Деприм инструкция по применению

Деприм фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Деприм таблетки, п/плен. обол., по 60 мг №30 (10х3)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/10139/01/01 от 22.10.2009. Приказ № 762 от 22.10.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 таблетка містить 60 мг сухого екстракту трави звіробою стандартизованого (3-6:1), з вмістом загального гіперицину 0,3 мг; допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, тальк, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний; оболонка: гіпромелоза, поліетиленгліколь (макрогол 400), титану діоксид (E 171), хіноліновий жовтий (E 104), індиготин (E 132).

Производитель:

Лек, предприятие комп. "Сандоз", Польша/Словения

Фармакотерапевтическая группа:

Антидепрессанты

Показания к применению:

Пригнічений настрій, відчуття хронічної втоми, емоційної виснаженості, знесилення; зниження працездатності.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.Тяжкі депресії, що супроводжуються суїцидальними думками.Одночасне застосування:індинавіру або інших антиретровірусних препаратів;циклоспорину, дигоксину, теофіліну, іринотекану, такролімусу, симвастатину, фексофенадину, трициклічних антидепресантів (амітриптилін, нортриптилін), протиепілептичних засобів (карбамазепін, фенобарбітал, фенітоїн), селективних інгібіторів зворотного нейронального захоплення серотоніну (циталопрам, флувоксамін, сертралін, пароксетин), а також триптанів (суматриптан, наратриптан, золмітриптан); препаратів для зниження згортання крові (варфарин та інші антикоагулянти – похідні кумарину);застосування пероральних контрацептивів, ін’єкційних контрацептивів та імплантатів (через ризик зниження ефективності протизаплідних засобів можуть виникати нерегулярні кровотечі; у таких випадках не виключається наявність вагітності у пацієнтки). Дитячий вік до 6 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Пацієнт має бути поінформований, що перед початком лікування обов’язково слід проконсультуватися з лікарем, оскільки симптоми, при яких показаний Деприм®, можуть бути наслідком іншої (більш тяжкої) патології.У період лікування не рекомендується приймати сонячні ванни та користуватися солярієм, оскільки може розвинутися підвищена чутливість шкіри до УФ-опромінювання.Деприм® містить лактозу, тому препарат не рекомендовано застосовувати пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, лактазною недостатністю або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Безпека застосування препарату у період вагітності і годування груддю не встановлена, тому не слід призначати Деприм® у ці періоди.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Препарат не рекомендовано призначати для лікування дітей віком до 6 років через відсутність даних про його застосування в цій віковій категорії пацієнтів.

Способ применения и дозы:

Дорослим і дітям старше 12 років призначають по 1 таблетці 3 рази на добу.Дітям віком від 6 до 12 років препарат призначають тільки під наглядом лікаря по 1 - 2 таблетки на добу (вранці або в обід). Максимальна добова доза для дітей – 2 таблетки.Таблетки приймають під час їжі, запиваючи достатньою кількістю рідини.Позитивний ефект лікування препаратом досягається протягом 10 - 14 днів. Стабільний терапевтичний ефект розвивається при регулярному прийомі таблеток Деприм® протягом декількох тижнів або місяців. Якщо протягом 4 - 6 тижнів після початку лікування поліпшення не спостерігається, слід припинити застосування препарату та проконсультуватися з лікарем.

Передозировка:

Гострі отруєння препаратами звіробою у людей не відзначені.Якщо пацієнт прийняв дозу препарату Деприм®, яка вище за рекомендовану, йому слід уникати УФ-опромінювання та сонячних ванн протягом 1 - 2 тижнів.

Побочные действия:

Можуть виникати наступні побічні ефекти (вони виникають рідко і швидко минають).З боку нервової системи: рідко – запаморочення, головний біль.З боку травного тракту: рідко – шлунково-кишкові розлади, сухість у роті.З боку шкіри і підшкірної тканини: дуже рідко – в осіб з підвищеною чутливістю до сонячних променів перебування на сонці може спричинити опіки.Загальні порушення і місцеві реакції: рідко – втомлюваність.З боку імунної системи: рідко – шкірні алергічні реакції (почервоніння шкіри, свербіж).Психічні розлади: рідко – тривожність, неспокій; дуже рідко – в осіб з біполярною депресією підвищується ризик розвитку маніакального стану.

Лекарственное взаимодействие:

Лікарські засоби, які містять екстракт звіробою, можуть підвищувати активність багатьох ферментів, що беруть участь у метаболізмі препаратів. У результаті таких реакцій може знизитись концентрація в плазмі та терапевтичний ефект деяких лікарських засобів, наприклад, варфарину, циклоспорину, теофіліну, індинавіру, дигоксину та протизаплідних засобів.У зв’язку з фармакодинамічними взаємодіями препарату Деприм® з похідними триптану (суматриптан, наратриптан, золмітриптан), антидепресантами (особливо селективними інгібіторами зворотного захоплення серотоніну, наприклад, циталопрамом, флувоксаміном, флуоксетином, сертраліном, пароксетином), небажані ефекти серотоніну посилюються.Крім вказаних препаратів, Деприм® може взаємодіяти також з іншими лікарськими засобами, метаболізм яких відбувається за участю ферментів системи цитохрому Р450.Вплив на ферменти може тривати і після припинення лікування препаратами, які містять екстракт звіробою. У зв’язку з цим взаємодія препарату Деприм® з іншими препаратами може відбуватися ще протягом приблизно двох тижнів після припинення його застосування.Якщо пацієнт приймає Деприм® одночасно з іншими лікарськими засобами протягом тривалого часу (більше одного тижня), після чого лікування препаратом припиняється, слід враховувати ризик розвитку побічних ефектів засобів, що приймались одночасно з препаратом Деприм®.Під час лікування препаратом слід утримуватися від вживання алкогольних напоїв.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у блістері; по 3 (3 ´ 10) блістери в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Деприм
Производитель:Лек, предприятие комп. "Сандоз", Польша/Словения
Форма выпуска: По 10 таблеток у блістері; по 3 (3 ´ 10) блістери в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/10139/01/01 от 22.10.2009. Приказ № 762 от 22.10.2009
МНН:Hypericine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 таблетка містить 60 мг сухого екстракту трави звіробою стандартизованого (3-6:1), з вмістом загального гіперицину 0,3 мг; допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, тальк, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний; оболонка: гіпромелоза, поліетиленгліколь (макрогол 400), титану діоксид (E 171), хіноліновий жовтий (E 104), індиготин (E 132).

Фармакологическая группа:Антидепрессанты
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама