Церомакс инструкция по применению

Церомакс фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Церомакс раствор д/ин., 500 мг/2 мл по 2 мл в амп. №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/12388/01/01 от 26.07.2012. Приказ № 384 от 25.06.2015
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: citicoline;1 ампула 2 мл містить цитиколіну натрію у перерахунку на цитиколін 500 мг;1 ампула 4 мл містить цитиколіну натрію у перерахунку на цитиколін 1000 мг;допоміжні речовини: кислота хлористоводнева, вода для ін’єкцій.

Основные физико-химические свойства:

прозора безбарвна рідина.

Производитель:

БЦ Ворлд Фарг. Ко., Лтд. для Про-фарма, УА, ООО, Корея/Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Психостимулирующие и ноотропные средства. Кислота гамма-аминомасляная (ГАМК) и ее производные.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Цитиколін стимулює біосинтез структурних фосфоліпідів у мембрані нейронів, що сприяє покращенню функцій мембран, у тому числі функціонуванню іонообмінних насосів і нейрорецепторів. Завдяки стабілізуючій дії на мембрану цитиколін виявляє протинабрякові властивості, тому зменшує набряк мозку.Результати досліджень показали, що цитиколін пригнічує діяльність деяких фосфоліпаз, перешкоджає залишковому виникненню вільних радикалів, попереджує пошкодження мембранних систем та забезпечує збереження захисної антиоксидантної системи.Цитиколін зменшує об'єм пошкодженої тканини, попереджуючи загибель клітин, діючи на механізми апоптозу, і поліпшує холіненергічну передачу. Цитиколін також чинить профілактичну нейропротекторну дію при вогнищевих інсультах мозку.Цитиколін сприяє швидкій функціональній реабілітації пацієнтів при гострих порушеннях мозкового кровообігу, зменшуючи ішемічне пошкодження тканин мозку, що підтверджується результатами рентгенологічних досліджень.При черепно-мозкових травмах цитиколін скорочує тривалість відновного періоду і зменшує інтенсивність посттравматичного синдрому.Цитиколін сприяє підвищенню рівня мозкової діяльності, знижує рівень амнезії, поліпшує стан при когнітивних, сенситивних і моторних розладах, що спостерігаються при ішеміїмозку.Фармакокінетика. Після введення препарату спостерігається значне підвищення рівня холіну в плазмі крові. Препарат метаболізується в кишечнику та печінці з утворенням холіну та цитидину. ПісляВведення цитиколін засвоюється тканинами мозку, при цьому фракції холіну включаються в структурні фосфоліпіди, цитидин - у цитидинові нуклеоїди та нуклеїнові кислоти. Цитиколін швидко досягає тканин мозку і активно вбудовується в мембрани клітин, цитоплазму і мітохондрії, активуючи діяльність фосфоліпідів.Лише незначна кількість введеної дози виводиться із сечею і калом (менше 3%). Приблизно 12% введеної дози виводиться через дихальні шляхи. Виведення препарату з сечею та через дихальні шляхи має дві фази: перша фаза - швидке виведення (із сечею - протягом перших 36 годин, через дихальні шляхи - протягом перших 15 годин), друга фаза - повільне виведення. Основна частина препарату включена в метаболізм.

Показания к применению:

Гостра фаза порушень мозкового кровообігу.Лікування ускладнень та наслідків порушень мозкового кровообігу.Черепно-мозкова травма та її наслідки.Когнітивні, сенситивні, моторні і неврологічні розлади, спричинені церебральною патологією дегенеративного та судинного походження.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.Хворі з високим тонусом парасимпатичної нервової системи.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Хоча доказів ризику для плода при застосуванні препарату одержано не було, у період вагітності Церомакс® призначають тільки тоді, коли очікувана користь для матері переважає потенційний ризик для плода. Дані про проникнення цитиколіну в грудне молоко та його дія на плід невідомі.

Дети:

Немає достатніх даних щодо застосування препарату дітям, тому препарат не слід застосовувати цій категорії пацієнтів.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.Цитиколін посилює ефект леводопи. Не слід призначати препарат одночасно з лікарськими засобами, що містять меклофеноксат.

Способ применения и дозы:

Для внутрішньовенного або внутрішньом’язового введення.При гострих та невідкладних станах максимальний терапевтичний ефект досягається при призначенні препарату у перші 24 години.Внутрішньовенно призначають у формі повільної внутрішньовенної ін’єкції (протягом 5 хв) або краплинного внутрішньовенного вливання (40-60 крапель на хвилину).Лікування розпочинають з призначення: перші 2 тижні – по 500-1000 мг (залежно від стану хворого) 2 рази на добу внутрішньовенно, потім – по 500-1000 мг 2 рази на добу внутрішньом’язово. Максимальна добова доза – 2000 мг. За необхідності лікування продовжують препаратом Церомакс®, таблетки для перорального застосування. Рекомендований термін курсу лікування, при якому спостерігається максимальний терапевтичний ефект, становить 12 тижнів.

Передозировка:

З урахуванням низької токсичності препарату випадки передозування не описані.

Побочные действия:

Дуже рідко Церомакс® стимулює парасимпатичну систему, а також чинить короткочасну гіпотензивну дію.Тривале застосування цитиколіну не супроводжувалося токсичними ефектами.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С. Не заморожувати і не охолоджувати.

Форма выпуска / упаковка:

По 2 мл (500 мг) в ампулі, по 10 ампул у картонній коробці. По 4 мл (1000 мг) в ампулі, по 10 ампул у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

НесумісністьНе слід призначати одночасно з лікарськими засобами, що містять меклофеноксат.Місцезнаходження1184-8, Ге-По Донг, Ганг-Нам Гу, Сеул, Республіка Корея.Полігоно Мочолі, С/Ноайн, 1, Ноайн, 31110 Наварра, Іспанія
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ N06BX06:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Церомакс
Производитель:БЦ Ворлд Фарг. Ко., Лтд. для Про-фарма, УА, ООО, Корея/Украина
Форма выпуска: По 2 мл (500 мг) в ампулі, по 10 ампул у картонній коробці. По 4 мл (1000 мг) в ампулі, по 10 ампул у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/12388/01/01 от 26.07.2012. Приказ № 384 от 25.06.2015
МНН:Citicoline
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: citicoline;1 ампула 2 мл містить цитиколіну натрію у перерахунку на цитиколін 500 мг;1 ампула 4 мл містить цитиколіну натрію у перерахунку на цитиколін 1000 мг;допоміжні речовини: кислота хлористоводнева, вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Психостимулирующие и ноотропные средства. Кислота гамма-аминомасляная (ГАМК) и ее производные.
Код АТХ:N06BX06 - Цитиколин
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама