Диклоран инструкция по применению

Диклоран фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Диклоран гель, 10 мг/г по 20 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3939/01/01 от 06.01.2011. Приказ № 657 от 01.12.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
medpravda
Редакция Медправда Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 31.05.2023
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 г гелю містить 11,6 мг диклофенаку діетиламіну, що еквівалентно 10 мг диклофенаку натрію;допоміжні речовини: карбомер 940, пропіленгліколь, вода очищена.

Производитель:

Юник Фармасьютикал Лабораториз для Джонсон & Джонсон, ООО, Индия/Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Нестероидные противовоспалительные средства для местного применения. Диклофенак.

Показания к применению:

Симптоматичне лікування болю, запалення та набряку при:пошкодженні м’яких тканин: травми сухожиль, зв’язок, м’язів та суглобів (наприклад, унаслідок вивиху, розтягнення, синців); спортивні травми;локалізовані форми ревматизму м’яких тканин: тендоніт, (у т.ч. тенісний лікоть), бурсит, плечовий синдром та періартропатія, локалізовані форми дегенеративного ревматизму (остеоартрит периферичних суглобів та хребта).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до диклофенаку або до будь-яких компонентів, що входять до складу препарату. Наявність в анамнезі нападів бронхіальної астми, кропив’янки або гострого риніту, зумовлених прийомом ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїдних протизапальних засобів. Препарат не слід наносити на пошкоджену шкіру. Вагітність або період годування груддю. Дитячий вік до 15 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Диклоран®Гель призначений тільки для зовнішнього застосування. Імовірність розвитку системних побічних ефектів при місцевому застосуванні диклофенаку порівняно з пероральним прийомом незначна, але підвищується при нанесенні препарату на відносно великі поверхні шкіри протягом тривалого часу.Диклоран®Гель слід наносити тільки на неушкоджені ділянки шкіри. Треба уникати потрапляння препарату в очі, на слизові оболонки, інфіковану шкіру або відкриті рани, не слід застосовувати під оклюзійні пов’язки. Препарат не можна ковтати.Диклоран®Гель містить пропіленгліколь, який може спричинити у деяких пацієнтів слабке локальне подразнення шкіри.З обережністю слід застосовувати препарат при печінковій порфірії, ерозивно-виразкових ураженнях кишково-шлункового тракту, тяжких порушеннях функції печінки або нирок, хронічній серцевій недостатності, пацієнтам літнього віку.У випадку розтягнення зв’язок уражену ділянку можна перев’язати бинтом. При появі будь-яких шкірних висипань лікування препаратом слід припинити та звернутися до лікаря.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Оскільки немає досвіду застосування препарату Диклоран®Гель вагітним та жінкам у період годування груддю, його не слід призначати цій категорії пацієнтів.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Немає даних щодо впливу препарату Диклоран®Гель на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботу з потенційно небезпечними механізмами.

Дети:

Диклоран®Гель призначають дітям віком старше 15 років.

Способ применения и дозы:

Дорослим та дітям віком від 15 років Диклоран®Гель застосовують 3-4 рази на добу, злегка втираючи у шкіру. Кількість препарату, яка застосовується, залежить від розміру ураженої зони (так, 2-4 г, що за розміром відповідає розміру вишні або волоського горіха, достатньо для нанесення на ділянку площею 400-800 см2).Після аплікації препарату необхідно вимити руки, окрім тих випадків, коли саме ця ділянка підлягає лікуванню.Тривалість терапії залежить від показання та ефективності лікування. Показання для застосування рекомендується через 2 тижні переглянути.Препарат не слід застосовувати довше 14 днів поспіль – при ураженні м’яких тканин або ревматичних захворюваннях м’яких тканин, або довше 21 дня – у випадку болю, спричиненого артритом, якщо лікарем не призначено інше.Якщо після 7 днів лікування стан пацієнта не покращився або погіршився, слід обов’язково звернутися за консультацією до лікаря.Пацієнти літнього віку не потребують коригування дози Диклоран®Гелю.

Передозировка:

Передозування малоймовірне у зв’язку з низькою абсорбцією диклофенаку у системний кровотік при місцевому застосуванні.У разі випадкового проковтування препарату слід одразу спорожнити шлунок та прийняти адсорбент. Показане симптоматичне лікування.

Побочные действия:

Небажані реакції включають легкі тимчасові реакції на шкірі у місці нанесення. У рідкісних випадках можуть спостерігатися алергічні реакції.Інфекції та інвазіїДуже рідко: пустульозні висипання.З боку імунної системиДуже рідко: реакції гіперчутливості, ангіоневротичний набряк, бронхоспазм.З боку респіраторної системиДуже рідко: бронхіальна астма.З боку шкіри та підшкірної клітковиниЧасто: висипання, кропив’янка, екзема, еритема, везикули, лущення, дерматит, у тому числі контактний дерматит.Рідко: бульозний дерматит.Дуже рідко: реакції світлочутливості, відчуття печіння шкіри, свербіж, набряк шкіри у місці нанесення препарату, генералізований шкірний висип.

Лекарственное взаимодействие:

Диклофенак може потенціювати активність препаратів, які стимулюють фоточутливість. Слід дотримуватися обережності при одночасному призначенні Диклоран®Гелю з НПЗЗ для перорального застосування, оскільки існує ризик взаємного потенціювання токсичних ефектів і зниження ефективності одного з препаратів.Немає повідомлень про клінічно достовірні випадки взаємодії з іншими лікарськими засобами.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 30 0С. в місці, недоступному для дітей. Не заморожувати.

Форма выпуска / упаковка:

По 20 г у тубі з алюмінію або ламінованого пластику.. По 1 тубі у коробці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Диклоран
Производитель:Юник Фармасьютикал Лабораториз для Джонсон & Джонсон, ООО, Индия/Украина
Форма выпуска: По 20 г у тубі з алюмінію або ламінованого пластику.. По 1 тубі у коробці з картону.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3939/01/01 от 06.01.2011. Приказ № 657 от 01.12.2005
МНН:Diclofenac
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: 1 г гелю містить 11,6 мг диклофенаку діетиламіну, що еквівалентно 10 мг диклофенаку натрію;допоміжні речовини: карбомер 940, пропіленгліколь, вода очищена.

Фармакологическая группа:Нестероидные противовоспалительные средства для местного применения. Диклофенак.
Код АТХ:M01AB05 - Диклофенак
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Борщ поможет снизить кровяное давление и улучшит здоровье сердца
Борщ — это популярное украинское блюдо. Обычно оно...
Низкое артериальное давление после 50 лет повышает риск развития болезни Альцгеймера: ученые
После 50 лет многие люди могут страдать от низкого...
Реклама