Доритрицин инструкция по применению

Доритрицин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Доритрицин таблетки д/рассас. №10 (10х1)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/12066/01/01 от 11.10.2017. Приказ № 1246 от 11.10.2017
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: тиротрицин; бензокаїн; бензалконію хлорид.1 таблетка містить тиротрицину 0,5 мг, бензокаїну 1,5 мг, бензалконію хлориду 1 мг;допоміжні речовини:Лікарська форма. Таблетки для розсмоктування. Основні фізико-хімічні властивості: круглі двоплощинні таблетки білого кольору з гладкою поверхнею, зі скошеним краєм та написом DORITHRICIN на одній стороні, із запахом, що нагадує м’ятну олію.

Производитель:

Римзер Спешиалти Продакшн ГмбХ для "Медице Фарма ГмбХ", Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Лекарственные средства для применения при заболеваниях горла.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Місцевий антибіотик тиротрицин являє собою суміш пептидів, що містить 80 % тироцидинів і 20 % граміцидинів. Тироцидини на початку перешкоджають транспортуванню поживних речовин крізь бактеріальну мембрану, а в кінці – ініціюють лізис. У результаті порушення окиснювального фосфорилування, енергетичний метаболізм бактерій припиняється. При місцевому застосуванні тиротрицин підвищує грануляцію та епітелізацію. Бензокаїн — це ліпофільний місцевоанестезуючий засіб (етиловий ефір параамінобензойної кислоти). Бензалконію хлорид — це суміш четвертинних амонієвих компонентів з високою поверхневою активністю і широким спектром протимікробної дії, що включає як грампозитивні, так і грамнегативні бактерії. При місцевому застосуванні бензалконію хлорид добре переноситься і не демонструє перехресної резистентності з іншими антибіотиками. Фармакокінетика.Тиротрицин не всмоктується і таким чином не здійснює системного впливу у шлунково-кишковому тракті. Отже, пошкодження кишкової флори виключається.Бензокаїн метаболізується шляхом гідролізу до параамінобензойної кислоти. При введенні доз 1,5-5 мг тривалість дії становить приблизно 3 години.Бензалконію хлорид — сполуки цього класу погано всмоктуються і дуже швидко виводяться печінкою і нирками, тому системні ефекти можуть бути виключені при правильному застосуванні.

Показания к применению:

Для симптоматичного лікування орофаренгіальної інфекції, що супроводжується болем у горлі та дисфагією.

Противопоказания:

Гіперчутливість до активних речовин або до будь-якої допоміжної речовини препарату.

Особенности применения:

Інформація для пацієнтів, які страждають на діабет: 1 таблетка містить 870,925 мг сорбітолу. Кількість замінника цукру – сорбітолу, що міститься в 1 таблетці, еквівалентна 0,07 хлібної одиниці.Доритрицин, таблетки для розсмоктування, не слід застосовувати при спадковій непереносимості сорбітолу або фруктози.У пацієнтів зі схильністю до алергічних реакцій на шкірі (так звана алергічна контактна екзема), існує імовірність підвищеної чутливості.У всіх випадках гнійних тонзилітів з підвищенням температури тіла лікар повинен вирішувати у кожному індивідуальному випадку, чи слід застосовувати таблетки Доритрицин як доповнення до препаратів першої лінії, таких як системні антибіотики.Пацієнтам з тяжкими фарингітами та болем у горлі, пов’язаним з високою температурою, головним болем, нудотою та блюванням Доритрицин, таблетки для розсмоктування не слід застосовувати довше 2 днів без призначення лікаря.Тиротрицин не спричиняє пошкодження тканин та зазвичай добре переноситься при місцевому застосуванні у терапевтичних дозах. Оскільки тиротрицину властивий значний токсичний потенціал при парентеральному введенні, його не слід застосовувати місцево при наявності свіжих досить великих ран у ротовій порожнині та глотці.Бензокаїн може спричиняти метгемоглобінемію у випадку проковтування великої кількості таблеток.Бензалконію хлорид нетоксичний при правильному застосуванні. Загальні реакції непереносимості не можуть бути виключені в індивідуальних випадках. Застосування у період вагітності або годування груддю.Жодних тератогенних ефектів таблеток Доритрицин до даного часу не зафіксовано. Однак слід забезпечити суворе дотримання показань щодо застосування.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Доритрицин не впливає або має незначний вплив на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Способ применения и дозы:

Доритрицин у таблетках повільно розсмоктувати у роті. По 1-2 таблетки кожні 2-3 години протягом 5-7 днів. Лікування слід продовжити ще на 1 день після зникнення симптомів.Діти. Не можна застосовувати дітям віком до 6 років. Оскільки правильне застосування (розсмоктування) немовлятами і маленькими дітьми не гарантується, таблетки Доритрицин слід призначати дітям віком від 6 років. Передозування.Симптоми інтоксикації. При правильному застосуванні отруєння таблетками Доритрицин неможливе; випадків інтоксикації до даного часу не зафіксовано. Після проковтування великої кількості таблеток можуть з’явитися шлунково-кишкові симптоми і збільшитися рівень метгемоглобіну (особливо у дітей).Лікування інтоксикації. Слід вжити заходів для зниження всмоктування (наприклад, прийняти активоване вугілля, промити шлунок) і, якщо необхідно, слід розпочати терапію для усунення метгемоглобінемії.

Побочные действия:

Побічні ефекти вказані за частотою, з якою вони спостерігалися: дуже часто (≥1/10), часто (від ≥1/100 до

Лекарственное взаимодействие:

До даного часу немає даних щодо взаємодії у разі правильного застосування.

Срок годности:

3 роки.Не застосовувати лікарський засіб після закінчення терміну придатності.Умови зберігання.Зберігати при температурі не вище 25 °С в недоступному для дітей місці.Упаковка. По 10 таблеток у блістері. 1 блістер у картонній коробці.Категорія відпуску. Без рецепта.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R02AA20:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Доритрицин
Производитель:Римзер Спешиалти Продакшн ГмбХ для "Медице Фарма ГмбХ", Германия
Регистрационное удостоверение:№ UA/12066/01/01 от 11.10.2017. Приказ № 1246 от 11.10.2017
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: тиротрицин; бензокаїн; бензалконію хлорид.1 таблетка містить тиротрицину 0,5 мг, бензокаїну 1,5 мг, бензалконію хлориду 1 мг;допоміжні речовини:Лікарська форма. Таблетки для розсмоктування. Основні фізико-хімічні властивості: круглі двоплощинні таблетки білого кольору з гладкою поверхнею, зі скошеним краєм та написом DORITHRICIN на одній стороні, із запахом, що нагадує м’ятну олію.

Фармакологическая группа:Лекарственные средства для применения при заболеваниях горла.
Код АТХ:R02AA20 - Различные антисептики
Реклама
Быстрое сканирование глаз поможет диагностировать рассеянный склероз на ранней стадии
Сканирование глаз позволяет диагностировать рассея...
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Этот напиток поможет нормализовать функцию щитовидной железы и похудеть: рецепт
Гипотиреоз — это состояние, при котором щитовидная...
9 лечебных свойств семян черного тмина
Семена черного тмина, или кунжута, широко использу...
Реклама