Фталазол-Здоровье инструкция по применению

Фталазол-Здоровье фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Фталазол-Здоровье таблетки по 500 мг №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/4692/01/01 от 12.11.2015. Приказ № 748 от 12.11.2015
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 таблетка містить фталілсульфатіазолу 500 мг;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кальцію стеарат, тальк.Лікарська форма. Таблетки.Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або майже білого кольору, з плоскою поверхнею, рискою та фаскою.

Производитель:

ООО "Фармацевтическая компания "Здоровье"

Фармакотерапевтическая группа:

Противомикробные средства, применяемые при кишечных инфекциях. Фталилсульфатиазол.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Сульфаніламідний препарат. Чинить бактеріостатичну дію. Основний механізм дії зумовлений порушенням синтезу у мікроорганізмах їхніх ростових факторів – фолієвої і дигідрофолієвої кислот.Фармакокінетика. Препарат повільно всмоктується зі шлунково-кишкового тракту; основна кількість препарату затримується у тонкому кишечнику, де поступово відбувається відщеплення активної (сульфаніламідної) частини молекули. При цьому створюється висока концентрація сульфаніламіду у кишечнику. Виділяється переважно з калом. Невелика кількість, що всмокталася (5-10 % від дози), рівномірно розподіляється в організмі, ацетилюється у печінці та екскретується із сечею.

Показания к применению:

Гостра дизентерія (шигельоз); хронічна дизентерія на стадії загострення; коліт, ентероколіт, гастроентерит; для запобігання інфекційним ускладненням при проведенні операцій на кишечнику.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до фталілсульфатіазолу, сульфаніламідних препаратів та/або інших компонентів препарату;базедова хвороба;захворювання крові;гострий гепатит.

Особенности применения:

З обережністю слід призначати пацієнтам з нефрозом, нефритом.У період прийому препарату пацієнтам необхідно приймати вітаміни групи В (тіамін, рибофлавін, нікотинова кислота), тому що у зв’язку з пригніченням росту кишкової палички зменшується синтез вітамінів цієї групи.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Фталілсульфатіазол проникає через плаценту, а дослідження на тваринах виявили його несприятливу дію на плід, тому препарат не застосовувати у період вагітності.Фталілсульфатіазол проникає у грудне молоко і може спричинити ядерну жовтяницю у дітей, а також гемолітичну анемію у дітей з дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, тому препарат не слід застосовувати у період годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Препарат не впливає на швидкість психомоторних реакцій, його можна у рекомендованих дозах застосовувати при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Дети:

Застосовувати дітям віком від 3 років.

Способ применения и дозы:

Застосовувати дорослим і дітям віком від 3 років внутрішньо.Дорослі і діти віком від 12 років.При гострій дизентерії застосовувати: у перші 2 дні лікування – по 6 г на добу (по 1 г кожні 4 години), на 3-4 день – по 4 г на добу (по 1 г кожні 6 годин), на 5-6 день – по 3 г на добу (по 1 г кожні 8 годин). Курсова доза становить 25-30 г.Через 5-6 днів після першого курсу лікування провести другий курс: перші 2 дні – по 1 г через 4 години (вночі – через 8 годин), усього 5 г на добу; 3-4 день – по 1 г через 4 години (вночі не призначати), усього 4 г на добу; 5 день – по 1 г через 4 години (вночі не призначати), усього 3 г на добу. Курсова доза становить 21 г (при легкому перебігу хвороби курсова доза може бути зменшена до 18 г).Максимальні дози: разова – 2 г, добова – 7 г.При лікуванні інших захворювань препарат застосовувати у перші 2-3 дні по 1-2 г кожні 4-6 годин, у наступні 2-3 дні – по 0,5-1 г.Діти віком від 3 до 12 років.При гострій дизентерії дітям віком від 3 до 7 років призначати 500 мг на прийом 4 рази на добу, дітям віком від 7 до 12 років – 500-750 мг на прийом 4 рази на добу. Курс лікування – до 7 днів.При лікуванні інших захворювань препарат призначати у перший день з розрахунку 100 мг/кг маси тіла на добу. Застосовувати у рівних дозах кожні 4 години з перервою на ніч. У наступні дні застосовувати по 250-500 мг кожні 6-8 годин. Курс лікування – до 7 днів.Якщо дитина не може проковтнути таблетку, її слід подрібнити і розвести у невеликій кількості кип’яченої охолодженої води.

Передозировка:

Симптоми: можливе виникнення макроцитозу і панцитопенії, що зумовлено дефіцитом фолієвої кислоти. Цьому можна запобігти призначенням кислоти фолієвої або кальцію фолінату. Посилення побічних реакцій.Лікування: відміна препарату, симптоматична терапія.

Побочные действия:

Препарат у більшості випадків добре переноситься. Системні побічні ефекти, характерні для сульфаніламідів, виникають рідко у зв’язку з незначним всмоктуванням діючої речовини.Алергічні реакції, у т. ч. гарячка, висипання, свербіж.З боку системи кровотворення: агранулоцитоз, апластична анемія.Інші: гіповітаміноз вітамінів групи В (тіамін, рибофлавін, нікотинова кислота) внаслідок пригнічення кишкової мікрофлори.У випадку появи будь-яких небажаних явищ необхідно порадитися з лікарем.

Лекарственное взаимодействие:

Залежно від характеру захворювання препарат можна застосовувати у поєднанні з антибіотиками (спостерігається посилення протимікробної дії). Одночасно з препаратом доцільно призначати сульфаніламіди, що добре всмоктуються (сульфадимезин, етазол, етазол-натрій).Несумісний з пара-аміносаліциловою кислотою (ПАСК), саліцилатами, дифеніном (посилення токсичного ефекту фталілсульфатіазолу), оксациліном (зниження активності оксациліну), нітрофуранами (підвищення ризику розвитку анемії та метгемоглобінемії), препаратами чоловічих та жіночих статевих гормонів (пригнічення функції статевих залоз), кальцію хлоридом та вітаміном К (зниження згортання крові).Препарат не можна застосовувати одночасно з ентеросорбентами та проносними засобами.Мієлотоксичні лікарські засоби посилюють прояви гематотоксичності препарату.

Срок годности:

5 років.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 0С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Таблетки № 10 у блістері у коробці; № 10 у блістері.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A07AB02:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Фталазол-Здоровье
Производитель:ООО "Фармацевтическая компания "Здоровье"
Форма выпуска:Таблетки № 10 у блістері у коробці; № 10 у блістері.
Регистрационное удостоверение:№ UA/4692/01/01 от 12.11.2015. Приказ № 748 от 12.11.2015
МНН:Phthalylsulfathiazole
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: 1 таблетка містить фталілсульфатіазолу 500 мг;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кальцію стеарат, тальк.Лікарська форма. Таблетки.Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або майже білого кольору, з плоскою поверхнею, рискою та фаскою.

Фармакологическая группа:Противомикробные средства, применяемые при кишечных инфекциях. Фталилсульфатиазол.
Код АТХ:A07AB02 - Фталилсульфатиазол
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама