Элюат Технеция 99mtc Генератора 99мо/99mtc инструкция по применению

Элюат Технеция 99mtc Генератора 99мо/99mtc фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Элюат Технеция 99mtc Генератора 99мо/99mtc раствор д/ин. по 10 мл в амп. №1
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3526/01/01_ от 17.08.2005. Приказ № 741 от 12.12.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 ампула розчину містить:пертехнетат-99m Тс натрію - 0,5 - 15,0 ГБк/мл; допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін'єкцій.

Основные физико-химические свойства:

безбарвна, прозора рідина, стерильний ін'єкційний розчин рН – 5,5-7,5 99m Тс є чистий гамма-випромінювач з середньою енергією гамма-квантів 0,140 МеВ. Розпадається з періодом напіврозпаду 6,02 години до утворення технецію 99, який можна вважати стабільним;

Производитель:

Национальный центр ядерных исследований, Польша

Фармакотерапевтическая группа:

Радиофармацевтические препараты.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. 99m Тс пертехнетат натрію, елюат, який одержують з генератора ізото-пів 99 Мо/99m Тс, використовують тільки з метою діагностики. Фармакологічні властивості залежать виключно від того, в якій формі він використовується: саме як елюат чи у вигляді мічених органотропних хімічних сполук.Фармакокінетика. Розподіл в біологічних структурах іонів пертехнетату певною мірою по-дібний до розподілу іонів йодидів і перхлоратів. Унаслідок цього 99m Тс пертехнетат накопичується в щитовидній залозі, проте бере участь тільки в неорганічній фазі метаболізму. Іони пертехнетату накопичуються також у слинних залозах, шлунку, судинній оболонці ока. Коефіцієнт очищення крові від іонів пертехнетату відповідно невеликий.99m Тс пертехнетат здатний проникати крізь ушкоджений гематоенцефалічний бар'єр і концентруватися в патологічних вогнищах головного мозку.

Показания к применению:

99m Тс пертехнетат має широкий діапазон застосування. Він використовується для сканування та сцинтиграфії щитовидної залози, оцінки неорганічної фази йодного метаболізму за тестом захоплення, для дослідження слинних залоз методом сіалосцинтиграфії; в нейрохірургії для енцефалосцинтиграфії та непрямої радіонуклідної ангіографії головного мозку; в кардіології – для ангіокардіосцинтиграфії та вентрикулогра-фії; в хірургії – для діагностики дивертикулу Меккеля.

Противопоказания:

Вагітність, період лактації; обмеження – дитячий вік.

Особенности применения:

Процедуру елюювання генератора і приготування радіофармацев-тичного засобу необхідно виконувати згідно з правилами безпеки при роботі з радіоактивними ізотопами.

Способ применения и дозы:

Основний спосіб введення 99m Тс пертехнетату – внутрішньо-венний. Індикаторна активність залежить від особливостей конкретної методики і може колива-тися в межах 37-55МБк.Еквівалентна доза для дорослих при введенні 99m Тс становить 0,013 мЗв/МБк. Доза на одиницю радіоактивності, що поглинається щитовидною залозою, становить 0,023 мГр/МБк, що поглинається стінкою сечового міхура, - 0,019 мГр/МБк, що поглинається яєчником і слинними залозами, - відповідно 0,010 мГр/МБк і 0,0093 мГр/МБк.

Передозировка:

Завдяки короткому періоду напіврозпаду, відсутності в спектрі випроміню- вання бета-частинок несприятливі побічні наслідки при використанні навіть високої актив-ності 99m Тс пертехнетату не спостерігаються.

Побочные действия:

В окремих випадках може спостерігатися деяке пригнічення функції кісткового мозку.

Лекарственное взаимодействие:

При високому вмісті йоду в плазмі крові може спостерігатися деяке послаблення включення 99m Тс пертехнетату в щитовидну залозу.

Срок годности:

Зберігати при температурі 15 – 25 ºС. Необхідно уникати заморожування. Термін використання генератора ізотопів 99Мо/99m Тс не більше двох тижнів, термін придатності 99m Тс пертехнетату - 12 годин після елюювання.

Форма выпуска / упаковка:

Розчин стерильний пертехнетату натрію Na 99mТсО4 для ін'єкцій по 10 мл в ампулах № 1, закритих гумовою пробкою і алюмінієвим ковпачком. Генератори ізотопів 99Мо/99m Тс, що поставляються для одержання розчину (елюату) 99m Тс пертехнетату натрію, розраховані на номінальну радіоактивність 4 ГБк-18 ГБк.Сукупно з кожним генератором ізотопів поставляєтьсякомплект для елюювання, що складається з двох наборів, кожен з яких містить 8 ампул з елюентом, і вакуумних флаконів, призначенних для елюату;інструкція для використання; сертифікат радіоактивностей;круглий пластмасовий контейнер для транспортування.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикахімічна назва: 99m Тс пертехнетат натрію, розчин (елюат), одержаний з генератора ізотопів99 Мо/99m Тс;Форма випускуРозчин для ін'єкцій. Адреса05-400 Отвоцьк-Сверк, Польща, ТОВ ПОЛАТОМ.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ V09FX01:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Элюат Технеция 99mtc Генератора 99мо/99mtc
Производитель:Национальный центр ядерных исследований, Польша
Форма выпуска:Розчин стерильний пертехнетату натрію Na 99mТсО4 для ін'єкцій по 10 мл в ампулах № 1, закритих гумовою пробкою і алюмінієвим ковпачком. Генератори ізотопів 99Мо/99m Тс, що поставляються для одержання розчину (елюату) 99m Тс пертехнетату натрію, розраховані на номінальну радіоактивність 4 ГБк-18 ГБк.Сукупно з кожним генератором ізотопів поставляєтьсякомплект для елюювання, що складається з двох наборів, кожен з яких містить 8 ампул з елюентом, і вакуумних флаконів, призначенних для елюату;інструкція для використання; сертифікат радіоактивностей;круглий пластмасовий контейнер для транспортування.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3526/01/01_ от 17.08.2005. Приказ № 741 от 12.12.2008
МНН:Mono
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 ампула розчину містить:пертехнетат-99m Тс натрію - 0,5 - 15,0 ГБк/мл; допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін'єкцій.

Фармакологическая группа:Радиофармацевтические препараты.
Код АТХ:V09FX01 - Технеций 99m пертехнетат
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Почему бананы следует включать в свой ежедневный рацион
Бананы не только вкусны, но и полезны. Они богаты ...
Вино может предотвратить развитие е инсульта: врач
По данным Всемирной организации по борьбе с инсуль...
Реклама