Эвкабал Капли Для Детей инструкция по применению

Эвкабал Капли Для Детей фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Эвкабал Капли Для Детей капли, 0,5 мг/мл по 10 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/13241/01/02 от 02.09.2013. Приказ № 771 от 02.09.2013
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: ксилометазоліну гідрохлорид;1 мл розчину містить ксилометазоліну гідрохлориду 0,5 мг (0,05 %); допоміжні речовини: бензалконію хлорид, лимонної кислоти моногідрат, лимоннокислий натрій 2Н2О, гліцерин 85%, вода очищена.

Производитель:

Фарма Вернигероде ГмбХ для Эспарма ГмбХ

Фармакотерапевтическая группа:

Противоотечные и другие назальные препараты для местного применения. Ксилометазолин

Показания к применению:

Симптоматичне лікування закладеності носа при застуді, сінній пропасниці, інших алергічних ринітах, синуситах. Для полегшення відтоку секрету при захворюваннях придаткових пазух носа. Як допоміжна терапія у випадках середнього отиту (для усунення набряку слизової оболонки).Для полегшення проведення риноскопії.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату; сухе запалення слизової оболонки носа (сухий риніт), гострі коронарні захворювання, гіпертиреоз, закритокутова глаукома, трансфеноїдальна гіпофізектомія та хірургічні втручання з оголюванням мозкової оболонки в анамнезі. Супутнє лікування інгібіторами МАО та протягом 2 тижнів після припинення їх застосування.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Препарат не застосовують дітям віком до 2 років.Застосування дітям віком від 2 до 11 років рекомендується лише під наглядом дорослих.Препарат не слід застосовувати довше 7-10 днів поспіль. Триваліше лікування препаратом може спричинити зворотний ефект.Препарат слід з обережністю призначати пацієнтам, які при застосуванні адренергічних препаратів мають сильні реакції, що виявляються у вигляді безсоння, запаморочення, тремтіння, серцевої аритмії, підвищення артеріального тиску.Не слід перевищувати рекомендовану дозу препарату, особливо при лікуванні дітей та осіб літнього віку. Слід з обережністю призначати препарат пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями, артеріальною гіпертензією, хворим на цукровий діабет, із захворюваннями щитовидної залози, з утрудненим мочевиведенням.Кожну упаковку крапель має використовувати тільки одна людина, щоб уникнути інфікування.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Препарат не можна застосовувати у період вагітності через судинозвужувальний вплив. Немає доказів проявів побічної дії у немовлят, яких годують грудним молоком. Невідомо, чи екскретується ксилометазолін у грудне молоко, тому жінкам, які годують груддю, слід виявляти обережність. Препарат можна застосовувати тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для дитини, за рекомендацією лікаря.Фертильність.Належні дані стосовно впливу препарату на фертильність відсутні. Оскільки системна експозиція ксилометазоліну гідрохлориду дуже низька, ймовірність впливу на фертильність вкрай низька.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Зазвичай препарат не чинить або чинить мінімальний вплив на здатність керувати транспортними засобами чи працювати з механізмами.

Дети:

Препарат не застосовують дітям віком до 2 років.Застосування дітям віком від 2 до 11 років рекомендується лише під наглядом дорослих.

Способ применения и дозы:

Перед введенням препарату слід ретельно прочистити носову порожнину.Дітям віком від 2 до 5 років препарат застосовувати під наглядом дорослих по 1-2 краплі у кожну ніздрю, 1-2 рази на добу. Дітям віком від 6 до 11 років препарат застосовувати під наглядом дорослих по 2-4 краплі у кожну ніздрю, 2-3 рази на добу. Не слід застосовувати більше 3 разів на добу.Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання і не має перевищувати 7 днів поспіль.

Передозировка:

Рідко відзначалося передозування препарату дітьми, клінічна картина характеризувалася головним чином прискореним і нерегулярним пульсом, підвищенням артеріального тиску, сонливістю, пригніченням дихання, інколи потьмареною свідомістю.Специфічного лікування немає. Необхідно розпочати відповідні підтримувальні заходи, також показано симптоматичне лікування під наглядом лікаря.

Побочные действия:

Розлади з боку імунної системи:дуже рідко (<1/10000) реакція гіперчутливості, включаючи ангіоневротичний набряк, висипання, свербіж.Розлади з боку нервової системи:часто (³1/100 - <1/10) головний біль.Розлади з боку органів зору:дуже рідко (<1/10000) транзиторне погіршення зору.Розлади з боку серця:дуже рідко (<1/10000) нерегулярне або прискорене серцебиття.Розлади з боку органів дихання, грудної клітки та середостіння:часто (³1/100 - <1/10) сухість або дискомфорт з боку слизової оболонки носа, відчуття печіння.Розлади з боку шлунково-кишкової системи:часто (³1/100 - <1/10) нудота.Загальні розлади та реакції в місці введення препарату:часто (³1/100 - <1/10) печіння в місці нанесення.

Лекарственное взаимодействие:

Ксилометазолін може впливати на дію деяких антигіпертензивних засобів, таких як β-адреноблокатори, та деяких антидепресантів, таких як трициклічні або тетрациклічні антидепресанти.

Срок годности:

3 роки.Після відкриття флакона препарат придатний до застосування протягом 6 місяців.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °С в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Краплі у флаконі з нагвинчувальною кришкою-піпеткою, по 10 мл у флаконі в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R01AA07:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Эвкабал Капли Для Детей
Производитель:Фарма Вернигероде ГмбХ для Эспарма ГмбХ
Форма выпуска:Краплі у флаконі з нагвинчувальною кришкою-піпеткою, по 10 мл у флаконі в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/13241/01/02 от 02.09.2013. Приказ № 771 от 02.09.2013
МНН:Xylomethazoline
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: ксилометазоліну гідрохлорид;1 мл розчину містить ксилометазоліну гідрохлориду 0,5 мг (0,05 %); допоміжні речовини: бензалконію хлорид, лимонної кислоти моногідрат, лимоннокислий натрій 2Н2О, гліцерин 85%, вода очищена.

Фармакологическая группа:Противоотечные и другие назальные препараты для местного применения. Ксилометазолин
Код АТХ:R01AA07 - Ксилометазолин
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Ученые идентифицировали белок, который помогает сохранить ясность ума даже в преклонном возрасте
С возрастом происходит снижение когнитивных функци...
Лишний вес вызывает у мужчин заниженную самооценку и депрессию: исследование
По данным Всемирной организации здоровья (ВОЗ), бо...
Реклама