Депресил инструкция по применению

Депресил фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Депресил таблетки, п/о, по 300 мг №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/4779/01/01 от 20.07.2006. Приказ № 499 от 20.07.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить 300 мг сухого стандартизованого екстракту трави звіробою (Hypericum perforatum L. herbae extr. sicc.), в якому не менше 0,9 мг гіперицину;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, натрію карбоксиметилцелюлоза, кремнію діоксид колоїдний, гідроксипропілметилцелюлоза, титану діоксид, поліетиленгліколь 400, заліза оксид жовтий.

Основные физико-химические свойства:

таблетки, подовженої форми, двоопуклі, вкриті оболонкою, бежевого кольору, з гладкою поверхнею, з лінією розлому на одній стороні, допускаються локальні темно-коричневі вкраплення;

Производитель:

Биофарм Лтд, Польша

Фармакотерапевтическая группа:

Антидепрессанты

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Препарат є антидепресантом рослинного походження, одержаний на основі стандартизованого екстракту трави звіробою, сприяє покращанню настрою та нормалізації психоемоційного статусу. Механізм дії ґрунтується на пригніченні зворотного захоплення таких нейротрансміттерів як: серотонін, норадреналін, допамін, ГАМК, а також L-глутамін. Лікарський засіб інгібує моноамінооксидазу (МАО) і катехол-О-метилтрансферазу, модулює секрецію інтерлейкіну-6, завдяки чому виявляє не лише антидепресивну дію, але й анксіолітичну (усунення відчуття тривоги, напруження). Протизапальна дія пов’язана з пригніченням вивільнення арахідонової кислоти та ядерного чинника каппа В, а також білкової кінази С. Препарат не кумулює.Фармакокінетика. ВсмоктуванняВсмоктування гіперицину та псевдогіперицину відбувається у шлунково-кишковому тракті, де і спостерігається їх найвища концентрація. Максимальна концентрація після одноразового прийому препарату у дозі 300 мг досягається через 4,5 год для гіперицину та 1,5 год для псевдогіперицину і становить 1,5 і 2,7 нг/мл відповідно.Елімінація (виведення)Період напіввиведення становить 24,8 год для гіперицину та 16,3 год для псевдогіперицину.

Показания к применению:

Депресія, психовегетативні розлади, що супроводжуються такими симптомами, як апатія, пригнічення, тривога, неспокій, дратівливість, порушення емоційного стану, порушення сну, зниження маси тіла, відчуття знесилення, зниження працездатності; нейровегетативні розлади в період менопаузи; коливання настрою, пов’язані зі зміною погоди; збудження та/або нервове напруження, астеноневротичний синдром.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до препарату, фоточутливість. Діти до 12 років.

Особенности применения:

Застосування препаратів, що містять екстракт звіробою, може спричиняти підвищену чутливість до сонячного опромінення, особливо в осіб із світлою шкірою, тому під час приймання Депресилу необхідно уникати інтенсивної інсоляції, рекомендовано застосовувати сонцезахисні засоби.Якщо через 4 - 6 тижнів застосування не настане поліпшення стану, то препарат необхідно відмінити.Вагітність і лактація Застосування препарату можливо лише тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.Вплив на здатність керувати транспортними засобами і рухомими механізмами, що потребують великої концентрації уваги.Препарат не впливає на здатність керування транспортом і роботи зі складними механізмами.

Способ применения и дозы:

Депресил застосовують перорально перед їдою, запиваючи водою. Дорослі і діти старше 12 років: рекомендовано приймати по 1 таблетці 3 рази на добу. Терапевтичний ефект проявляється на 10 - 14-й день застосування. Тривалість лікування не обмежена, однак через 8 тижнів приймання препарату необхідно зробити кількатижневу перерву.

Передозировка:

Не описано випадків передозування.

Побочные действия:

При дотриманні рекомендованого дозування препарат добре переноситься. В особливо чутливих осіб може виникати фотосенсибілізація, дуже рідко – диспепсичні явища, шкірні алергічні реакції.

Лекарственное взаимодействие:

Діючі речовини екстракту звіробою можуть зумовлювати індукцію ферментів, що беруть участь у метаболізмі інших лікарських засобів (ізоензимів цитохрому P450: 1A2, 3A4 i 2C9). При одночасному застосуванні препарат може знизити ефективність варфарину, дигоксину, теофіліну, циклоспорину та інгібіторів протеаз (напр., індинавіру), а також пероральних контрацептивів. Не рекомендоване одночасне застосовування препаратів на основі екстракту звіробою із антидепресантами, що гальмують зворотне захоплення серотоніну.

Срок годности:

Зберігати у недоступному для дітей, сухому, захищеному від дії світла місці при температурі до 25°С. Термін придатності – 3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у блістері; по 1, по 3 або по 6 блістерів у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна назва: Hypericum perforatum L.; Форма випускуТаблетки, вкриті оболонкою. Адреса60-198 Познань, вул. Валбжиска, 13, Польща.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Депресил
Производитель:Биофарм Лтд, Польша
Форма выпуска: По 10 таблеток у блістері; по 1, по 3 або по 6 блістерів у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/4779/01/01 от 20.07.2006. Приказ № 499 от 20.07.2006
МНН:Hypericum perforatum
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 таблетка містить 300 мг сухого стандартизованого екстракту трави звіробою (Hypericum perforatum L. herbae extr. sicc.), в якому не менше 0,9 мг гіперицину;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, натрію карбоксиметилцелюлоза, кремнію діоксид колоїдний, гідроксипропілметилцелюлоза, титану діоксид, поліетиленгліколь 400, заліза оксид жовтий.

Фармакологическая группа:Антидепрессанты
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Диетологи объяснили, какие сорта сыров следует включать в рацион больным гипертонией
Сыры, которые производят из сыворотки, более нежны...
Пиво может защитить от развития болезни Альцгеймера: ученые
Болезнь Альцгеймера — это прогрессирующее невролог...
Реклама