Флуимуцил Антибиотик Ит инструкция по применению

Флуимуцил Антибиотик Ит фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Флуимуцил Антибиотик Ит лиофилизат для р-ра д/ин. по 500 мг во флак. №3 с р-лем
Производитель:
Регистрация:
№ UA/8503/01/01 от 09.07.2012. Приказ № 503 от 09.07.2012
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 флакон містить тіамфеніколу гліцинат ацетилцистеїнату 810 мг (що еквівалентно 500 мг тіамфеніколу); допоміжна речовина: динатрію едетат;Розчинник: 1 ампула містить воду для ін’єкцій - 4 мл.

Основные физико-химические свойства:

вміст флакона: біла або ясно-жовта пластинчата маса з легким сірчаним запахом;вміст ампули: прозора, безбарвна рідина.

Производитель:

Замбон С.п.А., Италия

Фармакотерапевтическая группа:

Антибактериальные средства для системного применения. Амфениколы. Хлорамфеникол

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Тіамфеніколу гліцинат ацетилцистеїнат – комплексна сполука, до складу якої входять антибіотик тіамфенікол та муколітик ацетилцистеїн. Тіамфенікол має широкий спектр антибактеріальної дії, ефективний іп vitro щодо бактерій: грампозитивних (Streptococcus рnеumоnіае, Corynebacterium diphtheria, Staphylococcus spp., Streptococcus pyogenes, Str. faecalis, Listeria spp., Clostridium spp.) та грамнегативних (Hаеmofilus influenza, Neisseria spp., Salmonella spp., Escherichia соІі, Shigella spp., Bordetella pert., Yersіnia pestis, Brucella spp., Bacteroides spp.). Механізм дії тіамфеніколу пов’язаний з пригніченням синтезу пептогліканів клітинної стінки, завдяки чому препарат має бактерицидний ефект.Ацетилцистеїн, розриваючи дисульфідні зв’язки мукопротеїдів, швидко та ефективно розріджує мокротиння, гній, знижує їх в’язкість та сприяє їх відходженню. Ацетилцистеїн полегшує проникнення антибіотика тіамфеніколу у тканини легень, пригнічує адгезію бактерій на епітелії дихальних шляхів.Фармакокінетика.Тіамфеніколу гліцинат ацетилцистеїнат швидко розподіляється в організмі, накопичується у тканинах дихальних шляхів у високих терапевтичних концентраціях. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 15 хвилин після внутрішьом’язового введення, період напіввиведення з плазми крові становить 70 хвилин при внутрішньовенному введенні препарату.Зв’язування з білками плазми крові становить 50-60 %. Препарат метаболізується у печінці, виводиться з сечею, у незначній кількості – з жовчю і калом.

Показания к применению:

Лікування бактеріальних респіраторних інфекцій, спричинених чутливими до препарату мікроорганізмами.Місцеве застосування:Гострий і хронічний бронхіт, пневмонія, абсцес легенів, обструктивна емфізема, бронхоектатична хвороба, муковісцидоз, коклюш, бронхіоліт.Профілактика i лікування бронхолегеневих ускладнень після торакальних хірургічних втручань (бронхопневмонія, ателектаз), полегшення бронхоаспірації під час анестезії, профілактика інфекційних ускладнень.Неспецифічні форми респіраторних інфекцій при мікобактеріальних інфекціях для поліпшення дренування кавернозних вогнищ.Катаральний i гнійний отит, інфекції слухової труби, синусит, ларинготрахеїт, ринофарингіт, профілактика i лікування обструктивних та інфекційних ускладнень при трахеостомії, підготовка до бронхоскопії, бронхоаспірації, бронхографії.Системне застосування:В усіх вищезгаданих випадках бронхолегеневих захворювань, коли лікарем рекомендовано комбіноване антимікробне і муколітичне лікування.

Противопоказания:

Гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату, пригнічення функції кісткового мозку в анамнезі, застосування лікарського засобу особами з тяжкими захворюваннями печінки та нирок, виразковою хворобою шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення, за наявності кровохаркання, легеневої кровотечі, бронхіальної астми без згущення харкотиння.

Особенности применения:

Уразі необхідності тривалого лікування (більше 10 днів) рекомендується періодично, кожні 3 дні, контролювати склад крові. При зниженні кількості лейкоцитів менше 4000/мкл і зниженні кількості гранулоцитів на понад 40 % застосування препарату слід припинити. У разі середнього або тяжкого порушення функції нирок рекомендується призначати муколітик і антибіотик окремо, оскільки дозу тіамфеніколу слід зменшити. Тіамфенікол можна застосовувати у разі порушення функції печінки, оскільки він не утворює кон’югатів з глюкуроновою кислотою.Тіамфенікол може спричинити транзиторні гематологічні зміни (уповільнення еритропоезу з ретикулопенією та анемією, рідко – лейкопенією і тромбоцитопенією). Ці зміни оборотні і залежать від дози та тривалості лікування.Призначення лікарського засобу переважно на початку лікування має розріджувати бронхіальний секрет і збільшувати його об'єм. Якщо пацієнт не може ефективно відкашлюватися, необхідно проводити постуральний дренаж і бронхоаспірацію.У хворих на бронхіальну астму можливий бронхоспазм, у такому разі слід призначати бронходилататори.При застосуванні лікарського засобу необхідно користуватися скляним посудом, уникати контакту з металевими і гумовими поверхнями.Тривалість лікування тіамфеніколом гліцинатом ацетилцистеїнатом повинна обмежуватися мінімальним терміном, необхідним для лікування інфекції. Препарат слід застосовувати тільки для лікування захворювань, викликаних чутливими до нього мікроорганізмами, його не слід застосовувати для профілактики та лікування простих інфекцій. Якщо після виліковування інфекції існує необхідність у проведенні муколітичної терапії, необхідно застосовувати окремо ацетилцистеїн.

Применение в период беременности или кормления грудью:

У період вагітності застосування лікарського засобу можливе тільки під контролем лікаря у випадку, якщо передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. При необхідності призначення лікарського засобу на період лікування слід припинити годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Немає даних, що підтверджують вплив на швидкість реакції.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.Одночасне призначення протикашльових засобів може посилити застій мокротиння через пригнічення кашльового рефлексу.При місцевому і системному застосуванні не рекомендується змішувати Флуімуцил антибіотик ІТ з іншими лікарськими засобами.

Дети:

Слід застосовувати з обережністю для лікування недоношених дітей і дітей до 3-х повних років життя (середня доза - 25 мг/кг) у зв’язку з недорозвиненістю ниркової функції.

Способ применения и дозы:

Флуімуцил антибіотик ІТ призначений для внутрішньом’язово та місцевого застосування.Ліофілізат розвести розчинником, що міститься у комплекті, безпосередньо перед застосуванням. Перед місцевим застосуванням провести шкірну пробу на чутливість.Місцево Інгаляційно: дорослим - по 250 мг 1-2 рази на добу; дітям від 1-го повного року - по 125 мг 1-2 рази на добу.Лікарський препарат у вигляді розчину помістити в ємність для інгаляції.Ендотрахеобронхіально: дорослим i дітям від 1-го повного року - по 1-2 мл готового розчину на кожну процедуру, відповідно до обраного інструмента (бронхоскоп, катетер тощо). Промивання порожнин та синусів: дорослим i дітям від 1-го повного року - по 1-2 мл на кожну процедуру.Інстиляції в ніс, вуха: дорослим i дітям від 1-го повного року - по 2-4 краплі на закапування.Системне застосуванняВнутрішньом'язово Дорослим: по 500 мг у 2-3 введеня на добу через рівні інтервали. Дітям: до 3-х повних років - по 25 мг/кг 2 рази на добу; від 3-х повних років до 7-ми повних років - по 250 мг 2 рази на добу; від 7-ми повних років до 12 повних років - по 250 мг 3 рази на добу.При необхідності дози можна збільшити у 2 рази (у перші 2-3 дні лікування в осо бливо тяжких випадках). Не можна збільшувати дозу недоношеним і новонародженим дітям, а також пацієнтам старше 65 років.Курс лікування не має перевищувати 10 днів.

Передозировка:

Симптоми: зміна бактеріальної флори, суперінфекції, можливе посилення побічних реакцій на лікарський засіб. Лікування: підтримуюча та симптоматична терапія.

Побочные действия:

При внутрішньом’язовому введенні можливі наступні реакції:з боку імунної системи: анафілактичні реакції;з боку шкірних покривів: підвищення температури тіла, легке печіння та зміни у місці введення, висипання;з боку системи органів кровотворення: анемія, тромбоцитопенія, лейкопенія;з боку нервової системи: при тривалому застосуванні великих доз дуже рідко можливий розвиток невриту зорового нерва і периферичної нейропатії;з боку травного тракту: нудота, блювання, діарея.У новонароджених та недоношених дітей можливий розвиток синдрому, який спочатку проявляється здуттям живота, блідістю шкіри, ціанозом, та може розвинутися до тяжкого кардіоциркуляторного порушення аж до летального кінця.При інгаляційному застосуванні можливі наступні реакції:з боку імунної системи: реакції гіперчутливості;з боку системи органів дихання: ринорея, набряк гортані, бронхоспазм, особливо у пацієнтів хворих на бронхіальну астму;з боку системи травного тракту: стоматит, нудота;з боку шкірних покривів: висипання.

Срок годности:

Ліофілізат для розчину для ін’єкцій (флакони): 3 роки. Розчинник: вода для ін'єкцій (ампули) 5 років. Комплект: 3 роки.Термін придатності комплекту визначається за найменшим терміном придатності компонента.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °C. Після розведення ліофілізат можна зберігати у холодильнику впродовж 24 годин, упродовж цього часу лікарський засіб може бути використаний тільки для місцевого застосування.Зберігати в місцях недоступних для дітей.

Форма выпуска / упаковка:

По 810,0 мг ліофілізату для розчину для ін'єкцій у флакони з безбарвного скла (тип I), закупорені хлорбутилкаучуковою пробкою та алюмінієвим ковпачком під обкатку. По 4,0 мл води для ін'єкцій в ампули з безбарвного скла (тип I) з кольоровим кільцем, що вказує лінію розлому. По 3 флакони ліофілізату в комплекті з 3 ампулами розчинника у пластиковому піддоні в пачці картоній.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Несумісність

При місцевому та системному застосуванні не рекомендується змішувати Флуімуцил антибіотик ІТ з іншими лікарськими засобами.При застосуванні лікарського засобу необхідно користуватися скляним посудом, уникати контакту з металевими і гумовими поверхнями.

Місцезнаходження

Віа делла Кіміка, 9 – 36100 Віченца – Італія/Via della Chimica, 9 – 36100 Vicenza – Italy.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ J01BA02:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Флуимуцил Антибиотик Ит
Производитель:Замбон С.п.А., Италия
Форма выпуска:

По 810,0 мг ліофілізату для розчину для ін'єкцій у флакони з безбарвного скла (тип I), закупорені хлорбутилкаучуковою пробкою та алюмінієвим ковпачком під обкатку. По 4,0 мл води для ін'єкцій в ампули з безбарвного скла (тип I) з кольоровим кільцем, що вказує лінію розлому. По 3 флакони ліофілізату в комплекті з 3 ампулами розчинника у пластиковому піддоні в пачці картоній.

Регистрационное удостоверение:№ UA/8503/01/01 от 09.07.2012. Приказ № 503 от 09.07.2012
МНН:Thiamphenicol
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: 1 флакон містить тіамфеніколу гліцинат ацетилцистеїнату 810 мг (що еквівалентно 500 мг тіамфеніколу); допоміжна речовина: динатрію едетат;Розчинник: 1 ампула містить воду для ін’єкцій - 4 мл.

Фармакологическая группа:Антибактериальные средства для системного применения. Амфениколы. Хлорамфеникол
Код АТХ:J01BA02 - Тиамфеникол
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 кг
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 к...
Витамин D укрепляет иммунитет, но не защищает от COVID-19: врачи
Витамин D играет важную роль в поддержании иммунит...
Реклама