Флулем інструкція по застосуванню

Флулем фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Флулем таблетки по 250 мг №90 (6х15) у стрип.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/7232/01/01 від 25.10.2007. Наказ № 656 від 25.10.2007
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Діюча речовина: Flutamide;1 таблетка містить 250 мг флутаміду;допоміжні речовини: лактоза моногідрат, натрію лаурилсульфат, целюлоза мікрокристалічна, полівінілпіролідон, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію кроскармелоза, етанол 96 %.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки жовтого кольору у вигляді капсули з рискою з однієї сторони та логотипом Лемері з іншої, з гладкою поверхнею без видимих дефектів.

Виробник:

Лемері С.А. де С.В., Мексіка

Фармакотерапевтична група:

Антинеопластичні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Антиандрогенний засіб нестероїдної структури, який не має власної андрогенної активності. Флутамід та його метаболіти також не проявляють агоністичної чи антагоністичної активності відносно рецепторів глюкокортикостероїдів, мінералокортикоїдів та естрогенів. Основний метаболіт, 2-гідроксифлутамід, має у 25 разів більшу спорідненість з рецепторами андрогенів, ніж флутамід, що дає змогу розглядати його як активну форму флутаміду. Конкуруючи з андрогенами, флутамід та його метаболіти інгібують зв'язування дигідротестостерону з ядерними рецепторами андрогенів. Блокада рецепторів може також відбуватися на рівні клітинної мембрани та в цитоплазмі клітини.Блокуючи андрогенні рецептори клітин-мішеней, флутамід перешкоджає розвитку біологічних ефектів ендогенних андрогенів, що призводить до порушення реплікації клітин пухлини. Сприяє зменшенню розмірів та щільності передміхурової залози, перешкоджає розвитку метастатичного процесу. Однак флутамід не має пригнічувальної дії на андрогенопосередковану секрецію гонадотропін-РГ гіпоталамусом або на чутливість гіпофіза до нього. Це призводить до підвищення вмісту гонадотропних гормонів, наслідком чого є стимуляція гіперпродукції тестостерону.

Показання до застосування:

Лікування первинного раку передміхурової залози та раку передміхурової залози з метастазами при відсутності попередньої терапії або при неефективній гормонотерапії; у комбінації з агоністами ЛГРГ (лютеїнізуючий гонадотропін-рилізінг гормон) або як ад’ювантна терапія у пацієнтів, які отримують препарати ЛГРГ.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до флутаміду або до інших компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Вагітним жінкам і дітям не слід контактувати з таблетками, особливо пошкодженими.

Особливості застосування:

При тривалому застосуванні препарату необхідно контролювати функцію печінки, нирок, проводити дослідження сперми. Застосування Флулему у чоловіків призводить до зменшення числа сперматозоїдів. Введення Флулему разом з антагоністами ЛГРГ розглядається як потенціювання зворотних реакцій при порушеннях функції печінки.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Немає даних щодо впливу препарату на швидкість реакції.

Діти:

Клінічний досвід застосування препарату у дітей відсутній.

Спосіб застосування та дози:

Флулем показаний для застосування лише чоловікам.Препарат призначають по 250 мг 3 рази на добу як монотерапія або в комбінації з аналогом ЛГРГ. При застосуванні у комбінації з ЛГРГ обидва препарати можна призначати одночасно або прийом Флулему слід починати за 24 години до початку прийому аналога ЛГРГ. У разі проведення променевої терапії прийом Флулему слід розпочинати за 8 тижнів до початку терапії і продовжувати протягом усього часу терапії. Тривалість лікування визначається індивідуально.

Передозування:

Симптоми: нудота, блювання, підвищення активності печінкових трансаміназ, гінекомастія, затримка рідини.Лікування: специфічного антитоду немає. Враховуючи високий ступінь зв’язування Флулему з білками плазми крові, слід очікувати незначного ефекту від проведення діалізу у хворих з передозуванням препарату. Рекомендоване вимушене блювання. Необхідно вжити загальні заходи з контролю та підтримки життєво важливих функцій. Рекомендується симптоматичне лікування.

Побічні дії:

З боку ендокринної системи: гінекомастія та/або болісність у молочних залозах, що іноді супроводжується галактореєю; зниження лібідо; зменшення кількості сім’яної рідини;З боку кровотворення: гемолітична анемія; макроцитарна анемія; пригнічення кровотворення і, як наслідок цього, лейкопенія; рідко – тромбоцитопенія;З боку ЦНС: втомлюваність; порушення сну; головний біль; запаморочення; кволість; відчуття неспокою; депресія;З боку травної системи: нудота; блювання; діарея; порушення функції печінки, як правило, оборотні, які припиняються після відміни препарату; жовтяниця (у тому числі холестатична); гепатит; підвищення активності печінкових трансаміназ; печінкова енцефалопатія;З боку водно-електролітного балансу: затримка рідини;Інші: фотосенсибілізуючі реакції; зміна кольору сечі на зеленувато-жовтий; підшкірні крововиливи, вовчакоподібний синдром.

Лікарська взаємодія:

При одночасному застосуванні Флулему та варфарину відзначається збільшення протромбінового часу. Рекомендовано ретельний контроль протромбінового часу, тому що може виникнути потреба у коригуванні дози антикоагулянту.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі до 30 0С у сухому та недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 6 таблеток у стрипі, по 15 стрипів у пачці; in bulk по 2700 таблеток у пакеті поліетиленовому.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Флулем
Виробник:Лемері С.А. де С.В., Мексіка
Форма випуску: По 6 таблеток у стрипі, по 15 стрипів у пачці; in bulk по 2700 таблеток у пакеті поліетиленовому.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/7232/01/01 від 25.10.2007. Наказ № 656 від 25.10.2007
Міжнародне непатентоване найменування:Flutamide
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

Діюча речовина: Flutamide;1 таблетка містить 250 мг флутаміду;допоміжні речовини: лактоза моногідрат, натрію лаурилсульфат, целюлоза мікрокристалічна, полівінілпіролідон, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію кроскармелоза, етанол 96 %.

Фармакотерапевтична група:Антинеопластичні засоби.
Код АТС:L02BB01 - Флутамід
Реклама
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Понад 1 мільярда людей у світі страждають на ожиріння
Нині понад 1 млрд людей у всьому світі страждають ...
Реклама
Пункція при гаймориті
Пункція при гаймориті — показання та протипоказанн...
Одонтогенний гайморит
Причини розвитку зубного гаймориту та види захворю...
Реклама
Борщ допоможе знизити кров'яний тиск та покращить здоров'я серця
Борщ — це популярна українська страва. Звичайне во...
Низький артеріальний тиск після 50 років підвищує ризик розвитку хвороби Альцгеймера: вчені
Після 50 років багато людей можуть страждати від н...
Реклама