Эскузан N инструкция по применению

Эскузан N фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Эскузан N капли ор. по 20 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/13802/01/01 от 19.08.2014. Приказ № 578 от 19.08.2014
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
medpravda
Редакция Медправда Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 31.05.2023
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: рідкий екстракт насіння кінського каштану;20 мл (19,5 г) крапель містять: 13,6 г рідкого екстракту насіння кінського каштану (Hippocastani extractum liquidum) (1:1,5-2,5), (екстрагент етанол 55%); допоміжні речовини: вода очищена, гліцерин, етанол 96% .

Производитель:

Фарма Вернигероде ГмбХ для Эспарма ГмбХ

Фармакотерапевтическая группа:

Вазопротекторы. Капилляростабилизирующие средства. Другие капилляростабилизирующие средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Ангіопротекторний, капіляростабілізувальний, протинабряковий, протизапальний засіб. Механізм дії есцину зумовлений стабілізацією лізосомальних мембран, гальмуванням вивільнення аутолітичних клітинних ферментів, унаслідок чого знижується розпад мукополісахаридів і поліпшуються трофічні процеси у стінках венозних судин і навколишній сполучній тканині. Препарат зменшує патологічно підвищену судинно-тканинну проникність, запобігаючи транскапілярній фільтрації низькомолекулярних білків, електролітів і води у міжклітинний простір, підвищує тонус венозної стінки, усуває венозний застій (особливо у нижніх кінцівках), зменшує периферичні набряки, зменшує відчуття важкості у ногах, втому, напруження, свербіж, біль. Фармакокінетика. При пероральному прийомі есцин швидко абсорбується, переважно з дванадцятипалої кишки. Підлягає вираженому ефекту першого проходження через печінку. У тканинній рідині і плазмі крові есцин зв’язується з білками (приблизно 84 %) і холестерином. Метаболізується у печінці. Виводиться з організму із сечею та жовчю у вигляді метаболітів.

Показания к применению:

Хронічна венозна недостатність: набряки; судоми литкових м’язів; свербіж, а також біль і відчуття важкості у ногах; варикозне розширення вен.Посттромботичний синдром.Трофічні зміни вен нижніх кінцівок, наприклад виразки гомілки.Геморой.Профілактика і лікування посттравматичних та післяопераційних набряків і гематом.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Хронічний алкоголізм. Ниркова недостатність.

Надлежащие меры безопасности при применении:

При захворюваннях печінки перед застосуванням необхідна консультація лікаря.При виникненні болю в нозі або при його раптовому посиленні, набряку, що швидко збільшується, при появі синіх плям, відчутті напруження або жару в ногах, необхідно невідкладно проконсультуватися з лікарем, оскільки ці симптоми можуть бути ознаками тромбозу або запалення вен.При виникненні задишки або болю у грудях, а також скарг щодо ниркової функції необхідно невідкладно відвідати лікаря. Прийом Ескузану N не заміняє інших профілактичних або процедурних заходів, таких як обливання холодною водою або носіння рекомендованих лікарем еластичних панчіх. Цей лікарський засіб містить 44% етанолу (менше 100 мг на дозу). Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.Препарат може посилити дію антитромботичних засобів. Антибіотики цефалоспоринового ряду підвищують концентрацію вільного есцину у крові та ризик розвитку побічних ефектів.

Особенности применения:

Застосування у період вагітності або годування груддю. Відсутні достатні дослідження щодо безпеки застосування при вагітності та у період годування груддю. З огляду на це не рекомендується застосовувати при вагітності та у період годування груддю.Жінки дітородного віку, які не застосовують контрацептиви, повинні обережно застосовувати цей препарат через можливу вагітність, про яку ще не відомо. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не потрібні будь-які особливі застережні заходи.

Способ применения и дозы:

Дорослі приймають двічі на день по 10 крапель (10 крапель відповідають близько 0,3 г рідини).Краплі слід приймати розчиненими в рідині, бажано у воді. Перед застосуванням препарат необхідно збовтати.При появі шлунково-кишкових розладів рекомендується прийом разом з їжею. Курс лікування зазвичай становить від 2 до 4 тижнів.Діти. Не призначається дітям.

Передозировка:

Сапоніни, які містяться в насінні кінського каштану, при передозуванні можуть спричиняти посилення побічних проявів: відчуття стурбованості, сильна діарея, блювання, мідріаз, сонливість, марення, можливий летальний наслідок у результаті дихального паралічу через 24-48 годин.Лікування: симптоматичне. Якщо було прийнято велику кількість екстракту плодів кінського каштану і відсутнє блювання, рекомендується промивання шлунка (наприклад 0,02 % розчином перманганату калію), прийом активованого вугілля.

Побочные действия:

З боку серцево-судинної системи: тахікардія, прискорення серцебиття, артеріальна гіпотензіяЗ боку нервової системи: головний біль, запаморочення.З боку травного тракту: диспепсичні явища, біль в епігастральній ділянці, нудота, діарея, блювання.З боку імунної системи: реакції підвищеної чутливості, у тому числі кропив’янка, висипання, свербіж, відчуття жару, ангіоневротичний набряк, шок.

Срок годности:

3 роки.Після відкриття флакона лікарський засіб можна зберігати протягом 4 місяців.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. У разі появи помутніння або випадання осаду препарат слід збовтати.

Форма выпуска / упаковка:

По 20 мл або по 60 мл у флаконі з коричневого скла з насадкою-крапельницею та кришкою, що закручується.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Заявник

Еспарма ГмбХ, Німеччина/esparma GmbH, Germany.Місцезнаходження заявника.Сіпарк 7, 39116 Магдебург, Німеччина/Seepark 7, 39116 Magdeburg, Germany.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Эскузан N
Производитель:Фарма Вернигероде ГмбХ для Эспарма ГмбХ
Форма выпуска:По 20 мл або по 60 мл у флаконі з коричневого скла з насадкою-крапельницею та кришкою, що закручується.
Регистрационное удостоверение:№ UA/13802/01/01 от 19.08.2014. Приказ № 578 от 19.08.2014
МНН:Hippocastani semen
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: рідкий екстракт насіння кінського каштану;20 мл (19,5 г) крапель містять: 13,6 г рідкого екстракту насіння кінського каштану (Hippocastani extractum liquidum) (1:1,5-2,5), (екстрагент етанол 55%); допоміжні речовини: вода очищена, гліцерин, етанол 96% .

Фармакологическая группа:Вазопротекторы. Капилляростабилизирующие средства. Другие капилляростабилизирующие средства.
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Острый гастрит
Виды гастрита и их особенности, причины заболевани...
Острый синусит
Причины развития острого синусита и факторы рискаО...
Реклама
Что произойдет с организмом, если сразу съесть плитку шоколада
От шоколада невозможно оторваться. Ученые объясняю...
Ученые объяснили, почему женщинам трудно похудеть
Физиологически мужчины и женщины имеют разные скло...
Реклама