Биовиталь Классик инструкция по применению

Биовиталь Классик фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Биовиталь Классик раствор д/перор. прим. по 250 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/4225/01/01 от 17.03.2006. Приказ № 214 от 12.04.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 мл препарату містить заліза (ІІІ) натрію цитратного комплексу тіаміну хлориду гідрохлориду (вітаміну В 1) рибофлавіну фосфату мононатрієвої солі (вітаміну В2) нікотинаміду (вітаміну РР) піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) ціанокобаламіну (вітаміну В12) аскорбінової кислоти (вітаміну С) настойки глоду (плоди, листя, квітки) настойки трави пустирника 0,333 мг (відповідає 0,1 мг заліза), 0,02 мг, 0,0285 мг,  0,2 мг, 0,02 мг, 0,05 мкг, 1,0 мг, 1,0 мг, 0,5 мг; допоміжні речовини: сорбітолу розчин 70%, сироп цукру інвертованого, олія лимонна, ванілін, етанол 96%, основа винна, настойка ароматична, виготовлена з цедри гіркої помаранчевої, кори дерева Кондуранго, гвоздики, кореня імбиру, кори дерева корицевого, коренів дягелю, натрію цитрату двоводного, карамель, вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

прозорий розчин, що має колір від жовто-жовтогарячого до червоно-жовтогарячого, кисло-солодкий на смак, з легким ароматом;

Производитель:

Лихтенхельдт ГмбХ Фармацойтише Фабрик для "Байер Консьюмер Кер", Германия/Швейцария

Фармакотерапевтическая группа:

Поливитаминные препараты.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Фармакологічна дія визначається комплексом рослинних екстрактів, заліза та вітамінів, що входять до складу препарату. Препарат тонізує діяльність серця і покращує кровообіг за рахунок кардіотропних рослинних екстрактів, підвищує знижену працездатність і поліпшує загальний стан організму, забезпечуючи необхідну кількість вітамінів і заліза: комбінація вітамінів В1, В6 і В12 впливає на регенерацію нервових тканин після їх пошкодження;залізо і вітаміни ефективно впливають на метаболізм системи споживання кисню і створення енергії; вітамін С поліпшує всмоктування заліза. Бере участь в окисно-відновних процесах, сприяє нормальному функціонуванню імунної системи.Пустирник має м’яку кардіотропну дію, знижує частоту пульсу та справляє м’яку седативну дію.Вітамін В1 нормалізує діяльність серця та сприяє нормальному функціонуванню нервової системи.Вітамін В2 сприяє процесам регенерації тканин, у тому числі клітин шкіри.Вітамін В6 сприяє підтримці структури і функцій кісток, зубів, ясен; впливає на еритропоез, сприяє нормальному функціонуванню нервової системи.Вітамін В12 бере участь у гемопоезі та інших процесах регенерації тканин.Залізо бере участь в еритропоезі; є важливою складовою частиною гемоглобіну, який забезпечує транспорт кисню до тканин. Нікотинамід бере участь в окисно-відновних процесах, забезпечує перенос водню та фосфату.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показания к применению:

Як тонізуючий засіб для загального зміцнення серцевої діяльності, кровообігу та нервової системи.Для профілактики гіпо- та авітамінозів, дефіциту заліза (у тому числі при залізодефіцитній анемії):у складі комбінованої терапії при лікуванні захворювань нервової, серцево-судинної системи;при підвищеному фізичному та психічному навантаженні, при порушенні сну внаслідок стресу;у періоди одужання після тривалих та/або тяжких захворювань, у тому числі інфекційних, а також у післяопераційний період, при втраті крові.

Противопоказания:

Прийом препарату протипоказаний при: гемохроматозі (акумуляція заліза);сидероахрестичній анемії (порушення засвоювання заліза).Препарат слід з обережністю призначати хворим, у нирках яких створюються оксалати кальцію.Застереження. Препарат містить 15% алкоголю. При кожному прийомі (20 мл) пацієнт отримує 3 г алкоголю, тому не рекомендується приймати препарат:дітям до 14 років; ;в періоди вагітності та годування груддю; ;під час керування автомобілем та роботи з механізмами.хворим із захворюваннями печінки; особам, що страждають на алкоголізм; хворим на епілепсію; особам з ушкодженнями головного мозку.

Особенности применения:

У випадку появи будь-яких алергічних реакцій необхідно припинити застосування препарату.Не приймати одночасно з іншими полівітамінними препаратами.Вказівки для хворих на цукровий діабет: 1 доза (20 мл) відповідає 0,24 ХО (хлібні одиниці).Впливає на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами: при кожному прийомі (20 мл) пацієнт отримує 3 г алкоголю, тому не рекомендується приймати препарат під час керування автомобілем та роботі з іншими механізмами.При застосуванні препарату можливе забарвлення сечі в жовтий колір, що є наслідком застосування рибофлавіну та цілком безпечно. При прийомі препарату випорожнення може мати чорний колір, що може бути наслідком застосування заліза і є безпечним.Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Залізо, яке входить до складу препарату, знижує всмоктування тетрациклінів. Антацидні препарати, які містять алюміній, кальцій, магній, а також холістерамін, порушують всмоктування заліза. При одночасному призначенні з іншими лікарськими засобами слід враховувати, що 20 мл препарату містять 3 г алкоголю.

Способ применения и дозы:

Як правило, призначають дорослим по 20 мл 3 рази на добу, перед або разом з їжею. Тривалість лікування визначається індивідуально, залежно від тяжкості гіповітамінозу.

Передозировка:

Передозування заліза може призвести до шлунково-кишкових розладів, які супроводжуються блюванням, нудотою, болем в епігастральній ділянці, діареєю або запором.Лікування.Необхідно спровокувати блювання, зробити промивання шлунка, підтримувати кровообіг; як антидот: бікарбонатний або фосфатний буфер, за необхідності також ввести 5 г дифералу. Проводити повторний контроль рівня заліза в сироватці крові. Протягом декількох годин спостерігатиметься зниження згортання крові.

Побочные действия:

Біовіталь® Класік розчин добре переноситься.У поодиноких випадках можливі шлунково-кишкові розлади (запор, діарея). Можливі алергічні реакції на будь-який компонент препарату.

Срок годности:

Зберігати при температурі, що не перевищує 25 °С,у недоступному для дітей місці. Термін придатності - 21 місяць. Термін придатності після розкриття флакона – 4 тижні.

Форма выпуска / упаковка:

По 250 мл, 325 мл і 650 мл у флаконі; 1 флакон у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуРозчин для перорального застосування. АдресаPharmazeutische Fabrik, 23812 Wahlstedt, Germany.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A11AB:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Биовиталь Классик
Производитель:Лихтенхельдт ГмбХ Фармацойтише Фабрик для "Байер Консьюмер Кер", Германия/Швейцария
Форма выпуска: По 250 мл, 325 мл і 650 мл у флаконі; 1 флакон у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/4225/01/01 от 17.03.2006. Приказ № 214 от 12.04.2006
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 мл препарату містить заліза (ІІІ) натрію цитратного комплексу тіаміну хлориду гідрохлориду (вітаміну В 1) рибофлавіну фосфату мононатрієвої солі (вітаміну В2) нікотинаміду (вітаміну РР) піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) ціанокобаламіну (вітаміну В12) аскорбінової кислоти (вітаміну С) настойки глоду (плоди, листя, квітки) настойки трави пустирника 0,333 мг (відповідає 0,1 мг заліза), 0,02 мг, 0,0285 мг,  0,2 мг, 0,02 мг, 0,05 мкг, 1,0 мг, 1,0 мг, 0,5 мг; допоміжні речовини: сорбітолу розчин 70%, сироп цукру інвертованого, олія лимонна, ванілін, етанол 96%, основа винна, настойка ароматична, виготовлена з цедри гіркої помаранчевої, кори дерева Кондуранго, гвоздики, кореня імбиру, кори дерева корицевого, коренів дягелю, натрію цитрату двоводного, карамель, вода очищена.

Фармакологическая группа:Поливитаминные препараты.
Код АТХ:A11AB - Поливитаминные препараты с другими добавками
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как заранее диагностировать инфаркт миокарда
Инфаркт миокарда (ИМ) происходит, когда кровоток к...
Как бессонница отражается на темпе ходьбы: исследование
Шаркающая походка характерна для пожилых людей с н...
Реклама