Флулем инструкция по применению

Флулем фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Флулем таблетки по 250 мг №90 (6х15) в стрип.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7232/01/01 от 25.10.2007. Приказ № 656 от 25.10.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

Діюча речовина: Flutamide;1 таблетка містить 250 мг флутаміду;допоміжні речовини: лактоза моногідрат, натрію лаурилсульфат, целюлоза мікрокристалічна, полівінілпіролідон, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію кроскармелоза, етанол 96 %.

Основные физико-химические свойства:

таблетки жовтого кольору у вигляді капсули з рискою з однієї сторони та логотипом Лемері з іншої, з гладкою поверхнею без видимих дефектів.

Производитель:

Лемери С.А. де С.В., Мексика

Фармакотерапевтическая группа:

Антинеопластические средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Антиандрогенний засіб нестероїдної структури, який не має власної андрогенної активності. Флутамід та його метаболіти також не проявляють агоністичної чи антагоністичної активності відносно рецепторів глюкокортикостероїдів, мінералокортикоїдів та естрогенів. Основний метаболіт, 2-гідроксифлутамід, має у 25 разів більшу спорідненість з рецепторами андрогенів, ніж флутамід, що дає змогу розглядати його як активну форму флутаміду. Конкуруючи з андрогенами, флутамід та його метаболіти інгібують зв'язування дигідротестостерону з ядерними рецепторами андрогенів. Блокада рецепторів може також відбуватися на рівні клітинної мембрани та в цитоплазмі клітини.Блокуючи андрогенні рецептори клітин-мішеней, флутамід перешкоджає розвитку біологічних ефектів ендогенних андрогенів, що призводить до порушення реплікації клітин пухлини. Сприяє зменшенню розмірів та щільності передміхурової залози, перешкоджає розвитку метастатичного процесу. Однак флутамід не має пригнічувальної дії на андрогенопосередковану секрецію гонадотропін-РГ гіпоталамусом або на чутливість гіпофіза до нього. Це призводить до підвищення вмісту гонадотропних гормонів, наслідком чого є стимуляція гіперпродукції тестостерону.

Показания к применению:

Лікування первинного раку передміхурової залози та раку передміхурової залози з метастазами при відсутності попередньої терапії або при неефективній гормонотерапії; у комбінації з агоністами ЛГРГ (лютеїнізуючий гонадотропін-рилізінг гормон) або як ад’ювантна терапія у пацієнтів, які отримують препарати ЛГРГ.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до флутаміду або до інших компонентів препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Вагітним жінкам і дітям не слід контактувати з таблетками, особливо пошкодженими.

Особенности применения:

При тривалому застосуванні препарату необхідно контролювати функцію печінки, нирок, проводити дослідження сперми. Застосування Флулему у чоловіків призводить до зменшення числа сперматозоїдів. Введення Флулему разом з антагоністами ЛГРГ розглядається як потенціювання зворотних реакцій при порушеннях функції печінки.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Немає даних щодо впливу препарату на швидкість реакції.

Дети:

Клінічний досвід застосування препарату у дітей відсутній.

Способ применения и дозы:

Флулем показаний для застосування лише чоловікам.Препарат призначають по 250 мг 3 рази на добу як монотерапія або в комбінації з аналогом ЛГРГ. При застосуванні у комбінації з ЛГРГ обидва препарати можна призначати одночасно або прийом Флулему слід починати за 24 години до початку прийому аналога ЛГРГ. У разі проведення променевої терапії прийом Флулему слід розпочинати за 8 тижнів до початку терапії і продовжувати протягом усього часу терапії. Тривалість лікування визначається індивідуально.

Передозировка:

Симптоми: нудота, блювання, підвищення активності печінкових трансаміназ, гінекомастія, затримка рідини.Лікування: специфічного антитоду немає. Враховуючи високий ступінь зв’язування Флулему з білками плазми крові, слід очікувати незначного ефекту від проведення діалізу у хворих з передозуванням препарату. Рекомендоване вимушене блювання. Необхідно вжити загальні заходи з контролю та підтримки життєво важливих функцій. Рекомендується симптоматичне лікування.

Побочные действия:

З боку ендокринної системи: гінекомастія та/або болісність у молочних залозах, що іноді супроводжується галактореєю; зниження лібідо; зменшення кількості сім’яної рідини;З боку кровотворення: гемолітична анемія; макроцитарна анемія; пригнічення кровотворення і, як наслідок цього, лейкопенія; рідко – тромбоцитопенія;З боку ЦНС: втомлюваність; порушення сну; головний біль; запаморочення; кволість; відчуття неспокою; депресія;З боку травної системи: нудота; блювання; діарея; порушення функції печінки, як правило, оборотні, які припиняються після відміни препарату; жовтяниця (у тому числі холестатична); гепатит; підвищення активності печінкових трансаміназ; печінкова енцефалопатія;З боку водно-електролітного балансу: затримка рідини;Інші: фотосенсибілізуючі реакції; зміна кольору сечі на зеленувато-жовтий; підшкірні крововиливи, вовчакоподібний синдром.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні Флулему та варфарину відзначається збільшення протромбінового часу. Рекомендовано ретельний контроль протромбінового часу, тому що може виникнути потреба у коригуванні дози антикоагулянту.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі до 30 0С у сухому та недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 6 таблеток у стрипі, по 15 стрипів у пачці; in bulk по 2700 таблеток у пакеті поліетиленовому.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Флулем
Производитель:Лемери С.А. де С.В., Мексика
Форма выпуска: По 6 таблеток у стрипі, по 15 стрипів у пачці; in bulk по 2700 таблеток у пакеті поліетиленовому.
Регистрационное удостоверение:№ UA/7232/01/01 от 25.10.2007. Приказ № 656 от 25.10.2007
МНН:Flutamide
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

Діюча речовина: Flutamide;1 таблетка містить 250 мг флутаміду;допоміжні речовини: лактоза моногідрат, натрію лаурилсульфат, целюлоза мікрокристалічна, полівінілпіролідон, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію кроскармелоза, етанол 96 %.

Фармакологическая группа:Антинеопластические средства.
Код АТХ:L02BB01 - Флутамид
Реклама
К 2040 году больных раком простаты вдвое увеличится
По прогнозам, к 2040 году число мужчин с диагнозом...
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
Реклама
Неатрофический гастрит
Причины развития неатрофического гастритаХроническ...
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Реклама
Эксперты рассказали, чем опасен послеобеденный сон
Послеобеденный сон может продлиться от нескольких ...
Ученые назвали специи, которые помогут облегчить хроническую боль
Специи, такие как черный перец, гвоздика, корица и...
Реклама