Гербіон Сироп Плюща інструкція по застосуванню

Гербіон Сироп Плюща фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Гербіон Сироп Плюща сироп, 7 мг/мл по 150 мл у флак. з мірн. лож.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/12176/01/01 від 06.04.2017. Наказ № 373 від 06.04.2017
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: сухий екстракт листя плюща;1 мл сиропу містить 7 мг сухого екстракту листя плюща (5-7,5) : 1 (Hedera helix L., folium extractum siccum) із вмістом щонайменше 0,6 мг гедеракозиду С;екстрагент: етанол 30 % (м./м.);допоміжні речовини: сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420); гліцерин; натрію бензоат (E 211); кислоти лимонної моногідрат; ароматичний бальзам, що складається з пропіленгліколю, етанолу 96 %, олії цитронелової, цитралевого екстракту вербени екзотичної, олії лимонної та олії коріандру; вода очищена.

Виробник:

КРКА, д.д., Ново место, Словенія

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби.

Показання до застосування:

Гострі запальні захворювання дихальних шляхів, які супроводжуються кашлем;симптоматичне лікування хронічних запальних захворювань бронхів.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до активної речовини або до інших рослин родини Аралієвих, або до будь-якого іншого компонента препарату; дитячий вік до 2 років через ризик погіршення дихальних симптомів.

Особливості застосування:

Застосування дітям віком від 2 до 4 років потребує рекомендації лікаря. Якщо турбує задишка, підвищення температури тіла, гнійне мокротиння, необхідно проконсультуватися з лікарем. Не рекомендується без консультації лікаря одночасне застосування з протикашльовими препаратами наприклад, кодеїном або декстраметорфаном. Слід з обережністю застосовувати пацієнтам з гастритом або виразкою шлунка. Гербіон® сироп плюща містить сорбіт (E 420), тому пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози не слід приймати цей препарат. Сорбіт також може чинити незначний проносний ефект.Якщо препарат застосовувати згідно з інструкцією, пацієнт отримуватиме:до 0,875 г сорбіту при кожному прийомі 2,5 мл сиропу, що відповідає 0,073 хлібної одиниці;до 1,750 г сорбіту при кожному прийомі 5 мл сиропу, що відповідає 0,146 хлібної одиниці;до 2,625 г сорбіту при кожному прийомі 7,5 мл сиропу, що відповідає 0,219 хлібної одиниці.Препарат містить незначну кількість (менше 100 мг на дозу) етанолу.Застосування у період вагітності або годування груддю. Не рекомендується застосовувати препарат у період вагітності або годування груддю через відсутність достатніх даних.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не було жодних повідомлень щодо впливу препарату Гербіон® сироп плюща на здатність керувати автомобілем та іншими механічними засобами.

Спосіб застосування та дози:

Дорослі та діти віком від 10 років: по 5-7,5 мл сиропу 3 рази на добу (що відповідає 105-157,5 мг сухого екстракту листя плюща на добу).Діти віком від 6 до 10 років: по 5 мл сиропу 3 рази на добу (що відповідає 105 мг сухого екстракту листя плюща на добу).Діти віком від 2 до 6 років: по 2,5 мл сиропу 3 рази на добу (що відповідає 52,5 мг сухого екстракту листя плюща на добу).Сироп застосовувати за допомогою мірної ложки з ціною поділки 2,5 мл. Мірна ложка вміщує 5 мл сиропу, ½ мірної ложки – 2,5 мл сиропу.Сироп слід приймати вранці, вдень та ввечері.Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу препарату.Під час застосування Гербіону® сиропу плюща рекомендується пити велику кількість чаю або інших теплих напоїв.Препарат приймати незалежно від вживання їжі.Тривалість лікування залежить від характеру та ступеня тяжкості захворювання. Лікування зазвичай триває 7 днів. Рекомендується приймати препарат ще протягом 2-3 діб після зникнення клінічних проявів хвороби.Діти.

Передозування:

Передозування може спровокувати нудоту, блювання, діарею та збудження. Не слід приймати дози, що перевищують рекомендовані. Симптоми передозування: нудота, блювання та діарея. У разі передозування слід негайно звернутися до лікаря. Лікування симптоматичне.

Побічні дії:

З боку шлунково-кишкового тракту: шлунково-кишкові розлади (включаючи нудоту, блювання, діарею). З боку імунної системи: алергічні реакції (кропив’янка, висипання на шкірі), купероз, диспное.При тяжких побічних ефектах лікування слід припинити.

Лікарська взаємодія:

Дотепер взаємодія невідома. Не було проведено жодних досліджень взаємодії.

Термін придатності:

2 роки. Після відкриття флакона сироп можна застосовувати не більше 3-х місяців.

Умови зберігання:

Для лікарського препарату не потрібні спеціальні умови зберігання. Не охолоджувати.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ R05CA16:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Гербіон Сироп Плюща
Виробник:КРКА, д.д., Ново место, Словенія
Реєстраційне посвідчення:№ UA/12176/01/01 від 06.04.2017. Наказ № 373 від 06.04.2017
Міжнародне непатентоване найменування:Hederae helicis folium
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: сухий екстракт листя плюща;1 мл сиропу містить 7 мг сухого екстракту листя плюща (5-7,5) : 1 (Hedera helix L., folium extractum siccum) із вмістом щонайменше 0,6 мг гедеракозиду С;екстрагент: етанол 30 % (м./м.);допоміжні речовини: сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420); гліцерин; натрію бензоат (E 211); кислоти лимонної моногідрат; ароматичний бальзам, що складається з пропіленгліколю, етанолу 96 %, олії цитронелової, цитралевого екстракту вербени екзотичної, олії лимонної та олії коріандру; вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби.
Код АТС:R05CA16 - Препарати плюща
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама