Гербалор Плющ Проти Кашлю інструкція по застосуванню

Гербалор Плющ Проти Кашлю фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Гербалор Плющ Проти Кашлю сироп, 27,78 мг/5 мл по 100 мл у флак.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/15353/01/01 від 15.08.2016. Наказ № 836 від 15.08.2016
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: сухий екстракт листя плюща;5 мл сиропу містить 27,78 мг сухого екстракту листя плюща;100 мл сиропу містить 555,6 мг сухого екстракту листя плюща (Hedera helix dry extract), екстрагент: етанол 30 % (м/м);допоміжні речовини: пропіленгліколь, калію сорбат, сорбітолу розчин, що не кристалізується (Е 420), кислоти лимонної моногідрат, ксантанова камедь, ароматизатор анісовий, макроголу гліцерилгідроксистеарат, вода очищена;

Виробник:

Медана Фарма АТ для "Польфарма С.А., ФЗ", Польща

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Корені алтеї.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Гербалор Плющ проти кашлю – лікарський засіб рослинного походження, що містить як активну речовину листя плюща екстракт сухий, терапевтична дія препарату при запальних захворюваннях дихальних шляхів ґрунтується на секретолітичній, муколітичній та спазмолітичній дії глікозидних сапонінів, що містяться у листі плюща. Терапевтична дія зумовлена подразненням слизової оболонки шлунка, при якому секреторні бронхіальні залози слизової оболонки бронхів рефлекторно стимулюються чутливими волокнами парасимпатичної системи.Фармакокінетика.Відсутні дані щодо проведених випробувань.

Показання до застосування:

Застосовується як відхаркувальний засіб при продуктивному кашлі.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату або інших рослин родини аралієвих (Araliaceae).Вік пацієнта до 2 років – через ризик посилення респіраторних симптомів.

Особливості застосування:

Якщо симптоми захворювання не зникають або з’являється задишка, пропасниця, а також гнійне чи криваве мокротиння при відкашлюванні, слід негайно проконсультуватися з лікарем.Слід з обережністю застосовувати пацієнтам з гастритом та/або виразковою хворобою.Препарат не містить цукор, тому його можна застосовувати хворим з цукровим діабетом.5 мл лікарського засобу містить сорбітолу рідкого, що не кристалізується, 4,2 г, що еквівалентно 2,94 г сорбіту (що дорівнює 0,245 хлібної одиниці).Лікарський засіб не слід застосовувати пацієнтам із спадковою непереносимістю фруктози.Застосування у період вагітності або годування груддю.Немає достатніх даних щодо безпечного застосування під час вагітності або в період годування груддю, тому не рекомендується застосовувати препарат під час вагітності та у період годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Немає даних щодо впливу препарату на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози:

Застосовувати перорально.Перед застосуванням збовтати.Дорослим та дітям віком від 12 років5 мл (повний шприц) сиропу (що відповідає 27,78 мг сухого екстракту листя плюща) 1–3 рази на добу.Діти віком 6–12 років2,5 мл (1/2 шприца) сиропу (що відповідає 13,89 мг сухого екстракту листя плюща) 2–3 рази на добу.Діти віком 2–5 років1,6 мл (1/3 шприца) сиропу (що відповідає 8,89 мг сухого екстракту листя плюща) 2–3 рази на добу.Тривалість лікування визначає лікар індивідуально.Якщо покращення стану пацієнта не настає протягом тижня, слід звернутися до лікаря щодо подальшого лікування.Як користуватися шприцом-дозатором1. Відкрутити кришку флакона (натиснути, вдавлюючи вниз, і повернути проти часової стрілки).2. Дозатор вдавити в отвір у горловині флакона.3. Для того щоб наповнити дозатор, флакон слід перевернути догори дном, а потім, обережно переміщуючи поршень дозатора донизу, набрати необхідну кількість препарату в шприц. 4. Перевернути флакон у вихідне положення і вийняти з нього дозатор, обережно відкручуючи його. 5. Кінчик дозатора помістити в ротову порожнину дитини, а потім, повільно натискаючи на поршень, ввести вміст дозатора.

6. Після застосування щільно закрутити кришку на флаконі, промити та просушити дозатор.Діти.Не застосовують дітям віком до 2 років.Дітям віком від 2 до 4 років препарат застосовують після консультації з лікарем.

Передозування:

СимптомиПри передозуванні можуть спостерігатися нудота, блювання, діарея, відчуття тривоги, збудження.Повідомлялося про 1 випадок агресивної поведінки і діареї у дитини віком 4 роки після випадкового прийому екстракту плюща у кількості, що відповідала 1,8 г рослинної сировини.ЛікуванняУ разі передозування слід ретельно спостерігати за станом пацієнта та проводити симптоматичну терапію.

Побічні дії:

Повідомлялося про побічні реакції з боку шлунково-кишкового тракту (нудота, блювання, діарея) та алергічні реакції (кропив’янка, висип, дрібні крововиливи, купероз, набряк Квінке, диспное). У разі виникнення небажаних реакцій слід припинити лікування та звернутися до лікаря.

Лікарська взаємодія:

Не повідомлялося про взаємодію з іншими лікарськими засобами. Проте препарат не слід застосовувати з протикашльовими лікарським засобами, засобами, що містять опіати, такими як кодеїн та декстраметорфан.

Термін придатності:

2 роки. Термін придатності препарату після першого відкриття – 6 місяців.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 100 мл у ПЕТ флаконах коричневого кольору з адаптером, поліетиленовою кришкою, що загвинчується, з функцією захисту від відкриття дітьми та гарантійним кільцем.По 1 флакону разом зі шприцом-дозатором в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Заявник

Фармацевтичний завод “ПОЛЬФАРМА” С. А.Pharmaceutical Works “POLPHARMA” S. A.

Місцезнаходження заявника

вул. Пельплиньска 19, 83-200, Старогард Гданьски, Польща/19, Pelplinska Str., 83-200 Starogard Gdanski, Poland.

Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ R05CA12:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Гербалор Плющ Проти Кашлю
Виробник:Медана Фарма АТ для "Польфарма С.А., ФЗ", Польща
Форма випуску:

По 100 мл у ПЕТ флаконах коричневого кольору з адаптером, поліетиленовою кришкою, що загвинчується, з функцією захисту від відкриття дітьми та гарантійним кільцем.По 1 флакону разом зі шприцом-дозатором в картонній коробці.

Реєстраційне посвідчення:№ UA/15353/01/01 від 15.08.2016. Наказ № 836 від 15.08.2016
Міжнародне непатентоване найменування:Hederae helicis folium
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: сухий екстракт листя плюща;5 мл сиропу містить 27,78 мг сухого екстракту листя плюща;100 мл сиропу містить 555,6 мг сухого екстракту листя плюща (Hedera helix dry extract), екстрагент: етанол 30 % (м/м);допоміжні речовини: пропіленгліколь, калію сорбат, сорбітолу розчин, що не кристалізується (Е 420), кислоти лимонної моногідрат, ксантанова камедь, ароматизатор анісовий, макроголу гліцерилгідроксистеарат, вода очищена;

Фармакотерапевтична група:Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Корені алтеї.
Код АТС:R05CA12 - Плюща листя
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама