Біовіталь Класік інструкція по застосуванню

Біовіталь Класік фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Біовіталь Класік розчин д/перор. заст. по 250 мл у флак.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/4225/01/01 від 17.03.2006. Наказ № 214 від 12.04.2006
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 мл препарату містить заліза (ІІІ) натрію цитратного комплексу тіаміну хлориду гідрохлориду (вітаміну В 1) рибофлавіну фосфату мононатрієвої солі (вітаміну В2) нікотинаміду (вітаміну РР) піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) ціанокобаламіну (вітаміну В12) аскорбінової кислоти (вітаміну С) настойки глоду (плоди, листя, квітки) настойки трави пустирника 0,333 мг (відповідає 0,1 мг заліза), 0,02 мг, 0,0285 мг,  0,2 мг, 0,02 мг, 0,05 мкг, 1,0 мг, 1,0 мг, 0,5 мг; допоміжні речовини: сорбітолу розчин 70%, сироп цукру інвертованого, олія лимонна, ванілін, етанол 96%, основа винна, настойка ароматична, виготовлена з цедри гіркої помаранчевої, кори дерева Кондуранго, гвоздики, кореня імбиру, кори дерева корицевого, коренів дягелю, натрію цитрату двоводного, карамель, вода очищена.

Основні фізико-хімічні властивості:

прозорий розчин, що має колір від жовто-жовтогарячого до червоно-жовтогарячого, кисло-солодкий на смак, з легким ароматом;

Виробник:

Ліхтенхельдт ГмбХ Фармацойтіше Фабрік для "Байєр Консьюмер Кер", Німеччина/Швейцарія

Фармакотерапевтична група:

Полівітамінні препарати

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Фармакологічна дія визначається комплексом рослинних екстрактів, заліза та вітамінів, що входять до складу препарату. Препарат тонізує діяльність серця і покращує кровообіг за рахунок кардіотропних рослинних екстрактів, підвищує знижену працездатність і поліпшує загальний стан організму, забезпечуючи необхідну кількість вітамінів і заліза: комбінація вітамінів В1, В6 і В12 впливає на регенерацію нервових тканин після їх пошкодження;залізо і вітаміни ефективно впливають на метаболізм системи споживання кисню і створення енергії; вітамін С поліпшує всмоктування заліза. Бере участь в окисно-відновних процесах, сприяє нормальному функціонуванню імунної системи.Пустирник має м’яку кардіотропну дію, знижує частоту пульсу та справляє м’яку седативну дію.Вітамін В1 нормалізує діяльність серця та сприяє нормальному функціонуванню нервової системи.Вітамін В2 сприяє процесам регенерації тканин, у тому числі клітин шкіри.Вітамін В6 сприяє підтримці структури і функцій кісток, зубів, ясен; впливає на еритропоез, сприяє нормальному функціонуванню нервової системи.Вітамін В12 бере участь у гемопоезі та інших процесах регенерації тканин.Залізо бере участь в еритропоезі; є важливою складовою частиною гемоглобіну, який забезпечує транспорт кисню до тканин. Нікотинамід бере участь в окисно-відновних процесах, забезпечує перенос водню та фосфату.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання до застосування:

Як тонізуючий засіб для загального зміцнення серцевої діяльності, кровообігу та нервової системи.Для профілактики гіпо- та авітамінозів, дефіциту заліза (у тому числі при залізодефіцитній анемії):у складі комбінованої терапії при лікуванні захворювань нервової, серцево-судинної системи;при підвищеному фізичному та психічному навантаженні, при порушенні сну внаслідок стресу;у періоди одужання після тривалих та/або тяжких захворювань, у тому числі інфекційних, а також у післяопераційний період, при втраті крові.

Протипоказання:

Прийом препарату протипоказаний при: гемохроматозі (акумуляція заліза);сидероахрестичній анемії (порушення засвоювання заліза).Препарат слід з обережністю призначати хворим, у нирках яких створюються оксалати кальцію.Застереження. Препарат містить 15% алкоголю. При кожному прийомі (20 мл) пацієнт отримує 3 г алкоголю, тому не рекомендується приймати препарат:дітям до 14 років; ;в періоди вагітності та годування груддю; ;під час керування автомобілем та роботи з механізмами.хворим із захворюваннями печінки; особам, що страждають на алкоголізм; хворим на епілепсію; особам з ушкодженнями головного мозку.

Особливості застосування:

У випадку появи будь-яких алергічних реакцій необхідно припинити застосування препарату.Не приймати одночасно з іншими полівітамінними препаратами.Вказівки для хворих на цукровий діабет: 1 доза (20 мл) відповідає 0,24 ХО (хлібні одиниці).Впливає на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами: при кожному прийомі (20 мл) пацієнт отримує 3 г алкоголю, тому не рекомендується приймати препарат під час керування автомобілем та роботі з іншими механізмами.При застосуванні препарату можливе забарвлення сечі в жовтий колір, що є наслідком застосування рибофлавіну та цілком безпечно. При прийомі препарату випорожнення може мати чорний колір, що може бути наслідком застосування заліза і є безпечним.Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Залізо, яке входить до складу препарату, знижує всмоктування тетрациклінів. Антацидні препарати, які містять алюміній, кальцій, магній, а також холістерамін, порушують всмоктування заліза. При одночасному призначенні з іншими лікарськими засобами слід враховувати, що 20 мл препарату містять 3 г алкоголю.

Спосіб застосування та дози:

Як правило, призначають дорослим по 20 мл 3 рази на добу, перед або разом з їжею. Тривалість лікування визначається індивідуально, залежно від тяжкості гіповітамінозу.

Передозування:

Передозування заліза може призвести до шлунково-кишкових розладів, які супроводжуються блюванням, нудотою, болем в епігастральній ділянці, діареєю або запором.Лікування.Необхідно спровокувати блювання, зробити промивання шлунка, підтримувати кровообіг; як антидот: бікарбонатний або фосфатний буфер, за необхідності також ввести 5 г дифералу. Проводити повторний контроль рівня заліза в сироватці крові. Протягом декількох годин спостерігатиметься зниження згортання крові.

Побічні дії:

Біовіталь® Класік розчин добре переноситься.У поодиноких випадках можливі шлунково-кишкові розлади (запор, діарея). Можливі алергічні реакції на будь-який компонент препарату.

Термін придатності:

Зберігати при температурі, що не перевищує 25 °С,у недоступному для дітей місці. Термін придатності - 21 місяць. Термін придатності після розкриття флакона – 4 тижні.

Форма випуску / упаковка:

По 250 мл, 325 мл і 650 мл у флаконі; 1 флакон у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаФорма випускуРозчин для перорального застосування. АдресаPharmazeutische Fabrik, 23812 Wahlstedt, Germany.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ A11AB:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Біовіталь Класік
Виробник:Ліхтенхельдт ГмбХ Фармацойтіше Фабрік для "Байєр Консьюмер Кер", Німеччина/Швейцарія
Форма випуску: По 250 мл, 325 мл і 650 мл у флаконі; 1 флакон у картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/4225/01/01 від 17.03.2006. Наказ № 214 від 12.04.2006
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 мл препарату містить заліза (ІІІ) натрію цитратного комплексу тіаміну хлориду гідрохлориду (вітаміну В 1) рибофлавіну фосфату мононатрієвої солі (вітаміну В2) нікотинаміду (вітаміну РР) піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) ціанокобаламіну (вітаміну В12) аскорбінової кислоти (вітаміну С) настойки глоду (плоди, листя, квітки) настойки трави пустирника 0,333 мг (відповідає 0,1 мг заліза), 0,02 мг, 0,0285 мг,  0,2 мг, 0,02 мг, 0,05 мкг, 1,0 мг, 1,0 мг, 0,5 мг; допоміжні речовини: сорбітолу розчин 70%, сироп цукру інвертованого, олія лимонна, ванілін, етанол 96%, основа винна, настойка ароматична, виготовлена з цедри гіркої помаранчевої, кори дерева Кондуранго, гвоздики, кореня імбиру, кори дерева корицевого, коренів дягелю, натрію цитрату двоводного, карамель, вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Полівітамінні препарати
Код АТС:A11AB - Полівітамінні препарати з іншими добавками
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Кому не слід пити воду із лимоном
Дієтологи рекомендують починати ранок зі склянки в...
У якому віці не варто робити лазерну корекцію зору
Лазерна корекція зору, також відома як рефракційна...
Реклама