри та підшкірних тканин       Алергічні реакції, фоточутливість Ексфоліатив-ний дерматит Система органів Дуже часто (≥ 1/10) Часто (≥ 1/100, < 1/10) Нечасто ( ≥ 1/1000, < 1/100) Рідко ( ≥ 1/10 000,  < 1/1000) Дуже рідко ( < 1/10 000) Порушення з боку кістково-м’язової системи та сполучних тканин   Слабкість м’язів         Порушення метаболізму та харчування         Зниження апетиту Загальні порушення та порушення у місті введення   Стомлюваність       Порушення з боку гепатобіліарної системи       Порушення функцій печінки, холестатична жовтяниця   Порушення з боку психічної системи   Збудження, порушення сну, тривожність, тремор*       *Парадоксальні реакції на прийом дименгідринату спостерігаються особливо часто у дітей (наприклад, збудження, порушення сну, тривожність, тремор).Тривалий прийом дименгідринату може призвести до утворення залежності від лікарського засобу.

Лікарська взаємодія:

Слід уникати одночасного прийому алкоголю з дименгідринатом, оскільки можлива зміна та посилення дії дименгідринату.Дименгідрамін може підсилювати антихолінергічну дію інших лікарських засобів (наприклад, атропіну, трициклічних антидепресантів), та пригнічувальну дію на ЦНС таких засобів як барбітурати, снодійні, седативні, транквілізатори, антидепресанти.Одночасний прийом разом з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) може підсилювати антихолінергічну дію дименгідраміну. Лікарський засіб підсилює вплив діазепаму, призводить до дії, протилежної дії амфетамінів та їх похідних. Прийом дименгідринату знижує дієвість кортикостероїдних препаратів та антикоагулянтів для перорального прийому.Одночасне застосування з препаратами вісмуту, знеболювальними і психотропними засобами, а також скополаміном може спричинити погіршення зору.Особливої обережності слід дотримуватися при призначенні пацієнтам, у терапії яких використовуються засоби, що призводять до подовження інтервалу QT (засоби проти аритмії І та ІІ класу: деякі антибіотики, наприклад, еритроміцин, засоби проти малярії, антигістамінні засоби, препарати нейролептичної дії), або препарати, що призводять до гіпокаліємії (наприклад, деякі специфічні сечогінні засоби).Дименгідринат може приховувати побічну дію ототоксичних засобів, наприклад, аміноглікозидів. Терапію із застосуванням дименгідринату слід скасувати не менше, ніж за три дні до проведення алергічних проб, оскільки його прийом може призвести до отримання хибнонегативного результату.

Термін придатності:

4 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 ˚C у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 5 таблеток у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Авіомарин
Виробник:Тева Оперейшнз Поланд, ТОВ
Форма випуску: По 5 таблеток у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/3405/01/01 від 30.07.2010. Наказ № 643 від 30.07.2010
Міжнародне непатентоване найменування:Dimenhydrinate
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: dimenhydrinate; 1 таблетка містить 50 мг дименгідринату;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат.

Фармакотерапевтична група:Засоби, що застосовуються при вестибулярних порушеннях. Цинаризин.
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Потріскані стопи ніг: від гіпотиреозу до раку крові
Які ще захворювання може вказувати суха шкіра п'ят...
Цей природний засіб може знизити рівень артеріального тиску до 12 мм рт. ст.
Згідно з дослідженням, опублікованим у журналі «Фі...
Реклама