Диклоран інструкція по застосуванню

Диклоран фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Диклоран гель, 10 мг/г по 20 г у тубах
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/3939/01/01 від 06.01.2011. Наказ № 657 від 01.12.2005
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 31.05.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: 1 г гелю містить 11,6 мг диклофенаку діетиламіну, що еквівалентно 10 мг диклофенаку натрію;допоміжні речовини: карбомер 940, пропіленгліколь, вода очищена.

Виробник:

Юнік Фармасьютикал Лабораторіз для "Джонсон & Джонсон, ТОВ", Індія/Україна

Фармакотерапевтична група:

Нестероїдні протизапальні засоби для місцевого застосування. Диклофенак.

Показання до застосування:

Симптоматичне лікування болю, запалення та набряку при:пошкодженні м’яких тканин: травми сухожиль, зв’язок, м’язів та суглобів (наприклад, унаслідок вивиху, розтягнення, синців); спортивні травми;локалізовані форми ревматизму м’яких тканин: тендоніт, (у т.ч. тенісний лікоть), бурсит, плечовий синдром та періартропатія, локалізовані форми дегенеративного ревматизму (остеоартрит периферичних суглобів та хребта).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до диклофенаку або до будь-яких компонентів, що входять до складу препарату. Наявність в анамнезі нападів бронхіальної астми, кропив’янки або гострого риніту, зумовлених прийомом ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїдних протизапальних засобів. Препарат не слід наносити на пошкоджену шкіру. Вагітність або період годування груддю. Дитячий вік до 15 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Диклоран®Гель призначений тільки для зовнішнього застосування. Імовірність розвитку системних побічних ефектів при місцевому застосуванні диклофенаку порівняно з пероральним прийомом незначна, але підвищується при нанесенні препарату на відносно великі поверхні шкіри протягом тривалого часу.Диклоран®Гель слід наносити тільки на неушкоджені ділянки шкіри. Треба уникати потрапляння препарату в очі, на слизові оболонки, інфіковану шкіру або відкриті рани, не слід застосовувати під оклюзійні пов’язки. Препарат не можна ковтати.Диклоран®Гель містить пропіленгліколь, який може спричинити у деяких пацієнтів слабке локальне подразнення шкіри.З обережністю слід застосовувати препарат при печінковій порфірії, ерозивно-виразкових ураженнях кишково-шлункового тракту, тяжких порушеннях функції печінки або нирок, хронічній серцевій недостатності, пацієнтам літнього віку.У випадку розтягнення зв’язок уражену ділянку можна перев’язати бинтом. При появі будь-яких шкірних висипань лікування препаратом слід припинити та звернутися до лікаря.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Оскільки немає досвіду застосування препарату Диклоран®Гель вагітним та жінкам у період годування груддю, його не слід призначати цій категорії пацієнтів.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Немає даних щодо впливу препарату Диклоран®Гель на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботу з потенційно небезпечними механізмами.

Діти:

Диклоран®Гель призначають дітям віком старше 15 років.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим та дітям віком від 15 років Диклоран®Гель застосовують 3-4 рази на добу, злегка втираючи у шкіру. Кількість препарату, яка застосовується, залежить від розміру ураженої зони (так, 2-4 г, що за розміром відповідає розміру вишні або волоського горіха, достатньо для нанесення на ділянку площею 400-800 см2).Після аплікації препарату необхідно вимити руки, окрім тих випадків, коли саме ця ділянка підлягає лікуванню.Тривалість терапії залежить від показання та ефективності лікування. Показання для застосування рекомендується через 2 тижні переглянути.Препарат не слід застосовувати довше 14 днів поспіль – при ураженні м’яких тканин або ревматичних захворюваннях м’яких тканин, або довше 21 дня – у випадку болю, спричиненого артритом, якщо лікарем не призначено інше.Якщо після 7 днів лікування стан пацієнта не покращився або погіршився, слід обов’язково звернутися за консультацією до лікаря.Пацієнти літнього віку не потребують коригування дози Диклоран®Гелю.

Передозування:

Передозування малоймовірне у зв’язку з низькою абсорбцією диклофенаку у системний кровотік при місцевому застосуванні.У разі випадкового проковтування препарату слід одразу спорожнити шлунок та прийняти адсорбент. Показане симптоматичне лікування.

Побічні дії:

Небажані реакції включають легкі тимчасові реакції на шкірі у місці нанесення. У рідкісних випадках можуть спостерігатися алергічні реакції.Інфекції та інвазіїДуже рідко: пустульозні висипання.З боку імунної системиДуже рідко: реакції гіперчутливості, ангіоневротичний набряк, бронхоспазм.З боку респіраторної системиДуже рідко: бронхіальна астма.З боку шкіри та підшкірної клітковиниЧасто: висипання, кропив’янка, екзема, еритема, везикули, лущення, дерматит, у тому числі контактний дерматит.Рідко: бульозний дерматит.Дуже рідко: реакції світлочутливості, відчуття печіння шкіри, свербіж, набряк шкіри у місці нанесення препарату, генералізований шкірний висип.

Лікарська взаємодія:

Диклофенак може потенціювати активність препаратів, які стимулюють фоточутливість. Слід дотримуватися обережності при одночасному призначенні Диклоран®Гелю з НПЗЗ для перорального застосування, оскільки існує ризик взаємного потенціювання токсичних ефектів і зниження ефективності одного з препаратів.Немає повідомлень про клінічно достовірні випадки взаємодії з іншими лікарськими засобами.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 30 0С. в місці, недоступному для дітей. Не заморожувати.

Форма випуску / упаковка:

По 20 г у тубі з алюмінію або ламінованого пластику.. По 1 тубі у коробці з картону.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Диклоран
Виробник:Юнік Фармасьютикал Лабораторіз для "Джонсон & Джонсон, ТОВ", Індія/Україна
Форма випуску: По 20 г у тубі з алюмінію або ламінованого пластику.. По 1 тубі у коробці з картону.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/3939/01/01 від 06.01.2011. Наказ № 657 від 01.12.2005
Міжнародне непатентоване найменування:Diclofenac
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: 1 г гелю містить 11,6 мг диклофенаку діетиламіну, що еквівалентно 10 мг диклофенаку натрію;допоміжні речовини: карбомер 940, пропіленгліколь, вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Нестероїдні протизапальні засоби для місцевого застосування. Диклофенак.
Код АТС:M01AB05 - Диклофенак
Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Реклама
FDA: диклофенак викликає порушення серця
Диклофенак — це препарат із групи НПЗЗ (нестероїдн...
Господарське мило допоможе усунути запах поту та захистить від інфікування
Господарське мило містить мийні речовини, які допо...
Реклама