Эйконол инструкция по применению

Эйконол фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Эйконол капсулы по 450 мг №50 (10х5)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7470/01/01 от 18.12.2007. Приказ № 839 от 18.12.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 капсула містить ейконолу (риб’ячого жиру, збагаченого поліненасиченими жирними кислотами “Омега-3”) - 450 мг;допоміжні речовини: желатин фармацевтичний, гліцерин, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), вода очищена.

Производитель:

Минскинтеркапс, УП, г.Минск, Республика Беларусь

Фармакотерапевтическая группа:

Гиполипидемические средства.

Показания к применению:

Вторинна профілактика інфаркту міокарда (у складі комбінованої терапії зі статинами, антитромботичними засобами, бета-адреноблокаторами, інгібіторами АПФ).Ендогенна гіпертригліцеридемія (тип IV за класифікацією Фредриксона) як монотерапія в доповнення до дієти при її недостатній ефективності.Змішана гіперліпідемія (тип ІІb і III за класифікацією Фредриксона) у комбінації зі статинами.Профілактика й комплексне лікування ішемічної хвороби серця, зниження ризику раптової смерті у хворих на ішемічну хворобу серця, артеріальну гіпертензію.

Противопоказания:

Екзогенна гіпертригліцеридемія (гіперхіломікронемія) (тип I за класифікацією Фредриксона); загострення хронічного холециститу, панкреатиту, захворювання гепатобіліарної системи; жовчнокам'яна хвороба; геморагічний синдром; вагітність і період годування груддю; підвищена чутливість до компонентів препарату, уроджені порушення згортання крові.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Пацієнти, які застосовують антикоагулянти, у період прийому Ейконолу повинні перебувати під постійним наглядом лікаря, за необхідності, слід провести відповідну корекцію дози антикоагулянту. У пацієнтів з порушенням функції печінки необхідний регулярний моніторинг функції печінки (визначення активності АСТ і АЛТ).При ендогенній гіпертригліцеридемії препарат застосовується у доповнення до дієтотерапії, якщо дієтичні заходи недостатні для досягнення адекватної реакції.При вторинній ендогенній гіпертригліцеридемії (особливо при діабеті, що не піддається контролю) досвід застосування лікарського засобу обмежений. З обережністю застосовують препарат при травмах і хірургічних операціях (через ризик збільшення часу кровотечі), пацієнтам літнього віку (старше 70 років).Не рекомендується застосовувати разом із полівітамінними комплексами й іншими препаратами, що містять вітаміни А і D.У період приймання лікарського засобу рекомендується зменшити вміст рослинної олії в добовому раціоні на 10 – 20 г.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Дітям до 2-х років застосовувати препарат не рекомендується. З обережністю призначають дітям і підліткам віком до 18 років.

Способ применения и дозы:

Капсули приймають внутрішньо, запиваючи водою або соком (томатним). Добову дозу приймають одноразово або за 2-3 прийоми в першій половині дня через 30 хв після їди.З лікувальною метою призначають дорослим і дітям старше 14 років по 8-12 капсул на добу за 2-3 прийоми. Дітям віком від 2 до 14 років призначають у дозі 4-6 капсул на добу, розділивши її на 2-3 прийоми. Тривалість лікування встановлюється індивідуально і зазвичай становить 2-3 місяці. Із профілактичною метою рекомендується приймати по 2 - 6 капсул на добу протягом місяця. Курс повторюють 2 рази на рік в осінньо-зимовий і, особливо, у весняний період. Не слід перевищувати рекомендовану дозу.Пацієнтам з порушенням функції нирок корекція дози не потрібна.

Передозировка:

Симптоми: прояви побічних ефектів або посилення їх вираженості. При тривалому застосуванні препарату може виникнути сонливість, млявість, головний біль, нудота, блювання, біль у кістках нижніх кінцівок, демінералізація кісток. Лікування: симптоматичне, відміна препарату.

Побочные действия:

Реакції з боку травної системи: рефлюкс або відрижка із запахом риби, нудота, блювання, метеоризм, діарея або запор. У пацієнтів з гіпертригліцеридемією - помірне підвищення активності печінкових трансаміназ. Дерматологічні реакції: рідко - екзема, акне. Можливі алергічні реакції.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні лікарського засобу з пероральними антикоагулянтами зростає ризик збільшення часу кровотечі.Призначення препарату разом із варфарином не призводить до геморагічних ускладнень. Однак у період і після припинення прийому препарату необхідний контроль протромбінового часу. Одночасне застосування Ейконолу у комбінації з фібратами не рекомендується. Вітамін А, вітамін Е, аскорбінова кислота, пантотенова кислота, тіамін, рибофлавін, піридоксин, препарати магнію посилюють дію препарату. Вітамін Е запобігає окисненню подвійного зв’язку жирних кислот (антиоксидантна дія). При одночасному застосуванні Ейконолу з іншими лікарськими засобами, що містять вітамін А та вітамін D, існує загроза виникнення вітамінної інтоксикації.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 20 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 капсул у блістері, по 5 блістерів у пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Эйконол
Производитель:Минскинтеркапс, УП, г.Минск, Республика Беларусь
Форма выпуска:По 10 капсул у блістері, по 5 блістерів у пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/7470/01/01 от 18.12.2007. Приказ № 839 от 18.12.2007
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: 1 капсула містить ейконолу (риб’ячого жиру, збагаченого поліненасиченими жирними кислотами “Омега-3”) - 450 мг;допоміжні речовини: желатин фармацевтичний, гліцерин, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), вода очищена.

Фармакологическая группа:Гиполипидемические средства.
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама