Емоксил-Н інструкція по застосуванню

Емоксил-Н фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Емоксил-Н розчин д/ін., 10 мг/мл по 1 мл в амп. №10
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/14409/01/01 від 19.05.2015. Наказ № 291 від 19.05.2015
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: 1 мл містить метилетилпіридинолу гідрохлориду 10 мг;допоміжні речовини: кислота хлористоводнева розведена, вода для ін’єкцій.

Виробник:

Ніко, ТОВ, м.Макіївка, Донецька обл., Україна

Фармакотерапевтична група:

Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби. Біофлавоноїди.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Емоксил-Н стабілізує клітинну мембрану, інгібірує агрегацію тромбоцитів і нейтрофілів, знижує загальний індекс коагуляції, подовжує час згортання крові, знижує в’язкість крові, має фібринолітичну активність, збільшує вміст циклічних нуклеотидів у тканинах, зменшує проникність судинної стінки. Емоксил-Н також має ангіопротекторні властивості, захищає сітківку від пошкодження при дії світла високої інтенсивності, покращує мікроциркуляцію.Фармакокінетика.Виводиться Емоксил-Н з організму в основному з сечею, у незначних кількостях – у незміненому вигляді.При ретробульбарному введенні Емоксил-Н майже миттєво з’являється у крові; протягом перших 2-х годин його концентрація різко знижується і через 24 години препарат у крові відсутній. У тканинах ока концентрація Емоксилу-Н вища, ніж у крові.

Показання до застосування:

‒ Субкон’юнктивальні та внутрішньоочні крововиливи різного генезу.‒ Ангіоретинопатії (включаючи діабетичну ретинопатію).‒ Центральні та периферичні хореоретинальні дистрофії.‒ Тромбоз центральної вени сітківки та її гілок.‒ Ускладнена міопатія.‒ Ангіосклеротична макулодистрофія (суха форма).‒ Відшарування судинної оболонки у хворих на глаукому у післяопераційному періоді.‒ Дистрофічні захворювання рогівки.‒ Травми, опіки рогівки.‒ Захист рогівки (при застосуванні контактних лінз) та сітківки ока від дії світла високої інтенсивності (сонячні промені, випромінення лазера при лазерокоагуляції).

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість до препарату.

Особливості застосування:

Під час лікування Емоксилом-Н слід контролювати стан системи згортання крові та артеріальний тиск.Застосування у період вагітності або годування груддю. Протипоказано застосування препарату у період вагітності або годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Слід бути обережними при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами, оскільки препарат може викликати сонливість, підвищення артеріального тиску.

Спосіб застосування та дози:

Розчин Емоксил-Н вводять субкон’юнктивально або парабульбарно. При необхідності можливе ретробульбарне введення. Субкон’юнктивально вводять по 0,2-0,5 мл (2-5 мг), парабульбарно – 0,5-1 мл (5-10 мг) 1 % розчину. Препарат застосовують протягом 10-30 діб 1 раз на добу або через добу. При необхідності лікування можна повторювати 2-3 рази на рік. Ретробульбарно вводять 0,5-1 мл препарату 1 раз на добу протягом 10-15 діб.Для захисту сітківки при лазерокоагуляції (особливо при лазерокоагуляції, яка обмежує або руйнує пухлину) 0,5-1 мл Емоксилу-Н вводять парабульбарно або ретробульбарно за 24 години і 1 годину до процедури, потім – у тих самих дозах (по 0,5 мл 1 % розчину) 1 раз на добу протягом 2-10 діб.Порядок роботи з ампулою Рис. 1 Рис. 2 Рис. 3 Рис. 41. Відокремити одну ампулу від блока і струснути її, утримуючи за горлечко (Рис. 1). 2. Стиснути ампулу рукою, при цьому не повинно відбуватися виділення препарату, і обертальними рухами звернути і відокремити голівку (Рис. 2). 3. Крізь отвір, що утворився, негайно з’єднати шприц з ампулою (Рис. 3). 4. Перевернути ампулу і повільно втягнути в шприц її вміст (Рис. 4).5. Надіти голку на шприц.Діти. Препарат не застосовують дітям.

Передозування:

Випадки передозування не описані. При передозуванні можливе посилення побічних ефектів препарату, порушення згортання крові. Лікування: відмінити препарат, проводити симптоматичну терапію.

Побічні дії:

Короткочасне збудження, сонливість, підвищення артеріального тиску, алергічні реакції (шкірні висипання, свербіж, почервоніння), місцеві реакції, такі як біль, відчуття печіння та ущільнення параорбітальних тканин (розсмоктується самостійно).

Лікарська взаємодія:

Негативних проявів при застосуванні Емоксилу-Н на фоні терапії іншими лікарськими препаратами не описано. α-токоферолу ацетат потенціює антиоксидантний ефект Емоксилу-Н.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 1 мл в ампулах № 10.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

НесумісністьНе можна змішувати розчин Емоксил-Н в одному шприці з іншими препаратами.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Емоксил-Н
Виробник:Ніко, ТОВ, м.Макіївка, Донецька обл., Україна
Форма випуску: По 1 мл в ампулах № 10.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/14409/01/01 від 19.05.2015. Наказ № 291 від 19.05.2015
Міжнародне непатентоване найменування:Emoxypin
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: 1 мл містить метилетилпіридинолу гідрохлориду 10 мг;допоміжні речовини: кислота хлористоводнева розведена, вода для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група:Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби. Біофлавоноїди.
Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Хронічний гастрит
Класифікація хронічного гастриту за формами, видам...
Реклама
Депресія збільшує ризик розвитку ішемічної хвороби серця та інсульту
Депресія — це серйозне психічне захворювання, яке ...
Симптоми тривоги можна сплутати із серцевим нападом: вчені
Тривожні розлади — це група психічних захворювань,...
Реклама