Фибро-Вейн инструкция по применению

Фибро-Вейн фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Фибро-Вейн раствор д/ин. 0,2 % по 5 мл во флак. №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/12096/01/01 от 16.05.2012. Приказ № 363 от 16.05.2012
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: натрію тетрадецилсульфат;1 мл розчину для ін’єкцій (0,2 %) містить 2 мг натрію тетрадецилсульфату;1 мл розчину для ін’єкцій (0,5 %) містить 5 мг натрію тетрадецилсульфату;1 мл розчину для ін’єкцій (1 %) містить 10 мг натрію тетрадецилсульфату;1 мл розчину для ін’єкцій (3 %) містить 30 мг натрію тетрадецилсульфату;допоміжні речовини: спирт бензиловий; натрію гідрофосфат, додекагідрат; калію дигідрофосфат; натрію гідроксид; вода для ін’єкцій.

Основные физико-химические свойства:

прозорий безбарвний розчин.

Производитель:

СТД Фармасьютикел Продактс Лтд., Великобритания

Фармакотерапевтическая группа:

Ангиопротекторы. Гепарин или гепариноиды для местного применения.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.При внутрішньовенній ін’єкції натрію тетрадецилсульфату подразнюється ендотелій вени (варикозно розширеної), після чого розвивається фіброз, пристінкова адгезія та облітерація вени. У місці подразнення утворюється тромб, який закриває просвіт варикозно розширеної вени. Завданням компресійної терапії є здавлювання вени таким чином, щоб розмір утвореного тромбу зводився до мінімуму, а наступне утворення рубцевої тканини всередині вени призводило до утворення фібринових ниток та перманентної облітерації. Нездавлені вени сприяють утворенню великого тромбу та меншої кількості ниток фібрину всередині вени.Фармакокінетика.Дослідження фармакокінетики не проводилися.

Показания к применению:

0,2 %; 0,5 %; 1 % розчини для ін’єкцій – показані для лікування малих вен та поверхневих вен нижніх кінцівок ін’єкційною склеротерапією.3 % розчин для ін’єкцій - показаний для лікування варикозних вен нижніх кінцівок ін’єкційною склеротерапією.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до натрію тетрадецилсульфату або до будь-якого компонента препарату. Пацієнтам, які не можуть ходити з будь-якої причини; які приймають перорально контрацептиви. Значне ожиріння; гострий поверхневий тромбофлебіт; локальна або системна інфекція; варикозити, спричинені тазовими або абдомінальними пухлинами; неконтрольовані системні захворювання (наприклад цукровий діабет); операційна недостатність клапана серця, яка потребує хірургічного лікування.

Особенности применения:

Внутрішньовенні ін’єкції повинні проводитися виключно лікарем з попередньою оцінкою на прохідність глибоких та комунікативних вен нижніх кінцівок. Важливим для безпечного та ефективного використання є надзвичайна обережність у розміщенні голки та поступове введення мінімального ефективного об’єму у кожну ділянку для ін’єкції.Препарат забороняється вводити внутрішньоартеріально, оскільки це може призвести до обширного некрозу тканин та до втрати кінцівки. Для попередження цього пацієнта слід госпіталізувати.Призначати з обережністю пацієнтам із затрудненим диханням (бронхіальна астма) або схильністю до алергій.До початку лікування слід знати алергічний анамнез пацієнта. Можна ввести пацієнту 0,25 - 0,5 мл тестової дози препарату за 24 години до початку терапії. Може знадобитися наступне лікування анафілаксії залежно від тяжкості нападу: ін’єкція адреналіну, гідрокортизону, антигістамінних препаратів, інтубація трахеї з використанням ларингоскопу та аспірація.Особливої обережності слід дотримуватися пацієнтам з тяжкою формою периферичного атеросклерозу або хворобою Бюргера; при введенні препарату у ділянках, близьких до медіальної кістки.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Вагітність.Безпечне застосування препарату під час вагітності не було встановлене. Препарат не застосовують. Період годування груддю.Оскільки невідомо, чи потрапляє натрію тетрадецилсульфат у грудне молоко, жінкам, яким застосовують препарат, не можна годувати груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Невідома.

Дети:

Не застосовують.

Способ применения и дозы:

Застосовують дорослим (у тому числі людям літнього віку) внутрішньовенно.0,1 – 1 мл 0,2 % розчину для ін’єкцій вводять внутрішньовенно у просвіт ізольованого сегмента вени (у кожну з 10 ділянок) з наступною компресією. Максимальна доза – 10 мл.0,25 - 1 мл 0,5 % розчину для ін’єкцій вводять внутрішньовенно у просвіт ізольованого сегмента вени (в кожну з 10 ділянок) з наступною компресією. Максимальна доза – 10 мл.0,25 - 1 мл 1 % розчину для ін’єкцій вводять внутрішньовенно у просвіт ізольованого сегмента вени (у кожну з 10 ділянок) з наступною компресією. Максимальна доза – 10 мл.0,5 - 1 мл 3 % розчину для ін’єкцій вводять внутрішньовенно у просвіт ізольованого сегмента вени (у кожну з 4 ділянок) з наступною компресією. Максимальна доза – 4 мл.

Передозировка:

Випадки передозування невідомі. При підвищенні рекомендованої дози ін’єкції у малих судинах може спостерігатися некроз.

Побочные действия:

Частота виникнення небажаних ефектів зазвичай класифікується наступним чином:дуже поширені (>1/10); поширені (>1/100, <1/10); непоширені (>1/1000, <1/100); рідко поширені (>1/10000, <1/1000); дуже рідко поширені (<1/10000); невідомі (частота виникнення не може бути оцінена на підставі доступних даних).Найчастіші побічні ефекти - біль та гіперемія в місці ін’єкції.Необхідно застосовувати рекомендовані дози препарату, оскільки більшість побічних ефектів виникає при перевищенні необхідної дози.Найбільш серйозним проявом побічної дії препарату є анафілактичний шок.З боку імунної системи: дуже рідко поширені - системні алергічні реакції, такі як анафілактичний шок, бронхіальна астма, кропив’янка.З боку нервової системи: дуже рідко поширені - головний біль, мігрень, парестезії, вазомоторні реакції, такі як втрата свідомості, запаморочення, слабкість.З боку органів зору: дуже рідко поширені – скотома.З боку судин: непоширені - тромбофлебіт, флебіт; рідко поширені - тромбоз глибоких вен; дуже рідко поширені - легенева емболія, васкуліт, судинна та серцева недостатність, некроз периферичних тканин у місці внутрішньоартеріальної ін’єкції.З боку дихальної системи: дуже рідко поширені - кашель, диспное, відчуття здавлення за грудниною.З боку травної системи: дуже рідко поширені - нудота, блювання, діарея, сухість у роті, відчуття набряку язика.З боку шкірних покривів: поширені - гіперпігментація, гематома, екхімоз; непоширені - некроз периферичних тканин, рідше - нервових волокон, місцеві алергічні та неалергічні шкірні реакції, такі як еритема, кропив’янка, дерматит, набряк.Загальні розлади: поширені - біль або печіння (короткочасне у місці ін’єкції);дуже рідко поширені - гарячка, відчуття жару.

Лекарственное взаимодействие:

Не застосовувати в одному шприці з гепарином. Не застосовувати разом з пероральними контрацептивами.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 о С у недоступному для дітей місці. Зберігати у захищеному від сонця місці.

Форма выпуска / упаковка:

0,2 % розчин для ін’єкцій: флакони по 5 мл, 10 флаконів у коробці;0,5 % розчин для ін’єкцій: ампули по 2 мл, 5 ампул у коробці;1 % розчин для ін’єкцій: ампули по 2 мл, 5 ампул у коробці;3 % розчин для ін’єкцій: ампули по 2 мл, 5 ампул у коробці; флакони по 5 мл, 10 флаконів у коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Несумісність

Не застосовувати в одному шприці з гепарином. Не змішувати з іншими лікарськими засобами.

Місцезнаходження

Лангес Фельд 13, 31789 Хамельн, Німеччина/ Langes Feld 13, 31789 Hameln, Germany.

Місцезнаходження

Юнітс 20 та 23, Веллі Роад Бізнес Парк, Бідстон, Мерсейсайд, CH41 7EL, Велика Британія/Units 20 & 23, Valley Road Business Park, Bidston, Merseyside, CH41 7EL, United Kingdom.

Місцезнаходження

Плаф Лейн, Херефорд, HR4 ОЕL, Велика Британія/Plough Lane, Hereford, HR4 ОЕL,

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ C05BB04:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Фибро-Вейн
Производитель:СТД Фармасьютикел Продактс Лтд., Великобритания
Форма выпуска:

0,2 % розчин для ін’єкцій: флакони по 5 мл, 10 флаконів у коробці;0,5 % розчин для ін’єкцій: ампули по 2 мл, 5 ампул у коробці;1 % розчин для ін’єкцій: ампули по 2 мл, 5 ампул у коробці;3 % розчин для ін’єкцій: ампули по 2 мл, 5 ампул у коробці; флакони по 5 мл, 10 флаконів у коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/12096/01/01 от 16.05.2012. Приказ № 363 от 16.05.2012
МНН:Sodium tetradecyl sulfate
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: натрію тетрадецилсульфат;1 мл розчину для ін’єкцій (0,2 %) містить 2 мг натрію тетрадецилсульфату;1 мл розчину для ін’єкцій (0,5 %) містить 5 мг натрію тетрадецилсульфату;1 мл розчину для ін’єкцій (1 %) містить 10 мг натрію тетрадецилсульфату;1 мл розчину для ін’єкцій (3 %) містить 30 мг натрію тетрадецилсульфату;допоміжні речовини: спирт бензиловий; натрію гідрофосфат, додекагідрат; калію дигідрофосфат; натрію гідроксид; вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Ангиопротекторы. Гепарин или гепариноиды для местного применения.
Код АТХ:C05BB04 - Натрия тетрадецилсульфат
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Диетологи объяснили, какие сорта сыров следует включать в рацион больным гипертонией
Сыры, которые производят из сыворотки, более нежны...
Пиво может защитить от развития болезни Альцгеймера: ученые
Болезнь Альцгеймера — это прогрессирующее невролог...
Реклама