Доритрицин інструкція по застосуванню

Доритрицин фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Доритрицин таблетки д/розсмок. №10 (10х1)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/12066/01/01 від 11.10.2017. Наказ № 1246 від 11.10.2017
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: тиротрицин; бензокаїн; бензалконію хлорид.1 таблетка містить тиротрицину 0,5 мг, бензокаїну 1,5 мг, бензалконію хлориду 1 мг;допоміжні речовини:Лікарська форма. Таблетки для розсмоктування. Основні фізико-хімічні властивості: круглі двоплощинні таблетки білого кольору з гладкою поверхнею, зі скошеним краєм та написом DORITHRICIN на одній стороні, із запахом, що нагадує м’ятну олію.

Виробник:

Рімзер Спешіалті Продакшн ГмбХ для "Медіце Фарма ГмбХ", Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Лікарські засоби для застосування при захворюваннях горла.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Місцевий антибіотик тиротрицин являє собою суміш пептидів, що містить 80 % тироцидинів і 20 % граміцидинів. Тироцидини на початку перешкоджають транспортуванню поживних речовин крізь бактеріальну мембрану, а в кінці – ініціюють лізис. У результаті порушення окиснювального фосфорилування, енергетичний метаболізм бактерій припиняється. При місцевому застосуванні тиротрицин підвищує грануляцію та епітелізацію. Бензокаїн — це ліпофільний місцевоанестезуючий засіб (етиловий ефір параамінобензойної кислоти). Бензалконію хлорид — це суміш четвертинних амонієвих компонентів з високою поверхневою активністю і широким спектром протимікробної дії, що включає як грампозитивні, так і грамнегативні бактерії. При місцевому застосуванні бензалконію хлорид добре переноситься і не демонструє перехресної резистентності з іншими антибіотиками. Фармакокінетика.Тиротрицин не всмоктується і таким чином не здійснює системного впливу у шлунково-кишковому тракті. Отже, пошкодження кишкової флори виключається.Бензокаїн метаболізується шляхом гідролізу до параамінобензойної кислоти. При введенні доз 1,5-5 мг тривалість дії становить приблизно 3 години.Бензалконію хлорид — сполуки цього класу погано всмоктуються і дуже швидко виводяться печінкою і нирками, тому системні ефекти можуть бути виключені при правильному застосуванні.

Показання до застосування:

Для симптоматичного лікування орофаренгіальної інфекції, що супроводжується болем у горлі та дисфагією.

Протипоказання:

Гіперчутливість до активних речовин або до будь-якої допоміжної речовини препарату.

Особливості застосування:

Інформація для пацієнтів, які страждають на діабет: 1 таблетка містить 870,925 мг сорбітолу. Кількість замінника цукру – сорбітолу, що міститься в 1 таблетці, еквівалентна 0,07 хлібної одиниці.Доритрицин, таблетки для розсмоктування, не слід застосовувати при спадковій непереносимості сорбітолу або фруктози.У пацієнтів зі схильністю до алергічних реакцій на шкірі (так звана алергічна контактна екзема), існує імовірність підвищеної чутливості.У всіх випадках гнійних тонзилітів з підвищенням температури тіла лікар повинен вирішувати у кожному індивідуальному випадку, чи слід застосовувати таблетки Доритрицин як доповнення до препаратів першої лінії, таких як системні антибіотики.Пацієнтам з тяжкими фарингітами та болем у горлі, пов’язаним з високою температурою, головним болем, нудотою та блюванням Доритрицин, таблетки для розсмоктування не слід застосовувати довше 2 днів без призначення лікаря.Тиротрицин не спричиняє пошкодження тканин та зазвичай добре переноситься при місцевому застосуванні у терапевтичних дозах. Оскільки тиротрицину властивий значний токсичний потенціал при парентеральному введенні, його не слід застосовувати місцево при наявності свіжих досить великих ран у ротовій порожнині та глотці.Бензокаїн може спричиняти метгемоглобінемію у випадку проковтування великої кількості таблеток.Бензалконію хлорид нетоксичний при правильному застосуванні. Загальні реакції непереносимості не можуть бути виключені в індивідуальних випадках. Застосування у період вагітності або годування груддю.Жодних тератогенних ефектів таблеток Доритрицин до даного часу не зафіксовано. Однак слід забезпечити суворе дотримання показань щодо застосування.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Доритрицин не впливає або має незначний вплив на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози:

Доритрицин у таблетках повільно розсмоктувати у роті. По 1-2 таблетки кожні 2-3 години протягом 5-7 днів. Лікування слід продовжити ще на 1 день після зникнення симптомів.Діти. Не можна застосовувати дітям віком до 6 років. Оскільки правильне застосування (розсмоктування) немовлятами і маленькими дітьми не гарантується, таблетки Доритрицин слід призначати дітям віком від 6 років. Передозування.Симптоми інтоксикації. При правильному застосуванні отруєння таблетками Доритрицин неможливе; випадків інтоксикації до даного часу не зафіксовано. Після проковтування великої кількості таблеток можуть з’явитися шлунково-кишкові симптоми і збільшитися рівень метгемоглобіну (особливо у дітей).Лікування інтоксикації. Слід вжити заходів для зниження всмоктування (наприклад, прийняти активоване вугілля, промити шлунок) і, якщо необхідно, слід розпочати терапію для усунення метгемоглобінемії.

Побічні дії:

Побічні ефекти вказані за частотою, з якою вони спостерігалися: дуже часто (≥1/10), часто (від ≥1/100 до <1/10), нечасто (від ≥1/1000 до <1/100), рідко (від ≥1/10000 до <1/1000), дуже рідко (<1/10000) та частота невідома (неможливо встановити з існуючих даних).РідкоВ окремих випадках можливі алергічні реакції (на шкірі), особливо на ефір параамінобензойної кислоти (бензокаїн).Випадки метгемоглобінемії виникають у випадку наружного застосування, особливо у дітей або у разі наявності достатньо великих ран.Частота невідомаУ чутливих пацієнтів препарат може спричинити підвищену чутливість до пара-груп (наприклад до пеніциліну, сульфаніламідів, сонцезахисної косметики, парааміносаліцилової кислоти).У відповідно сенсибілізованих пацієнтів реакції гіперчутливості (включаючи задишку) можуть бути спричинені м’ятною олією.Звітність щодо побічних реакційЗвітність щодо передбачуваних побічних реакцій після затвердження лікарського засобу важлива. Це дозволяє продовжити моніторинг співвідношення користь/ризик лікарського засобу. Медичних працівників просять повідомляти про будь-які передбачувані побічні реакції через національну систему звітності.

Лікарська взаємодія:

До даного часу немає даних щодо взаємодії у разі правильного застосування.

Термін придатності:

3 роки.Не застосовувати лікарський засіб після закінчення терміну придатності.Умови зберігання.Зберігати при температурі не вище 25 °С в недоступному для дітей місці.Упаковка. По 10 таблеток у блістері. 1 блістер у картонній коробці.Категорія відпуску. Без рецепта.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ R02AA20:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Доритрицин
Виробник:Рімзер Спешіалті Продакшн ГмбХ для "Медіце Фарма ГмбХ", Німеччина
Реєстраційне посвідчення:№ UA/12066/01/01 від 11.10.2017. Наказ № 1246 від 11.10.2017
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: тиротрицин; бензокаїн; бензалконію хлорид.1 таблетка містить тиротрицину 0,5 мг, бензокаїну 1,5 мг, бензалконію хлориду 1 мг;допоміжні речовини:Лікарська форма. Таблетки для розсмоктування. Основні фізико-хімічні властивості: круглі двоплощинні таблетки білого кольору з гладкою поверхнею, зі скошеним краєм та написом DORITHRICIN на одній стороні, із запахом, що нагадує м’ятну олію.

Фармакотерапевтична група:Лікарські засоби для застосування при захворюваннях горла.
Код АТС:R02AA20 - Різні антисептики
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Мед знижує рівень «поганого» холестерину та цукру в крові: дослідження
Мед є натуральним продуктом і може замінити цукор ...
Стоматологи назвали симптом прихованого діабету, який має кожен п'ятий пацієнт
Прихований діабет, також відомий як переддіабет, —...
Реклама