Гербалор Плющ Против Кашля инструкция по применению

Гербалор Плющ Против Кашля фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Гербалор Плющ Против Кашля сироп, 27,78 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/15353/01/01 от 15.08.2016. Приказ № 836 от 15.08.2016
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: сухий екстракт листя плюща;5 мл сиропу містить 27,78 мг сухого екстракту листя плюща;100 мл сиропу містить 555,6 мг сухого екстракту листя плюща (Hedera helix dry extract), екстрагент: етанол 30 % (м/м);допоміжні речовини: пропіленгліколь, калію сорбат, сорбітолу розчин, що не кристалізується (Е 420), кислоти лимонної моногідрат, ксантанова камедь, ароматизатор анісовий, макроголу гліцерилгідроксистеарат, вода очищена;

Производитель:

Медана Фарма АО для "Польфарма С.А., ФЗ", Польша

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Корені алтеї.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Гербалор Плющ проти кашлю – лікарський засіб рослинного походження, що містить як активну речовину листя плюща екстракт сухий, терапевтична дія препарату при запальних захворюваннях дихальних шляхів ґрунтується на секретолітичній, муколітичній та спазмолітичній дії глікозидних сапонінів, що містяться у листі плюща. Терапевтична дія зумовлена подразненням слизової оболонки шлунка, при якому секреторні бронхіальні залози слизової оболонки бронхів рефлекторно стимулюються чутливими волокнами парасимпатичної системи.Фармакокінетика.Відсутні дані щодо проведених випробувань.

Показания к применению:

Застосовується як відхаркувальний засіб при продуктивному кашлі.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату або інших рослин родини аралієвих (Araliaceae).Вік пацієнта до 2 років – через ризик посилення респіраторних симптомів.

Особенности применения:

Якщо симптоми захворювання не зникають або з’являється задишка, пропасниця, а також гнійне чи криваве мокротиння при відкашлюванні, слід негайно проконсультуватися з лікарем.Слід з обережністю застосовувати пацієнтам з гастритом та/або виразковою хворобою.Препарат не містить цукор, тому його можна застосовувати хворим з цукровим діабетом.5 мл лікарського засобу містить сорбітолу рідкого, що не кристалізується, 4,2 г, що еквівалентно 2,94 г сорбіту (що дорівнює 0,245 хлібної одиниці).Лікарський засіб не слід застосовувати пацієнтам із спадковою непереносимістю фруктози.Застосування у період вагітності або годування груддю.Немає достатніх даних щодо безпечного застосування під час вагітності або в період годування груддю, тому не рекомендується застосовувати препарат під час вагітності та у період годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Немає даних щодо впливу препарату на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Способ применения и дозы:

Застосовувати перорально.Перед застосуванням збовтати.Дорослим та дітям віком від 12 років5 мл (повний шприц) сиропу (що відповідає 27,78 мг сухого екстракту листя плюща) 1–3 рази на добу.Діти віком 6–12 років2,5 мл (1/2 шприца) сиропу (що відповідає 13,89 мг сухого екстракту листя плюща) 2–3 рази на добу.Діти віком 2–5 років1,6 мл (1/3 шприца) сиропу (що відповідає 8,89 мг сухого екстракту листя плюща) 2–3 рази на добу.Тривалість лікування визначає лікар індивідуально.Якщо покращення стану пацієнта не настає протягом тижня, слід звернутися до лікаря щодо подальшого лікування.Як користуватися шприцом-дозатором1. Відкрутити кришку флакона (натиснути, вдавлюючи вниз, і повернути проти часової стрілки).2. Дозатор вдавити в отвір у горловині флакона.3. Для того щоб наповнити дозатор, флакон слід перевернути догори дном, а потім, обережно переміщуючи поршень дозатора донизу, набрати необхідну кількість препарату в шприц. 4. Перевернути флакон у вихідне положення і вийняти з нього дозатор, обережно відкручуючи його. 5. Кінчик дозатора помістити в ротову порожнину дитини, а потім, повільно натискаючи на поршень, ввести вміст дозатора.

6. Після застосування щільно закрутити кришку на флаконі, промити та просушити дозатор.Діти.Не застосовують дітям віком до 2 років.Дітям віком від 2 до 4 років препарат застосовують після консультації з лікарем.

Передозировка:

СимптомиПри передозуванні можуть спостерігатися нудота, блювання, діарея, відчуття тривоги, збудження.Повідомлялося про 1 випадок агресивної поведінки і діареї у дитини віком 4 роки після випадкового прийому екстракту плюща у кількості, що відповідала 1,8 г рослинної сировини.ЛікуванняУ разі передозування слід ретельно спостерігати за станом пацієнта та проводити симптоматичну терапію.

Побочные действия:

Повідомлялося про побічні реакції з боку шлунково-кишкового тракту (нудота, блювання, діарея) та алергічні реакції (кропив’янка, висип, дрібні крововиливи, купероз, набряк Квінке, диспное). У разі виникнення небажаних реакцій слід припинити лікування та звернутися до лікаря.

Лекарственное взаимодействие:

Не повідомлялося про взаємодію з іншими лікарськими засобами. Проте препарат не слід застосовувати з протикашльовими лікарським засобами, засобами, що містять опіати, такими як кодеїн та декстраметорфан.

Срок годности:

2 роки. Термін придатності препарату після першого відкриття – 6 місяців.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 100 мл у ПЕТ флаконах коричневого кольору з адаптером, поліетиленовою кришкою, що загвинчується, з функцією захисту від відкриття дітьми та гарантійним кільцем.По 1 флакону разом зі шприцом-дозатором в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Заявник

Фармацевтичний завод “ПОЛЬФАРМА” С. А.Pharmaceutical Works “POLPHARMA” S. A.

Місцезнаходження заявника

вул. Пельплиньска 19, 83-200, Старогард Гданьски, Польща/19, Pelplinska Str., 83-200 Starogard Gdanski, Poland.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R05CA12:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Гербалор Плющ Против Кашля
Производитель:Медана Фарма АО для "Польфарма С.А., ФЗ", Польша
Форма выпуска:

По 100 мл у ПЕТ флаконах коричневого кольору з адаптером, поліетиленовою кришкою, що загвинчується, з функцією захисту від відкриття дітьми та гарантійним кільцем.По 1 флакону разом зі шприцом-дозатором в картонній коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/15353/01/01 от 15.08.2016. Приказ № 836 от 15.08.2016
МНН:Hederae helicis folium
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: сухий екстракт листя плюща;5 мл сиропу містить 27,78 мг сухого екстракту листя плюща;100 мл сиропу містить 555,6 мг сухого екстракту листя плюща (Hedera helix dry extract), екстрагент: етанол 30 % (м/м);допоміжні речовини: пропіленгліколь, калію сорбат, сорбітолу розчин, що не кристалізується (Е 420), кислоти лимонної моногідрат, ксантанова камедь, ароматизатор анісовий, макроголу гліцерилгідроксистеарат, вода очищена;

Фармакологическая группа:Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Корені алтеї.
Код АТХ:R05CA12 - Плюща листья
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Это природное средство может снизить уровень артериального давления до 12 мм рт. ст.
Согласно исследованию, которое было опубликовано в...
Ежедневный прием душа вреден для здоровья: врач
Эксперт по гигиене в Лондонской школе гигиены и тр...
Реклама