Гербион Сироп Плюща инструкция по применению

Гербион Сироп Плюща фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Гербион Сироп Плюща сироп, 7 мг/мл по 150 мл во флак. с мерн. лож.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/12176/01/01 от 06.04.2017. Приказ № 373 от 06.04.2017
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: сухий екстракт листя плюща;1 мл сиропу містить 7 мг сухого екстракту листя плюща (5-7,5) : 1 (Hedera helix L., folium extractum siccum) із вмістом щонайменше 0,6 мг гедеракозиду С;екстрагент: етанол 30 % (м./м.);допоміжні речовини: сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420); гліцерин; натрію бензоат (E 211); кислоти лимонної моногідрат; ароматичний бальзам, що складається з пропіленгліколю, етанолу 96 %, олії цитронелової, цитралевого екстракту вербени екзотичної, олії лимонної та олії коріандру; вода очищена.

Производитель:

КРКА, д.д., Ново место, Словения

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Отхаркивающие средства.

Показания к применению:

Гострі запальні захворювання дихальних шляхів, які супроводжуються кашлем;симптоматичне лікування хронічних запальних захворювань бронхів.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до активної речовини або до інших рослин родини Аралієвих, або до будь-якого іншого компонента препарату; дитячий вік до 2 років через ризик погіршення дихальних симптомів.

Особенности применения:

Застосування дітям віком від 2 до 4 років потребує рекомендації лікаря. Якщо турбує задишка, підвищення температури тіла, гнійне мокротиння, необхідно проконсультуватися з лікарем. Не рекомендується без консультації лікаря одночасне застосування з протикашльовими препаратами наприклад, кодеїном або декстраметорфаном. Слід з обережністю застосовувати пацієнтам з гастритом або виразкою шлунка. Гербіон® сироп плюща містить сорбіт (E 420), тому пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози не слід приймати цей препарат. Сорбіт також може чинити незначний проносний ефект.Якщо препарат застосовувати згідно з інструкцією, пацієнт отримуватиме:до 0,875 г сорбіту при кожному прийомі 2,5 мл сиропу, що відповідає 0,073 хлібної одиниці;до 1,750 г сорбіту при кожному прийомі 5 мл сиропу, що відповідає 0,146 хлібної одиниці;до 2,625 г сорбіту при кожному прийомі 7,5 мл сиропу, що відповідає 0,219 хлібної одиниці.Препарат містить незначну кількість (менше 100 мг на дозу) етанолу.Застосування у період вагітності або годування груддю. Не рекомендується застосовувати препарат у період вагітності або годування груддю через відсутність достатніх даних.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не було жодних повідомлень щодо впливу препарату Гербіон® сироп плюща на здатність керувати автомобілем та іншими механічними засобами.

Способ применения и дозы:

Дорослі та діти віком від 10 років: по 5-7,5 мл сиропу 3 рази на добу (що відповідає 105-157,5 мг сухого екстракту листя плюща на добу).Діти віком від 6 до 10 років: по 5 мл сиропу 3 рази на добу (що відповідає 105 мг сухого екстракту листя плюща на добу).Діти віком від 2 до 6 років: по 2,5 мл сиропу 3 рази на добу (що відповідає 52,5 мг сухого екстракту листя плюща на добу).Сироп застосовувати за допомогою мірної ложки з ціною поділки 2,5 мл. Мірна ложка вміщує 5 мл сиропу, ½ мірної ложки – 2,5 мл сиропу.Сироп слід приймати вранці, вдень та ввечері.Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу препарату.Під час застосування Гербіону® сиропу плюща рекомендується пити велику кількість чаю або інших теплих напоїв.Препарат приймати незалежно від вживання їжі.Тривалість лікування залежить від характеру та ступеня тяжкості захворювання. Лікування зазвичай триває 7 днів. Рекомендується приймати препарат ще протягом 2-3 діб після зникнення клінічних проявів хвороби.Діти.

Передозировка:

Передозування може спровокувати нудоту, блювання, діарею та збудження. Не слід приймати дози, що перевищують рекомендовані. Симптоми передозування: нудота, блювання та діарея. У разі передозування слід негайно звернутися до лікаря. Лікування симптоматичне.

Побочные действия:

З боку шлунково-кишкового тракту: шлунково-кишкові розлади (включаючи нудоту, блювання, діарею). З боку імунної системи: алергічні реакції (кропив’янка, висипання на шкірі), купероз, диспное.При тяжких побічних ефектах лікування слід припинити.

Лекарственное взаимодействие:

Дотепер взаємодія невідома. Не було проведено жодних досліджень взаємодії.

Срок годности:

2 роки. Після відкриття флакона сироп можна застосовувати не більше 3-х місяців.

Условия хранения:

Для лікарського препарату не потрібні спеціальні умови зберігання. Не охолоджувати.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R05CA16:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Гербион Сироп Плюща
Производитель:КРКА, д.д., Ново место, Словения
Регистрационное удостоверение:№ UA/12176/01/01 от 06.04.2017. Приказ № 373 от 06.04.2017
МНН:Hederae helicis folium
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: сухий екстракт листя плюща;1 мл сиропу містить 7 мг сухого екстракту листя плюща (5-7,5) : 1 (Hedera helix L., folium extractum siccum) із вмістом щонайменше 0,6 мг гедеракозиду С;екстрагент: етанол 30 % (м./м.);допоміжні речовини: сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420); гліцерин; натрію бензоат (E 211); кислоти лимонної моногідрат; ароматичний бальзам, що складається з пропіленгліколю, етанолу 96 %, олії цитронелової, цитралевого екстракту вербени екзотичної, олії лимонної та олії коріандру; вода очищена.

Фармакологическая группа:Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Отхаркивающие средства.
Код АТХ:R05CA16 - Препараты плюща
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама