Диоксидин-Мирфарм инструкция по применению

Диоксидин-Мирфарм фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Диоксидин-Мирфарм раствор для внутр./полос. и наруж. прим. 10 мг/мл по 10 мл в амп. №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/12319/01/01 от 03.08.2012. Приказ № 610 от 03.08.2012
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: діоксидин (гідроксиметилхіноксаліндіоксид);1 мл розчину містить діоксидину (гідроксиметилхіноксаліндіоксиду) 10 мг; допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

Основные физико-химические свойства:

прозора зеленувато-жовта рідина.

Производитель:

Новосибхимфарм, ОАО для "Мир-Фарм, ООО", г.Новосибирск, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Антибактериальные средства для системного применения. Производные имидазола. Орнидазол.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Діоксидин-Мірфарм – антибактеріальний препарат широкого спектра дії із групи похідних хіноксаліну, виявляє хіміотерапевтичну активність при інфекціях, спричинених Proteus vulgaris, Pseudomonas aeruginosa, Klebsiella pneumoniae, Escherichia coli, Shigella dysenteriae, Shigella flexneri, Shigella boydii, Shigella sonnei, Salmonella spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp., патогенними анаеробами (Clostridium perfringens). Діє на штами бактерій, стійких до інших хіміопрепаратів, включаючи антибіотики. Можливий розвиток медикаментозної стійкості бактерій. Обробка опікових та гнійно-некротичних ран сприяє більш швидкому очищенню ранової поверхні, стимулює репаративну регенерацію і крайову епітелізацію та позитивно впливає на перебіг ранового процесу.Фармакокінетика.При місцевому застосуванні частково всмоктується з ранової або опікової поверхні, виводиться нирками.

Показания к применению:

Гнійні бактеріальні інфекції, спричинені чутливою мікрофлорою, при неефективності інших хіміотерапевтичних засобів або поганій їх переносимості.Внутрішньопорожнинне введення – гнійні процеси в грудній і черевній порожнині при гнійних плевритах, емпіємі плеври, абсцесах легенів, перитонітах, циститах; рани з глибокими гнійними порожнинами (абсцеси м’яких тканин, флегмони тазової клітковини, післяопераційні рани сечо- та жовчовивідних шляхів, гнійний мастит); профілактика інфекційних ускладнень після катетеризації сечового міхура. Зовнішнє застосування – поверхневі та глибокі рани різної локалізації; рани та трофічні виразки, які довго не загоюються; флегмони м’яких тканин; інфіковані опіки; гнійні рани при остеомієлітах.

Противопоказания:

Індивідуальна непереносимість препарату, недостатність кори надниркових залоз (у т.ч. в анамнезі).

Особенности применения:

Діоксидин-Мірфарм призначають в умовах стаціонару. Експериментально виявлено тератогенну та ембріотоксичну дії препарату (тому він протипоказаний під час вагітності); препарат чинить також мутагенну дію. У зв’язку з цим Діоксидин-Мірфарм призначають тільки при тяжких формах інфекційних захворювань або при неефективності інших антибактеріальних препаратів, у тому числі цефалоспоринів ІІ–ІV поколінь, фторхінолонів, карбапенемів. Не допускається безконтрольне застосування Діоксидину-Мірфарм та лікарських форм, які його містять.З обережністю застосовувати при нирковій недостатності, при хронічній нирковій недостатності дозу зменшують.При появі пігментних плям збільшують тривалість введення дози до 1,5 – 2 годин, знижують дозу, призначають антигістамінні препарати, а у разі необхідності – припиняють застосування препарату.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Протипоказаний у період вагітності або годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

У період лікування слід дотримуватися обережності при керуванні автотранспортом або занятті іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій.

Дети:

Протипоказаний дітям.

Способ применения и дозы:

Діоксидин-Мірфарм призначають тільки дорослим. Перед початком лікування проводять пробу на переносимість препарату, для чого вводять в порожнину 10 мл 1 % розчину. При відсутності протягом 3-6 годин побічних явищ (запаморочення, ознобу, підвищення температури тіла) починають курсове лікування. Внутрішньопорожнинне введення. Вводять зазвичай 10-50 мл 1% розчину у порожнину через дренажну трубку, катетер або шприц. Максимальна добова доза становить 70 мл 1% розчину. Застосовують 1 або 2 рази на добу (не перевищуючи добової дози 70 мл 1% розчину). Тривалість лікування залежить від тяжкості захворювання та переносимості препарату. При добрій переносимості курс лікування може тривати 3 тижні та більше. За необхідності курс лікування повторюють через 1 – 1,5 місяця.Місцеве застосування. Застосовують 0,1–1 % розчин. Для отримання 0,1-0,2 % розчину ампульний розчин препарату розводять до потрібної концентрації стерильним 0,9 % розчином натрію хлориду або водою для ін’єкцій. Для лікування поверхневих інфікованих гнійних ран на рану накладають серветки, змочені 0,5-1 % розчином. Глибокі рани після обробки рихло тампонують тампонами, змоченими 1 % розчином, а при наявності дренажної трубки в порожнину вводять 20-100 мл 0,5 % розчину.Для лікування глибоких гнійних ран при остеомієліті (рани кисті, стопи) застосовують 0,5-1 % розчин препарату у вигляді ванночок або проводять спеціальну обробку рани розчином протягом 15-20 хв (введення в рану розчину на цей термін) з подальшим накладанням пов’язок з 1 % розчином.0,1-0,5 % розчин можна застосовувати для профілактики та лікування інфекції після оперативних втручань. За показаннями (хворі з остеомієлітом) і при добрій переносимості лікування препарат можна застосовувати щоденно протягом 1,5-2 місяців.

Передозировка:

Можливий розвиток гострої надниркової недостатності надниркових залоз.Лікування: негайна відміна препарату, відповідна замісна гормонотерапія

Побочные действия:

При внутрішньопорожнинному введенні можливі головний біль, озноб, підвищення температури тіла, диспептичні розлади, судомні скорочення м’язів, алергічні реакції, фотосенсибілізуючий ефект (поява пігментних плям на тілі при дії сонячних променів).При зовнішньому застосуванні – навколораневий дерматит, свербіж.

Лекарственное взаимодействие:

Не описана.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в захищеному від світла місці при температурі 15-25 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці. У випадку випадання кристалів діоксидину в ампулах у процесі зберігання (при температурі нижче 15 °С) їх розчиняють, нагріваючи ампули на киплячій водяній бані та струшуючи до повного розчинення кристалів (прозорий розчин). Якщо при охолодженні до (37±1) °С кристали не випадуть знову, препарат придатний для застосування.

Форма выпуска / упаковка:

Розчин для внутрішньопорожнинного та зовнішнього застосування 10 мг/мл. По 5 мл або 10 мл в ампулі з нейтрального скла. По 5 або 10 ампул в контурній чарунковій упаковці. По 1 або 2 контурні чарункові упаковки зі скарифікатором ампульним у пачці з картону. В упаковку ампул з кільцем зламу або точкою надлому скарифікатор ампульний не вкладають.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

МісцезнаходженняРосійська Федерація, 630028, м. Новосибірськ, вул. Декабристів, 275, тел. (495) 984-28-40.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Диоксидин-Мирфарм
Производитель:Новосибхимфарм, ОАО для "Мир-Фарм, ООО", г.Новосибирск, Российская Федерация
Форма выпуска:Розчин для внутрішньопорожнинного та зовнішнього застосування 10 мг/мл. По 5 мл або 10 мл в ампулі з нейтрального скла. По 5 або 10 ампул в контурній чарунковій упаковці. По 1 або 2 контурні чарункові упаковки зі скарифікатором ампульним у пачці з картону. В упаковку ампул з кільцем зламу або точкою надлому скарифікатор ампульний не вкладають.
Регистрационное удостоверение:№ UA/12319/01/01 от 03.08.2012. Приказ № 610 от 03.08.2012
МНН:Dioxydine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: діоксидин (гідроксиметилхіноксаліндіоксид);1 мл розчину містить діоксидину (гідроксиметилхіноксаліндіоксиду) 10 мг; допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Антибактериальные средства для системного применения. Производные имидазола. Орнидазол.
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама