Эмоксил-Н инструкция по применению

Эмоксил-Н фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Эмоксил-Н раствор д/ин., 10 мг/мл по 1 мл в амп. №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/14409/01/01 от 19.05.2015. Приказ № 291 от 19.05.2015
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 мл містить метилетилпіридинолу гідрохлориду 10 мг;допоміжні речовини: кислота хлористоводнева розведена, вода для ін’єкцій.

Производитель:

Нико, ООО, г.Макеевка, Донецкая обл., Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Ангиопротекторы. Капилляростабилизирующие средства. Биофлавоноиды.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Емоксил-Н стабілізує клітинну мембрану, інгібірує агрегацію тромбоцитів і нейтрофілів, знижує загальний індекс коагуляції, подовжує час згортання крові, знижує в’язкість крові, має фібринолітичну активність, збільшує вміст циклічних нуклеотидів у тканинах, зменшує проникність судинної стінки. Емоксил-Н також має ангіопротекторні властивості, захищає сітківку від пошкодження при дії світла високої інтенсивності, покращує мікроциркуляцію.Фармакокінетика.Виводиться Емоксил-Н з організму в основному з сечею, у незначних кількостях – у незміненому вигляді.При ретробульбарному введенні Емоксил-Н майже миттєво з’являється у крові; протягом перших 2-х годин його концентрація різко знижується і через 24 години препарат у крові відсутній. У тканинах ока концентрація Емоксилу-Н вища, ніж у крові.

Показания к применению:

‒ Субкон’юнктивальні та внутрішньоочні крововиливи різного генезу.‒ Ангіоретинопатії (включаючи діабетичну ретинопатію).‒ Центральні та периферичні хореоретинальні дистрофії.‒ Тромбоз центральної вени сітківки та її гілок.‒ Ускладнена міопатія.‒ Ангіосклеротична макулодистрофія (суха форма).‒ Відшарування судинної оболонки у хворих на глаукому у післяопераційному періоді.‒ Дистрофічні захворювання рогівки.‒ Травми, опіки рогівки.‒ Захист рогівки (при застосуванні контактних лінз) та сітківки ока від дії світла високої інтенсивності (сонячні промені, випромінення лазера при лазерокоагуляції).

Противопоказания:

Підвищена індивідуальна чутливість до препарату.

Особенности применения:

Під час лікування Емоксилом-Н слід контролювати стан системи згортання крові та артеріальний тиск.Застосування у період вагітності або годування груддю. Протипоказано застосування препарату у період вагітності або годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Слід бути обережними при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами, оскільки препарат може викликати сонливість, підвищення артеріального тиску.

Способ применения и дозы:

Розчин Емоксил-Н вводять субкон’юнктивально або парабульбарно. При необхідності можливе ретробульбарне введення. Субкон’юнктивально вводять по 0,2-0,5 мл (2-5 мг), парабульбарно – 0,5-1 мл (5-10 мг) 1 % розчину. Препарат застосовують протягом 10-30 діб 1 раз на добу або через добу. При необхідності лікування можна повторювати 2-3 рази на рік. Ретробульбарно вводять 0,5-1 мл препарату 1 раз на добу протягом 10-15 діб.Для захисту сітківки при лазерокоагуляції (особливо при лазерокоагуляції, яка обмежує або руйнує пухлину) 0,5-1 мл Емоксилу-Н вводять парабульбарно або ретробульбарно за 24 години і 1 годину до процедури, потім – у тих самих дозах (по 0,5 мл 1 % розчину) 1 раз на добу протягом 2-10 діб.Порядок роботи з ампулоюРис. 1 Рис. 2 Рис. 3 Рис. 41. Відокремити одну ампулу від блока і струснути її, утримуючи за горлечко (Рис. 1). 2. Стиснути ампулу рукою, при цьому не повинно відбуватися виділення препарату, і обертальними рухами звернути і відокремити голівку (Рис. 2). 3. Крізь отвір, що утворився, негайно з’єднати шприц з ампулою (Рис. 3). 4. Перевернути ампулу і повільно втягнути в шприц її вміст (Рис. 4).5. Надіти голку на шприц.Діти. Препарат не застосовують дітям.

Передозировка:

Випадки передозування не описані. При передозуванні можливе посилення побічних ефектів препарату, порушення згортання крові. Лікування: відмінити препарат, проводити симптоматичну терапію.

Побочные действия:

Короткочасне збудження, сонливість, підвищення артеріального тиску, алергічні реакції (шкірні висипання, свербіж, почервоніння), місцеві реакції, такі як біль, відчуття печіння та ущільнення параорбітальних тканин (розсмоктується самостійно).

Лекарственное взаимодействие:

Негативних проявів при застосуванні Емоксилу-Н на фоні терапії іншими лікарськими препаратами не описано. α-токоферолу ацетат потенціює антиоксидантний ефект Емоксилу-Н.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 1 мл в ампулах № 10.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

НесумісністьНе можна змішувати розчин Емоксил-Н в одному шприці з іншими препаратами.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Эмоксил-Н
Производитель:Нико, ООО, г.Макеевка, Донецкая обл., Украина
Форма выпуска:По 1 мл в ампулах № 10.
Регистрационное удостоверение:№ UA/14409/01/01 от 19.05.2015. Приказ № 291 от 19.05.2015
МНН:Emoxypin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: 1 мл містить метилетилпіридинолу гідрохлориду 10 мг;допоміжні речовини: кислота хлористоводнева розведена, вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Ангиопротекторы. Капилляростабилизирующие средства. Биофлавоноиды.
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама