Цевикап инструкция по применению

Цевикап фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Цевикап капли ор., р-р, 100 мг/мл по 10 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/10428/01/01 от 15.02.2010. Приказ № 107 от 15.02.2010
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 23.02.2022
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: аскорбінова кислота;1 мл розчину (приблизно 20 крапель) містить аскорбінової кислоти (вітамін С) 100 мг;допоміжні речовини: динатрію едетат, гліцерин, вода очищена.Прозора, світло-жовта або жовта рідина з кисло-солодким смаком.

Производитель:

Медана Фарма АО, Польша

Фармакотерапевтическая группа:

Витамины. Препараты аскорбиновой кислоты (витамина С) и комплексные препараты, которые ее содержат.

Показания к применению:

У комплексній терапії:інфекційних захворювань з підвищеною температурою, а також вірусних рецидивуючих інфекцій верхніх дихальних шляхів;при запальних станах.При підвищеній потребі у вітаміні С:реконвалесценція;знижений імунітет;заняття спортом або заняття фізкультурою.З метою профілактики гіповітамінозу С у випадку:штучного вигодовування;нераціонального харчування;анорексії.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до аскорбінової кислоти або інших компонентів препарату; тромбоз, тромбофлебіт, схильність до тромбозів.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Не перевищувати рекомендованої дози.

Способ применения и дозы:

Перорально під час або після їжі.Краплі застосовують один раз на добу з метою профілактики або 3 рази на добу для лікування. Для немовлят рекомендується розводити краплі водою, чаєм, соком або додавати до їжі.Одна крапля містить 5 мг вітаміну С.Дози для профілактики:немовлята і діти 1-го року життя: 5-8 крапель (25-40 мг) на добу;діти від 2 до 11 років: 10 крапель (50 мг) на добу;підлітки від 12 до 17 років: 15-20 крапель (75-100 мг) на добу;Терапевтичні дози у 2-5 разів вищі, ніж профілактичні ( залежно від показання).Дози і термін лікування визначає лікар індивідуально.

Передозировка:

Застосування великої кількості вітаміну С (більше 1000 мг = 200 крапель на добу) може сприяти передозуванню з посиленням побічної дії.При тривалому застосуванні вітаміну С у високих дозах можливе пригнічення функції інсулярного апарату підшлункової залози, порушення функції нирок. Лікування симптоматичне.

Побочные действия:

Препарат у рекомендованих дозах переноситься добре.При довготривалому застосуванні препарату у великих дозах можливе виникнення побічних ефектів. З боку сечовидільної системи: підвищене виділення щавлевої кислоти із сечею, кристалізація уратів і цитратів, що збільшує ризик утворення каміння у нирках сечовидільної системи;з боку ендокринної системи: у людей з дефіцитом глюкози-6–фосфатдегідрогенази може викликати гемоліз, гіперглікемію, глюкозурію;з боку травного тракту: диспепсичний розлад (відригування, блювання), діарея;з боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія , дистрофія міокарда; з боку кровотворної системи: тромбоцитоз, гіперпротромбінемія, еритроцитопенія, нейтрофільний лейкоцитоз;з боку ЦНС: підвищена збудливість;з боку обміну речовин: порушення обміну цинку, міді. Тривале застосування великої дози аскорбінової кислоти може призвести до звикання.У разі виникнення незвичних реакцій порадьтеся з лікарем щодо подальшого застосування препарату!Взаємодія з лікарськими засобами та інші види взаємодій.Залізо. Аскорбінова кислота збільшує швидкість всмоктування негемового заліза з травного тракту в 2-4 рази, особливо у людей з низьким запасом його у тканинах.Дифероксамін. У пацієнтів з надмірною кількістю заліза в організмі застосування дифероксаміну у поєднанні з аскорбіновою кислотою у дозі 150-250 мг/доб збільшує його виведення; вищі дози не сприяють додатковому виведенню сполук заліза. Ацетилсаліцилова кислота. Великі дози ацетилсаліцилової кислоти зменшують біодоступність аскорбінової кислоти.Вітамін Е. Вітаміни Е і С виявляють синергізм відносно антиоксидантної дії. Аскорбінова кислота проявляє антиоксидантну дію при наявності альфа-токоферолу як in vitro, так і in vivo. Ко-тримоксазол. Велика доза аскорбінової кислоти може посилити ризик кристалурії сульфаніламідного компонента ко-тримоксазолу.Лікарські засоби кислотного і лужного характеру. Великі дози аскорбінової кислоти (2 г/добу і більше) підкислюють сечу, що може вплинути на зменшення виведення ліків кислотного характеру із сечею, а тому посилює їхню дію (наприклад, нітрофурантоїн, саліцилати), а також послабити дію ліків лужного характеру (наприклад, антидепресанти, похідні фенотіазину) у зв’язку з їх прискореним виведенням.Якщо Ви застосовуєте будь-які інші лікарські засоби, обов’язково повідомте про це лікарю!2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначенного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати у ретельно закритому флаконі при температурі не вище 25°C. Захищати від світла.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 мл або 30 мл у флаконах темного скла з крапельницею і кришкою з гарантійним кільцем. По 1 флакону у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

Не змішувати з препаратами, які містять залізо та мідь, через відновні властивості аскорбінової кислоти.Рекомендується застосовувати аскорбінову кислоту у дозі не більш ніж 100 мг на добу пацієнтам з нирковокам’яною хворобою, гіпероксалурією або схильним до утворення каменів у нирках (особливо оксалатних або сечокислих), а також при надмірній кількості заліза в організмі, тобто пацієнтам з гемохроматозом, серповидно-клітинною анемією, таласемією та інтоксикацією препаратами заліза, а також пацієнтам з нирковою недостатністю у складі з метаболічним порушенням процесів перетворення щавлевої і аскорбінової кислот.Аскорбінова кислота, яка вживається у великих дозах, може впливати на результати лабораторних тестів, які відтворюються за допомогою окислювально-відновлюваних методів (наприклад, дослідження на наявність прихованої крові у калі, визначення концентрації глюкози і креатиніну в крові та сечі). Пацієнтам хворим на цукровий діабет рекомендується консультація з лікарем. Застосування у період вагітності або годування груддю.Препарат можна застосовувати у період вагітності. Рекомендоване денне вживання аскорбінової кислоти вагітним жінкам (включаючи дозу, що міститься в їжі) - 80 мг. Препарат можна застосовувати під час годування груддю. Рекомендоване денне вживання аскорбінової кислоти для жінок, які годують груддю (включаючи дозу, яка міститься у їжі), - 100 мг. Вміст аскорбінової кислоти у молоці матері становить 30-55 мкг/мл, цього достатньо для немовляти. Варто уникати застосування великих доз вітаміну С через ризик передозування його у немовлят.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Не впливає.Діти.Цевікап – розчин вітаміну С у формі крапель, спеціально розроблений для дітей, це дає можливість для вживання невеликих доз аскорбінової кислоти.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A11GA01:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Цевикап
Производитель:Медана Фарма АО, Польша
Форма выпуска:

По 10 мл або 30 мл у флаконах темного скла з крапельницею і кришкою з гарантійним кільцем. По 1 флакону у картонній коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/10428/01/01 от 15.02.2010. Приказ № 107 от 15.02.2010
МНН:Ascorbic acid (vit C)
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: аскорбінова кислота;1 мл розчину (приблизно 20 крапель) містить аскорбінової кислоти (вітамін С) 100 мг;допоміжні речовини: динатрію едетат, гліцерин, вода очищена.Прозора, світло-жовта або жовта рідина з кисло-солодким смаком.

Фармакологическая группа:Витамины. Препараты аскорбиновой кислоты (витамина С) и комплексные препараты, которые ее содержат.
Код АТХ:A11GA01 - Кислота аскорбиновая (витамин с)
Реклама
С 1970 года вдвое удвоилось число рожденных близнецов
По данным Базы данных метаболомов человека (HMBD),...
Как нервные клетки реагируют на тепло
Знание того, как клетки обнаруживают температуру и...
Реклама
Противовирусные препараты при ОРВИ
Респираторно-синцитиальный вирус (РСВ)Вирус парагр...
Лекарства от ОРВИ
Лекарства при легких респираторных вирусных инфекц...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама