Фібро-Вейн інструкція по застосуванню

Фібро-Вейн фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Фібро-Вейн розчин д/ін. 0,2 % по 5 мл у флак. №10
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/12096/01/01 від 16.05.2012. Наказ № 363 від 16.05.2012
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: натрію тетрадецилсульфат;1 мл розчину для ін’єкцій (0,2 %) містить 2 мг натрію тетрадецилсульфату;1 мл розчину для ін’єкцій (0,5 %) містить 5 мг натрію тетрадецилсульфату;1 мл розчину для ін’єкцій (1 %) містить 10 мг натрію тетрадецилсульфату;1 мл розчину для ін’єкцій (3 %) містить 30 мг натрію тетрадецилсульфату;допоміжні речовини: спирт бензиловий; натрію гідрофосфат, додекагідрат; калію дигідрофосфат; натрію гідроксид; вода для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості:

прозорий безбарвний розчин.

Виробник:

СТД Фармасьютікел Продактс Лтд., Великобританія

Фармакотерапевтична група:

Ангіопротектори. Гепарин або гепариноїди для місцевого застосування.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.При внутрішньовенній ін’єкції натрію тетрадецилсульфату подразнюється ендотелій вени (варикозно розширеної), після чого розвивається фіброз, пристінкова адгезія та облітерація вени. У місці подразнення утворюється тромб, який закриває просвіт варикозно розширеної вени. Завданням компресійної терапії є здавлювання вени таким чином, щоб розмір утвореного тромбу зводився до мінімуму, а наступне утворення рубцевої тканини всередині вени призводило до утворення фібринових ниток та перманентної облітерації. Нездавлені вени сприяють утворенню великого тромбу та меншої кількості ниток фібрину всередині вени.Фармакокінетика.Дослідження фармакокінетики не проводилися.

Показання до застосування:

0,2 %; 0,5 %; 1 % розчини для ін’єкцій – показані для лікування малих вен та поверхневих вен нижніх кінцівок ін’єкційною склеротерапією.3 % розчин для ін’єкцій - показаний для лікування варикозних вен нижніх кінцівок ін’єкційною склеротерапією.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до натрію тетрадецилсульфату або до будь-якого компонента препарату. Пацієнтам, які не можуть ходити з будь-якої причини; які приймають перорально контрацептиви. Значне ожиріння; гострий поверхневий тромбофлебіт; локальна або системна інфекція; варикозити, спричинені тазовими або абдомінальними пухлинами; неконтрольовані системні захворювання (наприклад цукровий діабет); операційна недостатність клапана серця, яка потребує хірургічного лікування.

Особливості застосування:

Внутрішньовенні ін’єкції повинні проводитися виключно лікарем з попередньою оцінкою на прохідність глибоких та комунікативних вен нижніх кінцівок. Важливим для безпечного та ефективного використання є надзвичайна обережність у розміщенні голки та поступове введення мінімального ефективного об’єму у кожну ділянку для ін’єкції.Препарат забороняється вводити внутрішньоартеріально, оскільки це може призвести до обширного некрозу тканин та до втрати кінцівки. Для попередження цього пацієнта слід госпіталізувати.Призначати з обережністю пацієнтам із затрудненим диханням (бронхіальна астма) або схильністю до алергій.До початку лікування слід знати алергічний анамнез пацієнта. Можна ввести пацієнту 0,25 - 0,5 мл тестової дози препарату за 24 години до початку терапії. Може знадобитися наступне лікування анафілаксії залежно від тяжкості нападу: ін’єкція адреналіну, гідрокортизону, антигістамінних препаратів, інтубація трахеї з використанням ларингоскопу та аспірація.Особливої обережності слід дотримуватися пацієнтам з тяжкою формою периферичного атеросклерозу або хворобою Бюргера; при введенні препарату у ділянках, близьких до медіальної кістки.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Вагітність.Безпечне застосування препарату під час вагітності не було встановлене. Препарат не застосовують. Період годування груддю.Оскільки невідомо, чи потрапляє натрію тетрадецилсульфат у грудне молоко, жінкам, яким застосовують препарат, не можна годувати груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Невідома.

Діти:

Не застосовують.

Спосіб застосування та дози:

Застосовують дорослим (у тому числі людям літнього віку) внутрішньовенно.0,1 – 1 мл 0,2 % розчину для ін’єкцій вводять внутрішньовенно у просвіт ізольованого сегмента вени (у кожну з 10 ділянок) з наступною компресією. Максимальна доза – 10 мл.0,25 - 1 мл 0,5 % розчину для ін’єкцій вводять внутрішньовенно у просвіт ізольованого сегмента вени (в кожну з 10 ділянок) з наступною компресією. Максимальна доза – 10 мл.0,25 - 1 мл 1 % розчину для ін’єкцій вводять внутрішньовенно у просвіт ізольованого сегмента вени (у кожну з 10 ділянок) з наступною компресією. Максимальна доза – 10 мл.0,5 - 1 мл 3 % розчину для ін’єкцій вводять внутрішньовенно у просвіт ізольованого сегмента вени (у кожну з 4 ділянок) з наступною компресією. Максимальна доза – 4 мл.

Передозування:

Випадки передозування невідомі. При підвищенні рекомендованої дози ін’єкції у малих судинах може спостерігатися некроз.

Побічні дії:

Частота виникнення небажаних ефектів зазвичай класифікується наступним чином:дуже поширені (>1/10); поширені (>1/100, <1/10); непоширені (>1/1000, <1/100); рідко поширені (>1/10000, <1/1000); дуже рідко поширені (<1/10000); невідомі (частота виникнення не може бути оцінена на підставі доступних даних).Найчастіші побічні ефекти - біль та гіперемія в місці ін’єкції.Необхідно застосовувати рекомендовані дози препарату, оскільки більшість побічних ефектів виникає при перевищенні необхідної дози.Найбільш серйозним проявом побічної дії препарату є анафілактичний шок.З боку імунної системи: дуже рідко поширені - системні алергічні реакції, такі як анафілактичний шок, бронхіальна астма, кропив’янка.З боку нервової системи: дуже рідко поширені - головний біль, мігрень, парестезії, вазомоторні реакції, такі як втрата свідомості, запаморочення, слабкість.З боку органів зору: дуже рідко поширені – скотома.З боку судин: непоширені - тромбофлебіт, флебіт; рідко поширені - тромбоз глибоких вен; дуже рідко поширені - легенева емболія, васкуліт, судинна та серцева недостатність, некроз периферичних тканин у місці внутрішньоартеріальної ін’єкції.З боку дихальної системи: дуже рідко поширені - кашель, диспное, відчуття здавлення за грудниною.З боку травної системи: дуже рідко поширені - нудота, блювання, діарея, сухість у роті, відчуття набряку язика.З боку шкірних покривів: поширені - гіперпігментація, гематома, екхімоз; непоширені - некроз периферичних тканин, рідше - нервових волокон, місцеві алергічні та неалергічні шкірні реакції, такі як еритема, кропив’янка, дерматит, набряк.Загальні розлади: поширені - біль або печіння (короткочасне у місці ін’єкції);дуже рідко поширені - гарячка, відчуття жару.

Лікарська взаємодія:

Не застосовувати в одному шприці з гепарином. Не застосовувати разом з пероральними контрацептивами.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 о С у недоступному для дітей місці. Зберігати у захищеному від сонця місці.

Форма випуску / упаковка:

0,2 % розчин для ін’єкцій: флакони по 5 мл, 10 флаконів у коробці;0,5 % розчин для ін’єкцій: ампули по 2 мл, 5 ампул у коробці;1 % розчин для ін’єкцій: ампули по 2 мл, 5 ампул у коробці;3 % розчин для ін’єкцій: ампули по 2 мл, 5 ампул у коробці; флакони по 5 мл, 10 флаконів у коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

НесумісністьНе застосовувати в одному шприці з гепарином. Не змішувати з іншими лікарськими засобами.МісцезнаходженняЛангес Фельд 13, 31789 Хамельн, Німеччина/ Langes Feld 13, 31789 Hameln, Germany.МісцезнаходженняЮнітс 20 та 23, Веллі Роад Бізнес Парк, Бідстон, Мерсейсайд, CH41 7EL, Велика Британія/Units 20 & 23, Valley Road Business Park, Bidston, Merseyside, CH41 7EL, United Kingdom.МісцезнаходженняПлаф Лейн, Херефорд, HR4 ОЕL, Велика Британія/Plough Lane, Hereford, HR4 ОЕL,
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ C05BB04:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Фібро-Вейн
Виробник:СТД Фармасьютікел Продактс Лтд., Великобританія
Форма випуску: 0,2 % розчин для ін’єкцій: флакони по 5 мл, 10 флаконів у коробці;0,5 % розчин для ін’єкцій: ампули по 2 мл, 5 ампул у коробці;1 % розчин для ін’єкцій: ампули по 2 мл, 5 ампул у коробці;3 % розчин для ін’єкцій: ампули по 2 мл, 5 ампул у коробці; флакони по 5 мл, 10 флаконів у коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/12096/01/01 від 16.05.2012. Наказ № 363 від 16.05.2012
Міжнародне непатентоване найменування:Sodium tetradecyl sulfate
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: натрію тетрадецилсульфат;1 мл розчину для ін’єкцій (0,2 %) містить 2 мг натрію тетрадецилсульфату;1 мл розчину для ін’єкцій (0,5 %) містить 5 мг натрію тетрадецилсульфату;1 мл розчину для ін’єкцій (1 %) містить 10 мг натрію тетрадецилсульфату;1 мл розчину для ін’єкцій (3 %) містить 30 мг натрію тетрадецилсульфату;допоміжні речовини: спирт бензиловий; натрію гідрофосфат, додекагідрат; калію дигідрофосфат; натрію гідроксид; вода для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група:Ангіопротектори. Гепарин або гепариноїди для місцевого застосування.
Код АТС:C05BB04 - Натрію тетрадецилсульфат
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама