Бронхомуцин инструкция по применению

Бронхомуцин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Бронхомуцин сироп 2 % по 120 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/14603/01/01 от 01.09.2015. Приказ № 554 от 01.09.2015
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Производитель:

Арпимед, ООО для Виола, ЧП, Республика Армения/Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Средства применяемые при кашле и простудных заболеваниях.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Карбоцистеїн впливає на гелеву фазу слизу дихальних шляхів: шляхом розриву дисульфідних містків глікопротеїнів спричиняє розрідження надмірно в'язкого секрету бронхів, що сприяє виведенню мокротиння.Мукорегуляторний ефект карбоцистеїну пов'язаний з активацією сіалової трансферази – ферменту келихоподібних клітин слизової оболонки бронхів. Карбоцистеїн нормалізує кількісне співвідношення кислих та нейтральних сіаломуцинів бронхіального секрету, відновлює його в'язкість та еластичність. Активізує діяльність миготливого епітелію і покращує мукоциліарний кліренс. Сприяє регенерації слизової оболонки дихальних шляхів, нормалізує її структуру, зменшує гіперплазію келихоподібних клітин і, як наслідок, зменшує продукцію слизу. Відновлює секрецію імунологічно активного IgA (специфічний захист) і кількість сульфгідрильних груп компонентів слизу (неспецифічний захист). Виявляє протизапальний ефект за рахунок кінінінгібуючої активності сіаломуцинів, зменшуючи набряк і бронхообструкцію.Фармакокінетика.При прийомі внутрішньо карбоцистеїн швидко всмоктується. Пік концентрації активної речовини в плазмі крові досягається через 2 години. Біодоступність низька – менше ніж 10 % введеної дози (через інтенсивний метаболізм у травному тракті та ефект першого проходження через печінку).Карбоцистеїн та його метаболіти виводяться в основному з сечею. Період напіввиведення становить близько 2 годин.

Показания к применению:

Лікування симптомів порушень бронхіальної секреції та виведення мокротиння, особливо при гострих бронхолегеневих захворюваннях, наприклад при гострому бронхіті; при загостреннях хронічних захворювань дихальної системи.

Противопоказания:

Алергічна реакція до будь-якого з компонентів препарату в анамнезі (особливо до метилпарабену або до інших солей парагідроксибензоату);пептична виразка шлунка та дванадцятипалої кишки у період загострення;І триместр вагітності у зв’язку з недостатньою кількістю даних щодо тератогенної та ембріотоксичної дії.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Не застосовувати препарат із засобами, що пригнічують кашель, і речовинами, що знижують секрецію (група атропіну).Лікування необхідно переглянути у разі відсутності ефекту або посилення симптомів захворювання.Необхідний ретельний лікарський нагляд при виділенні гнійного мокротиння, високій температурі.Препарат слід застосовувати з обережністю при лікуванні пацієнтів, які мають виразкову хворобу шлунка або дванадцятипалої кишки в анамнезі.Препарат містить сахарозу, тому пацієнти зі спадковою відсутністю толерантності до глюкози, глюкозо-галактозною мальабсорбцією або сахарозо-ізомальтозною недостатністю повинні уникати прийому препарату.Необхідно враховувати, що в 5 мл 2 % сиропу міститься 1,75 г цукру, а в 15 мл 5 % сиропу – 5,25 г цукру.Лікарський засіб містить метилпарабен, а також барвник жовтий захід FCF (E 110), що може бути причиною алергічної реакції (віддаленої у часі).

Особенности применения:

Застосування у період вагітності або годування груддю.Під час досліджень на тваринах ніяких тератогенних ефектів не виявлено. На сьогодні не було жодного повідомлення про тератогенний ефект у післяреєстраційний період. Немає даних щодо потрапляння карбоцистеїну в грудне молоко.Препарат протипоказано застосовувати у І триместрі вагітності.У ІІ та ІІІ триместрах вагітності та годування груддю препарат застосовують після ретельної оцінки співвідношення користь для матері/ризик для плода (дитини), яке визначає лікар.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

Способ применения и дозы:

Бронхомуцин 2 % рекомендується застосовувати для лікування дітей віком від 2 до 15 років, Бронхомуцин 5 % – для лікування дорослих та дітей віком від 15 років.

Вік Форма випуску ДозуванняДіти віком від 2 до 5 років Бронхомуцин 2 % По 5 мл сиропу (1 чайна ложка) 2 рази на добуДіти віком від 5 до 15 років Бронхомуцин 2 % По 5 мл сиропу (1 чайна ложка) 3 рази на добуДорослі та діти віком від 15 років Бронхомуцин 5 % По 15 мл сиропу (1 столова ложка) 3 рази на добу

Максимальна разова доза для дітей становить 100 мг карбоцистеїну.Тривалість лікування не повинна перевищувати 8-10 днів.Тривалість застосування карбоцистеїну дітям повинна бути найкоротшою, не більше ніж 5 днів.Діти.Лікування дітей слід проводити під наглядом лікаря.Бронхомуцин 2 % застосовують для лікування дітей віком від 2 років до 15 років, Бронхомуцин 5 % – для лікування дітей віком від 15 років.

Передозировка:

Симптоми: біль у шлунку, нудота, діарея.Лікування: припинити прийом препарату та звернутися до лікаря.

Лекарственное взаимодействие:

У період лікування карбоцистеїном не слід застосовувати протикашльові засоби та засоби, що пригнічують бронхіальну секрецію. Підвищує ефективність глюкокортикоїдної (взаємно) і антибактеріальної терапії.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Форма выпуска / упаковка:

По 120 мл сиропу в скляному флаконі в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R05CB03:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Бронхомуцин
Производитель:Арпимед, ООО для Виола, ЧП, Республика Армения/Украина
Форма выпуска:По 120 мл сиропу в скляному флаконі в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/14603/01/01 от 01.09.2015. Приказ № 554 от 01.09.2015
МНН:Carbocisteine
Условия отпуска:Без рецепта.
Фармакологическая группа:Средства применяемые при кашле и простудных заболеваниях.
Код АТХ:R05CB03 - Карбоцистеин
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 кг
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 к...
Витамин D укрепляет иммунитет, но не защищает от COVID-19: врачи
Витамин D играет важную роль в поддержании иммунит...
Реклама