Электрал инструкция по применению

Электрал фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Электрал порошок д/ор. р-ра по 4,4 г в пак. №5
Производитель:
Регистрация:
№ UA/12484/01/01_ от 13.09.2012. Приказ № 528 от 29.07.2014
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 пакетик містить глюкози безводної 2,7 г, натрію цитрату 0,58 г, натрію хлориду 0,52 г, калію хлориду 0,3 г;допоміжні речовини: цукроза, кислота лимонна безводна, ароматизатор апельсиновий.

Производитель:

ФДС ЛТД для "Евро Лайфкер Лтд ", Индия/Великобритания

Фармакотерапевтическая группа:

Солевые смеси для пероральной регидратации.

Показания к применению:

Відновлення водно-електролітного балансу та корекція ацидозу при гострій діареї легкого або середнього ступеня дегідратації, при теплових ударах. З профілактичною метою – при теплових та фізичних навантаженнях, що призводять до інтенсивного потовиділення.

Противопоказания:

Гіперкаліємія, ниркова недостатність, цукровий діабет, гіпертонічна хвороба ІІ-ІІІ ступеня, втрата свідомості, непрохідність шлунково-кишкового тракту, ілеус, гемодинамічний шок.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Немає протипоказань.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Застосовують у педіатричній практиці під наглядом лікаря.

Способ применения и дозы:

Приготування розчину: вміст пакетика розчиняють у 200 мл кип’яченої теплої води. Готовий розчин охолоджують до кімнатної температури і ще раз перемішують перед вживанням.Розчин приймають внутрішньо або вводять під наглядом лікаря через назогастральний зонд. Готовий розчин необхідно приймати невеликими ковтками після кожного рідкого випорожнення.Препарат застосовують до зникнення симптомів дегідратації або для попередження виникнення дегідратації, але не більше 24-48 годин без консультації лікаря.Лікування дегідратації легкого і середнього ступеня тяжкості: доза залежить від маси тіла пацієнта та ступеня зневоднення, дорослим та дітям віком від 3 років – становить 50-100 мл/кг маси тіла за 4-6 годин, потім після кожного випорожнення – 200 мл. Максимальна курсова доза – 100 мл/кг за 4-10 годин 3-4 дні. Максимальна добова – 100 мл/кг за 4-6 годин. За 4-6 годин доза розчину у дітей віком до 3 років може становити 50-100 мл/кг маси тіла. Після першого етапу регідратації розчин Електралу слід давати по 10 мл/кг маси тіла після кожного рідкого випорожнення.При нудоті та блюванні доцільно приймати розчин частими невеликими дозами. При необхідності спочатку можна приймати невелику кількість розчину (чайна ложка), потім поступово підвищувати дозу залежно від переносимості. Швидке введення препарату безпечне, але є вірогідність виникнення блювання.Під час терапії препаратом можна вживати інші рідини, але необхідно уникати вживання розчинів, що містять цукор, оскільки висока концентрація цукру може посилити діарею.Профілактика дегідратації. Для запобігання втрати рідини з організму та як підтримуючу терапію препарат застосовують у нижчих дозах. Терапію препаратом Електрал слід починати відразу після початку діареї. Як правило, приймати препарат необхідно не більше 3-4 днів; припиняють прийом після усунення діареї. Доза препарату залежить від маси тіла. Для профілактики зневоднення доза може становити 5-15 мл/кг маси тіла після кожного рідкого випорожнення.

Передозировка:

При введенні великої кількості або дуже концентрованого розчину препарату Електрал можливий розвиток гіпернатріємії та гіперкаліємії. У пацієнтів зі зниженою функцією нирок може розвинутися метаболічний алкалоз. Симптоми гіпернатріємії включають слабкість, підвищення нейром’язового тонусу, сонливість, сплутаність свідомості, кому, інколи – зупинку дихання. Метаболічний алкалоз проявляється зниженням вентиляції легень, підвищенням нейром’язового тонусу, тетанічними судомами. У випадку передозування введення розчину Електрал потрібно припинити. Проводять корекцію порушень водно-електролітного балансу на підставі даних лабораторних обстежень.

Побочные действия:

При застосуванні препарату відповідно до показань та у відповідних дозах побічні ефекти малоймовірні.

Лекарственное взаимодействие:

Розчин препарату має слаболужну реакцію, тому він може впливати на лікарські засоби, всмоктування яких залежить від рН вмісту кишечнику (наприклад, інтраконазол, кетоконазол).У зв’язку з ризиком розвитку гіперкаліємії препарат не можна застосовувати з лікарськими засобами, що підвищують концентрацію калію в організмі (калійзберігаючими діуретиками, інгібіторами ангіотензинконвертази).

Срок годности:

2 роки. 

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.Готовий розчин зберігати в холодильнику при температурі 2-8 ºС протягом 24 годин. 

Форма выпуска / упаковка:

По 4,4 г порошку в пакетику; по 5 пакетиків у картонній коробці. 

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Назва і місцезнаходження заявникаЄвро Лайфкер Лтд,1-й поверх, 26, Фоубертс Плейс, Лондон, W1F7PP, Велика Британія.Особливі застереженняПрепарат містить калій, тому його з обережністю застосовують при олігурії.У зв’язку з вмістом натрію у складі препарату його необхідно з обережністю застосовувати пацієнтам з підвищеним артеріальним тиском або серцевою недостатністю.У випадку діареї, яка триває понад 24-48 годин, пацієнтові необхідно проконсультуватися з лікарем.У випадку блювання, відсутності сечовипускання протягом 6 годин після застосування препарату або при появі інших тривожних симптомів слід установити причину їх виникнення та вжити відповідних терапевтичних заходів.У зв’язку з вмістом глюкози препарат не рекомендується застосовувати пацієнтам із синдромом мальабсорбції глюкози/галактози.Ситуації під час застосування препарату Електрал, що потребують втручання лікаря:у пацієнта виникає сповільнення мовлення, з’являється сонливість, він швидко виснажується та не відповідає на запитання;температура підвищується вище 39 °С;припиняється виділення сечі;виникають рідкі кров’янисті випорожнення;діарея триває понад 5 днів;діарея раптово припиняється, з’являється сильний біль;якщо лікування вдома неуспішне або неможливе.У готовий розчин не можна додавати інші лікарські засоби.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Электрал
Производитель:ФДС ЛТД для "Евро Лайфкер Лтд ", Индия/Великобритания
Форма выпуска: По 4,4 г порошку в пакетику; по 5 пакетиків у картонній коробці. 
Регистрационное удостоверение:№ UA/12484/01/01_ от 13.09.2012. Приказ № 528 от 29.07.2014
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 пакетик містить глюкози безводної 2,7 г, натрію цитрату 0,58 г, натрію хлориду 0,52 г, калію хлориду 0,3 г;допоміжні речовини: цукроза, кислота лимонна безводна, ароматизатор апельсиновий.

Фармакологическая группа:Солевые смеси для пероральной регидратации.
Код АТХ:A07CA - Солевые составы для пероральной регидратации
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Борщ поможет снизить кровяное давление и улучшит здоровье сердца
Борщ — это популярное украинское блюдо. Обычно оно...
Низкое артериальное давление после 50 лет повышает риск развития болезни Альцгеймера: ученые
После 50 лет многие люди могут страдать от низкого...
Реклама