Евейк-Мд інструкція по застосуванню

Евейк-Мд фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Евейк-Мд таблетки д/смок. по 10 мг №10 (10х1)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/3995/01/01 від 06.12.2005. Наказ № 678 від 06.12.2005
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 таблетка містить лоратадину 10 мг ;допоміжні речовини : старлак, магнію стеарат, тальк, кремнію діоксид колоїдний, аспартам, м´ятний коригент.

Основні фізико-хімічні властивості:

круглі таблетки, білого або майже білого кольору, не покриті оболонкою, ледь двоопуклі з легким м´ятним запахом, приємні на смак; з обох боків на таблетках відтиск посмішки.

Виробник:

Панацея Біотек Лтд, Індія

Фармакотерапевтична група:

Антигістамінні засоби – антагоніст H1-рецепторів.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Лоратадин - антигістамінний засіб із селективним впливом на периферичні Н₁ -рецептори гістаміну. Крім того, лоратадин інгібує дегрануляцію опа-систих клітин і блокує вторинні медіатори запалення, такі як простагландини та лейкотрієни, а також знижує експресію цитокінів та адгезію молекул. Не має седативного впливу та холіноблокуючої дії.Лоратадин та його основні метаболіти не проникають крізь ГЕБ, зв´язуючись з периферичними Н₁ -рецепторами. При застосуванні в дозах, що перевищують тера-певтичні, відмічалась поява сонливості. Лоратадин не зв'язується з Н2 -рецепторами, не інгібує захоплення норадреналіну та практично не впливає на функцію серцево - судинної системи. Лоратадин значною мірою зв´язується з білками плазми крові, активний метаболіт зв'язується на рівні 73-76%. Біодоступність лоратадину пропорційна дозі. В перші 24 години елімінація в основному здійснюється через нирки (27% дози). Фармакокінетичний профіль лоратадину та його активного метаболіту змінюється у здорових людей молодого віку та у людей похилого віку.Лоратадин та його активний метаболіт проникає крізь плаценту та в грудне молоко. 

Показання до застосування:

Симптоматичне лікування алергічних захворювань - алергічного риніту, коньюктивіту, алергічного дерматиту, кропив´янки та атопічної екземи (нейродерміту).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату. Препарат протипоказаний дітям до 2 років. Не рекомендується призначати його у періоди вагітності і лактації.

Особливості застосування:

Препарат з обережністю призначають хворим з порушенням функції печінки та нирок.Пацієнти з тяжкою печінковою недостатністю потребують зниження дози препарату.Даних про ефективність і безпеку препарату при лікуванні у дітей до 2 років немає, тому призначати їм препарат не рекомендується.У людей похилого віку та у пацієнтів з порушенням функції печінки та нирок збільшується можливість розвитку побічних дій з боку ЦНС. У зв´язку з цим такі побічні ефекти, як сонливість, у таких пацієнтів виникає навіть при застосуванні препарату у рекомендованих дозах.До виявлення індивідуальної реакції на препарат потрібно уникати керування автотранспортом і роботи з потенційно небезпечними механізмами.Взаємодія з лікарськими засобами. Циметидин, еритроміцин, кетоконазол можуть порушувати метаболізм лоратадину, призводити до збільшення його концентрації в сироватці крові.У зв´язку з можливістю розвитку дозозалежного седативного ефекту треба дотримуватись обережності з призначенням препарату разом з іншими блокаторами Н₁ -рецепторів, нейролептиків, трициклічних антидепресантів, з етанолом, анксиолітиками, седативними та снодійними препаратами. Препарат не слід призначати разом з антибіотиками, макролідами,ранітидином, теофіліном. Під час лікування препаратом пацієнт не повинен вживати алкоголь.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим і дітям старше 12 років призначають по 1 таблетці 1 раз на день. Дітям від 2 до 12 років – по ½ таблетки 1 раз на день або за призначенням лікаря. Таблетку слід поклати на язик до повного розсмоктування!Лікування триває до досягнення терапевтичного ефекту (в середньому 5-7 днів).Не рекомендується перевищувати указану дозу.

Передозування:

У дорослих доза більша за 10 мг спричинює тахікардію та сонливість.У разі передозування слід промити шлунок фізіологічним розчином і призначити загальне симптоматичне та підтримуюче лікування.

Побічні дії:

Препарат звичайно добре переноситься, але можуть з´явитися : сухість слизових оболонок роту, головна біль, сонливість, нудота, гастрит, припливи крові. В рідких випадках – порушення функції печінки, шкірні алергічні реакції (екзантема, зуд), анафілактичні реакції, аритмії.

Термін придатності:

Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 2 роки.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаміжнародна назва: лоратадин; Форма випускуТаблетки для смоктання.АдресаМохан Ко-оп, Індастріал Естейт, Матура роуд, Нью Делі- 110 044, Індія.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ R06AX13:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Евейк-Мд
Виробник:Панацея Біотек Лтд, Індія
Реєстраційне посвідчення:№ UA/3995/01/01 від 06.12.2005. Наказ № 678 від 06.12.2005
Міжнародне непатентоване найменування:Loratadine
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 таблетка містить лоратадину 10 мг ;допоміжні речовини : старлак, магнію стеарат, тальк, кремнію діоксид колоїдний, аспартам, м´ятний коригент.

Фармакотерапевтична група:Антигістамінні засоби – антагоніст H1-рецепторів.
Код АТС:R06AX13 - Лоратадин
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Як заздалегідь діагностувати інфаркт міокарда
Інфаркт міокарда (ІМ) відбувається, коли кровотік ...
Як безсоння відбивається на темпі ходьби: дослідження
Шахтлива хода характерна для людей похилого віку з...
Реклама