Эвейк-Мд инструкция по применению

Эвейк-Мд фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Эвейк-Мд таблетки д/сос. по 10 мг №10 (10х1)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3995/01/01 от 06.12.2005. Приказ № 678 от 06.12.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.01.2024
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить лоратадину 10 мг ;допоміжні речовини : старлак, магнію стеарат, тальк, кремнію діоксид колоїдний, аспартам, м´ятний коригент.

Основные физико-химические свойства:

круглі таблетки, білого або майже білого кольору, не покриті оболонкою, ледь двоопуклі з легким м´ятним запахом, приємні на смак; з обох боків на таблетках відтиск посмішки.

Производитель:

Панацея Биотек Лтд, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Антигистаминные средства - антагонист H1-рецепторов.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Лоратадин - антигістамінний засіб із селективним впливом на периферичні Н₁ -рецептори гістаміну. Крім того, лоратадин інгібує дегрануляцію опа-систих клітин і блокує вторинні медіатори запалення, такі як простагландини та лейкотрієни, а також знижує експресію цитокінів та адгезію молекул. Не має седативного впливу та холіноблокуючої дії.Лоратадин та його основні метаболіти не проникають крізь ГЕБ, зв´язуючись з периферичними Н₁ -рецепторами. При застосуванні в дозах, що перевищують тера-певтичні, відмічалась поява сонливості. Лоратадин не зв'язується з Н2 -рецепторами, не інгібує захоплення норадреналіну та практично не впливає на функцію серцево - судинної системи. Лоратадин значною мірою зв´язується з білками плазми крові, активний метаболіт зв'язується на рівні 73-76%. Біодоступність лоратадину пропорційна дозі. В перші 24 години елімінація в основному здійснюється через нирки (27% дози). Фармакокінетичний профіль лоратадину та його активного метаболіту змінюється у здорових людей молодого віку та у людей похилого віку.Лоратадин та його активний метаболіт проникає крізь плаценту та в грудне молоко. 

Показания к применению:

Симптоматичне лікування алергічних захворювань - алергічного риніту, коньюктивіту, алергічного дерматиту, кропив´янки та атопічної екземи (нейродерміту).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату. Препарат протипоказаний дітям до 2 років. Не рекомендується призначати його у періоди вагітності і лактації.

Особенности применения:

Препарат з обережністю призначають хворим з порушенням функції печінки та нирок.Пацієнти з тяжкою печінковою недостатністю потребують зниження дози препарату.Даних про ефективність і безпеку препарату при лікуванні у дітей до 2 років немає, тому призначати їм препарат не рекомендується.У людей похилого віку та у пацієнтів з порушенням функції печінки та нирок збільшується можливість розвитку побічних дій з боку ЦНС. У зв´язку з цим такі побічні ефекти, як сонливість, у таких пацієнтів виникає навіть при застосуванні препарату у рекомендованих дозах.До виявлення індивідуальної реакції на препарат потрібно уникати керування автотранспортом і роботи з потенційно небезпечними механізмами.Взаємодія з лікарськими засобами. Циметидин, еритроміцин, кетоконазол можуть порушувати метаболізм лоратадину, призводити до збільшення його концентрації в сироватці крові.У зв´язку з можливістю розвитку дозозалежного седативного ефекту треба дотримуватись обережності з призначенням препарату разом з іншими блокаторами Н₁ -рецепторів, нейролептиків, трициклічних антидепресантів, з етанолом, анксиолітиками, седативними та снодійними препаратами. Препарат не слід призначати разом з антибіотиками, макролідами,ранітидином, теофіліном. Під час лікування препаратом пацієнт не повинен вживати алкоголь.

Способ применения и дозы:

Дорослим і дітям старше 12 років призначають по 1 таблетці 1 раз на день. Дітям від 2 до 12 років – по ½ таблетки 1 раз на день або за призначенням лікаря. Таблетку слід поклати на язик до повного розсмоктування!Лікування триває до досягнення терапевтичного ефекту (в середньому 5-7 днів).Не рекомендується перевищувати указану дозу.

Передозировка:

У дорослих доза більша за 10 мг спричинює тахікардію та сонливість.У разі передозування слід промити шлунок фізіологічним розчином і призначити загальне симптоматичне та підтримуюче лікування.

Побочные действия:

Препарат звичайно добре переноситься, але можуть з´явитися : сухість слизових оболонок роту, головна біль, сонливість, нудота, гастрит, припливи крові. В рідких випадках – порушення функції печінки, шкірні алергічні реакції (екзантема, зуд), анафілактичні реакції, аритмії.

Срок годности:

Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 2 роки.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна назва: лоратадин; Форма випускуТаблетки для смоктання.АдресаМохан Ко-оп, Індастріал Естейт, Матура роуд, Нью Делі- 110 044, Індія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R06AX13:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Эвейк-Мд
Производитель:Панацея Биотек Лтд, Индия
Регистрационное удостоверение:№ UA/3995/01/01 от 06.12.2005. Приказ № 678 от 06.12.2005
МНН:Loratadine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 таблетка містить лоратадину 10 мг ;допоміжні речовини : старлак, магнію стеарат, тальк, кремнію діоксид колоїдний, аспартам, м´ятний коригент.

Фармакологическая группа:Антигистаминные средства - антагонист H1-рецепторов.
Код АТХ:R06AX13 - Лоратадин
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама