Бронхомуцин інструкція по застосуванню

Бронхомуцин фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Бронхомуцин сироп 2 % по 120 мл у флак.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/14603/01/01 від 01.09.2015. Наказ № 554 від 01.09.2015
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Виробник:

Арпімед, ТОВ для "Віола, ПП", Республіка Вірменія/Україна

Фармакотерапевтична група:

Засоби що застосовують при кашлі та застудних захворюваннях.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Карбоцистеїн впливає на гелеву фазу слизу дихальних шляхів: шляхом розриву дисульфідних містків глікопротеїнів спричиняє розрідження надмірно в'язкого секрету бронхів, що сприяє виведенню мокротиння.Мукорегуляторний ефект карбоцистеїну пов'язаний з активацією сіалової трансферази – ферменту келихоподібних клітин слизової оболонки бронхів. Карбоцистеїн нормалізує кількісне співвідношення кислих та нейтральних сіаломуцинів бронхіального секрету, відновлює його в'язкість та еластичність. Активізує діяльність миготливого епітелію і покращує мукоциліарний кліренс. Сприяє регенерації слизової оболонки дихальних шляхів, нормалізує її структуру, зменшує гіперплазію келихоподібних клітин і, як наслідок, зменшує продукцію слизу. Відновлює секрецію імунологічно активного IgA (специфічний захист) і кількість сульфгідрильних груп компонентів слизу (неспецифічний захист). Виявляє протизапальний ефект за рахунок кінінінгібуючої активності сіаломуцинів, зменшуючи набряк і бронхообструкцію.Фармакокінетика.При прийомі внутрішньо карбоцистеїн швидко всмоктується. Пік концентрації активної речовини в плазмі крові досягається через 2 години. Біодоступність низька – менше ніж 10 % введеної дози (через інтенсивний метаболізм у травному тракті та ефект першого проходження через печінку).Карбоцистеїн та його метаболіти виводяться в основному з сечею. Період напіввиведення становить близько 2 годин.

Показання до застосування:

Лікування симптомів порушень бронхіальної секреції та виведення мокротиння, особливо при гострих бронхолегеневих захворюваннях, наприклад при гострому бронхіті; при загостреннях хронічних захворювань дихальної системи.

Протипоказання:

Алергічна реакція до будь-якого з компонентів препарату в анамнезі (особливо до метилпарабену або до інших солей парагідроксибензоату);пептична виразка шлунка та дванадцятипалої кишки у період загострення;І триместр вагітності у зв’язку з недостатньою кількістю даних щодо тератогенної та ембріотоксичної дії.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Не застосовувати препарат із засобами, що пригнічують кашель, і речовинами, що знижують секрецію (група атропіну).Лікування необхідно переглянути у разі відсутності ефекту або посилення симптомів захворювання.Необхідний ретельний лікарський нагляд при виділенні гнійного мокротиння, високій температурі.Препарат слід застосовувати з обережністю при лікуванні пацієнтів, які мають виразкову хворобу шлунка або дванадцятипалої кишки в анамнезі.Препарат містить сахарозу, тому пацієнти зі спадковою відсутністю толерантності до глюкози, глюкозо-галактозною мальабсорбцією або сахарозо-ізомальтозною недостатністю повинні уникати прийому препарату.Необхідно враховувати, що в 5 мл 2 % сиропу міститься 1,75 г цукру, а в 15 мл 5 % сиропу – 5,25 г цукру.Лікарський засіб містить метилпарабен, а також барвник жовтий захід FCF (E 110), що може бути причиною алергічної реакції (віддаленої у часі).

Особливості застосування:

Застосування у період вагітності або годування груддю.Під час досліджень на тваринах ніяких тератогенних ефектів не виявлено. На сьогодні не було жодного повідомлення про тератогенний ефект у післяреєстраційний період. Немає даних щодо потрапляння карбоцистеїну в грудне молоко.Препарат протипоказано застосовувати у І триместрі вагітності.У ІІ та ІІІ триместрах вагітності та годування груддю препарат застосовують після ретельної оцінки співвідношення користь для матері/ризик для плода (дитини), яке визначає лікар.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

Спосіб застосування та дози:

Бронхомуцин 2 % рекомендується застосовувати для лікування дітей віком від 2 до 15 років, Бронхомуцин 5 % – для лікування дорослих та дітей віком від 15 років.

Вік Форма випуску ДозуванняДіти віком від 2 до 5 років Бронхомуцин 2 % По 5 мл сиропу (1 чайна ложка) 2 рази на добуДіти віком від 5 до 15 років Бронхомуцин 2 % По 5 мл сиропу (1 чайна ложка) 3 рази на добуДорослі та діти віком від 15 років Бронхомуцин 5 % По 15 мл сиропу (1 столова ложка) 3 рази на добу

Максимальна разова доза для дітей становить 100 мг карбоцистеїну.Тривалість лікування не повинна перевищувати 8-10 днів.Тривалість застосування карбоцистеїну дітям повинна бути найкоротшою, не більше ніж 5 днів.Діти.Лікування дітей слід проводити під наглядом лікаря.Бронхомуцин 2 % застосовують для лікування дітей віком від 2 років до 15 років, Бронхомуцин 5 % – для лікування дітей віком від 15 років.

Передозування:

Симптоми: біль у шлунку, нудота, діарея.Лікування: припинити прийом препарату та звернутися до лікаря.

Лікарська взаємодія:

У період лікування карбоцистеїном не слід застосовувати протикашльові засоби та засоби, що пригнічують бронхіальну секрецію. Підвищує ефективність глюкокортикоїдної (взаємно) і антибактеріальної терапії.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Форма випуску / упаковка:

По 120 мл сиропу в скляному флаконі в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ R05CB03:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Бронхомуцин
Виробник:Арпімед, ТОВ для "Віола, ПП", Республіка Вірменія/Україна
Форма випуску:По 120 мл сиропу в скляному флаконі в картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/14603/01/01 від 01.09.2015. Наказ № 554 від 01.09.2015
Міжнародне непатентоване найменування:Carbocisteine
Умови відпуску:Без рецепту.
Фармакотерапевтична група:Засоби що застосовують при кашлі та застудних захворюваннях.
Код АТС:R05CB03 - Карбоцистеін
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Вченим вдалося виявити механізм розвитку цукрового діабету ІІ типу: відкриття
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я...
Дієтолог перерахував 4 помилки, які не дають схуднути
Вважається, що неправильне харчування та недостатн...
Реклама