Діоксидин-Мирфарм інструкція по застосуванню

Діоксидин-Мирфарм фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Діоксидин-Мирфарм розчин для внутр./порож. та зовн. заст. 10 мг/мл по 10 мл в амп. №10
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/12319/01/01 від 03.08.2012. Наказ № 610 від 03.08.2012
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: діоксидин (гідроксиметилхіноксаліндіоксид);1 мл розчину містить діоксидину (гідроксиметилхіноксаліндіоксиду) 10 мг; допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості:

прозора зеленувато-жовта рідина.

Виробник:

Новосибхімфарм, ВАТ для "Мир-Фарм, ТОВ", м.Новосибірськ, Російська Федерація

Фармакотерапевтична група:

Антибактеріальні засоби для системного застосування. Похідні імідазолу. Орнідазол.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Діоксидин-Мірфарм – антибактеріальний препарат широкого спектра дії із групи похідних хіноксаліну, виявляє хіміотерапевтичну активність при інфекціях, спричинених Proteus vulgaris, Pseudomonas aeruginosa, Klebsiella pneumoniae, Escherichia coli, Shigella dysenteriae, Shigella flexneri, Shigella boydii, Shigella sonnei, Salmonella spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp., патогенними анаеробами (Clostridium perfringens). Діє на штами бактерій, стійких до інших хіміопрепаратів, включаючи антибіотики. Можливий розвиток медикаментозної стійкості бактерій. Обробка опікових та гнійно-некротичних ран сприяє більш швидкому очищенню ранової поверхні, стимулює репаративну регенерацію і крайову епітелізацію та позитивно впливає на перебіг ранового процесу.Фармакокінетика.При місцевому застосуванні частково всмоктується з ранової або опікової поверхні, виводиться нирками.

Показання до застосування:

Гнійні бактеріальні інфекції, спричинені чутливою мікрофлорою, при неефективності інших хіміотерапевтичних засобів або поганій їх переносимості.Внутрішньопорожнинне введення – гнійні процеси в грудній і черевній порожнині при гнійних плевритах, емпіємі плеври, абсцесах легенів, перитонітах, циститах; рани з глибокими гнійними порожнинами (абсцеси м’яких тканин, флегмони тазової клітковини, післяопераційні рани сечо- та жовчовивідних шляхів, гнійний мастит); профілактика інфекційних ускладнень після катетеризації сечового міхура. Зовнішнє застосування – поверхневі та глибокі рани різної локалізації; рани та трофічні виразки, які довго не загоюються; флегмони м’яких тканин; інфіковані опіки; гнійні рани при остеомієлітах.

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість препарату, недостатність кори надниркових залоз (у т.ч. в анамнезі).

Особливості застосування:

Діоксидин-Мірфарм призначають в умовах стаціонару. Експериментально виявлено тератогенну та ембріотоксичну дії препарату (тому він протипоказаний під час вагітності); препарат чинить також мутагенну дію. У зв’язку з цим Діоксидин-Мірфарм призначають тільки при тяжких формах інфекційних захворювань або при неефективності інших антибактеріальних препаратів, у тому числі цефалоспоринів ІІ–ІV поколінь, фторхінолонів, карбапенемів. Не допускається безконтрольне застосування Діоксидину-Мірфарм та лікарських форм, які його містять.З обережністю застосовувати при нирковій недостатності, при хронічній нирковій недостатності дозу зменшують.При появі пігментних плям збільшують тривалість введення дози до 1,5 – 2 годин, знижують дозу, призначають антигістамінні препарати, а у разі необхідності – припиняють застосування препарату.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Протипоказаний у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

У період лікування слід дотримуватися обережності при керуванні автотранспортом або занятті іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій.

Діти:

Протипоказаний дітям.

Спосіб застосування та дози:

Діоксидин-Мірфарм призначають тільки дорослим. Перед початком лікування проводять пробу на переносимість препарату, для чого вводять в порожнину 10 мл 1 % розчину. При відсутності протягом 3-6 годин побічних явищ (запаморочення, ознобу, підвищення температури тіла) починають курсове лікування. Внутрішньопорожнинне введення. Вводять зазвичай 10-50 мл 1% розчину у порожнину через дренажну трубку, катетер або шприц. Максимальна добова доза становить 70 мл 1% розчину. Застосовують 1 або 2 рази на добу (не перевищуючи добової дози 70 мл 1% розчину). Тривалість лікування залежить від тяжкості захворювання та переносимості препарату. При добрій переносимості курс лікування може тривати 3 тижні та більше. За необхідності курс лікування повторюють через 1 – 1,5 місяця.Місцеве застосування. Застосовують 0,1–1 % розчин. Для отримання 0,1-0,2 % розчину ампульний розчин препарату розводять до потрібної концентрації стерильним 0,9 % розчином натрію хлориду або водою для ін’єкцій. Для лікування поверхневих інфікованих гнійних ран на рану накладають серветки, змочені 0,5-1 % розчином. Глибокі рани після обробки рихло тампонують тампонами, змоченими 1 % розчином, а при наявності дренажної трубки в порожнину вводять 20-100 мл 0,5 % розчину.Для лікування глибоких гнійних ран при остеомієліті (рани кисті, стопи) застосовують 0,5-1 % розчин препарату у вигляді ванночок або проводять спеціальну обробку рани розчином протягом 15-20 хв (введення в рану розчину на цей термін) з подальшим накладанням пов’язок з 1 % розчином.0,1-0,5 % розчин можна застосовувати для профілактики та лікування інфекції після оперативних втручань. За показаннями (хворі з остеомієлітом) і при добрій переносимості лікування препарат можна застосовувати щоденно протягом 1,5-2 місяців.

Передозування:

Можливий розвиток гострої надниркової недостатності надниркових залоз.Лікування: негайна відміна препарату, відповідна замісна гормонотерапія

Побічні дії:

При внутрішньопорожнинному введенні можливі головний біль, озноб, підвищення температури тіла, диспептичні розлади, судомні скорочення м’язів, алергічні реакції, фотосенсибілізуючий ефект (поява пігментних плям на тілі при дії сонячних променів).При зовнішньому застосуванні – навколораневий дерматит, свербіж.

Лікарська взаємодія:

Не описана.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в захищеному від світла місці при температурі 15-25 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці. У випадку випадання кристалів діоксидину в ампулах у процесі зберігання (при температурі нижче 15 °С) їх розчиняють, нагріваючи ампули на киплячій водяній бані та струшуючи до повного розчинення кристалів (прозорий розчин). Якщо при охолодженні до (37±1) °С кристали не випадуть знову, препарат придатний для застосування.

Форма випуску / упаковка:

Розчин для внутрішньопорожнинного та зовнішнього застосування 10 мг/мл. По 5 мл або 10 мл в ампулі з нейтрального скла. По 5 або 10 ампул в контурній чарунковій упаковці. По 1 або 2 контурні чарункові упаковки зі скарифікатором ампульним у пачці з картону. В упаковку ампул з кільцем зламу або точкою надлому скарифікатор ампульний не вкладають.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

МісцезнаходженняРосійська Федерація, 630028, м. Новосибірськ, вул. Декабристів, 275, тел. (495) 984-28-40.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Діоксидин-Мирфарм
Виробник:Новосибхімфарм, ВАТ для "Мир-Фарм, ТОВ", м.Новосибірськ, Російська Федерація
Форма випуску: Розчин для внутрішньопорожнинного та зовнішнього застосування 10 мг/мл. По 5 мл або 10 мл в ампулі з нейтрального скла. По 5 або 10 ампул в контурній чарунковій упаковці. По 1 або 2 контурні чарункові упаковки зі скарифікатором ампульним у пачці з картону. В упаковку ампул з кільцем зламу або точкою надлому скарифікатор ампульний не вкладають.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/12319/01/01 від 03.08.2012. Наказ № 610 від 03.08.2012
Міжнародне непатентоване найменування:Dioxydine
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: діоксидин (гідроксиметилхіноксаліндіоксид);1 мл розчину містить діоксидину (гідроксиметилхіноксаліндіоксиду) 10 мг; допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група:Антибактеріальні засоби для системного застосування. Похідні імідазолу. Орнідазол.
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Вчені ідентифікували білок, який допомагає зберегти ясність розуму навіть у похилому віці
З віком відбувається зниження когнітивних функцій,...
Зайва вага викликає у чоловіків занижену самооцінку та депресію: дослідження
За даними Всесвітньої організації здоров’я (ВООЗ),...
Реклама