Имодиум Плюс инструкция по применению

Имодиум Плюс фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Имодиум Плюс таблетки д/жев. №12 (6х2)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3659/01/01 от 17.08.2005. Приказ № 412 от 17.08.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить лопераміду гідрохлориду 2 мг, симетикону (еквівалент полідиметилсилоксану) 125 мг;допоміжні речовини: цукор, целюлоза мікрокристалічна, поліметакрилат основний, целюлози ацетат, сорбітол, декстрати, ароматизатор ванільний, натрію сахарин, кислота стеаринова і кальцію фосфат.

Основные физико-химические свойства:

білі, круглі, пласкі таблетки,із запахом ванілі та м’яти, з надписом “ ІМО” на одному боці.

Производитель:

Янссен-Силаг С.п.А./Янссен Фармацевтика Н.В., Италия/Бельгия

Фармакотерапевтическая группа:

Симптоматические средства для лечения диареи.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Активна речовина препарату Імодіум Плюс – лопераміду гідрохлорид, зв’язується з опіатними рецепторами стінки кишечнику, що призводить до пригнічення пропульсивної перистальтики, збільшення часу кишечного транзиту та підсилення резорбції води і електролітів. Лоперамід не змінює фізіологічну мікрофлору кишечнику і підвищує тонус анального сфінктера. Імодіум Плюс не має центральної дії. Симетикон являє собою інертну поверхневоактивну сполуку, яка має піногасящі властивості і тому полегшує симптоми, пов’язані з діареєю, в тому числі метеоризм, абдомінальний дискомфорт, здуття та спазми. Фармакокінетика. Період напіввиведення Імодіуму Плюс у людини в середньому дорівнює 10,8 год, варіюючи від 9 до 14 годин. Лопераміду гідрохлорид легко абсорбується з кишечнику, але майже повністю метаболізується, екстрагується та метаболізується печінкою, де він кон’югується та виділяється з жовчю у вигляді кон’югованих метаболітів. У результаті інтенсивного метаболізму першого проходження в плазмі присутні дуже низькі концентрації незміненого лопераміду. Метаболіти лопераміду екскретуються переважно з калом. Симетикон взагалі не абсорбується з шлунково-кишечного тракту.

Показания к применению:

Діарея будь-якої етіології (яка супроводжується невідходженням кишкових газів і включає абдомінальний дискомфорт, спастичні болі і метеоризм).

Противопоказания:

Імодіум Плюс не можна призначати дітям до 12 років і пацієнтам з підвищенною чутливістю (алергією) до будь-якого компонента препа-рату.

Особенности применения:

Оскільки лікування діареї лоперамідом і симетиконом має симптоматичний характер, при можливості необхідно також проводититерапію, спрямовану на усунення причини діареї. У хворих на тяжку діарею може мати місце втрата рідини та електролітів. У таких випадках слід проводити відповідну замісну терапію (прийом рідини і електролітів).За відсутності клінічного поліпшення протягом 48 годин прийом препарату Імодіум Плюс необхідно відмінити. Пацієнти з тяжким порушенням функції печінки повинні приймати Імодіум Плюс під наглядом лікаря. Імодіум Плюс не слід застосовувати тоді, коли необхідно уникати пригнічення перистальтики. При виникненні запору і/або здуття живота в процесілікування Імодіумом Плюс прийом даного препарату необхідно одразу припинити. Використання в педіатріїІмодіум Плюс не рекомендується дітям до 12 років.Застосування для лікування пацієнтів похилого вікуПри лікуванні пацієнтів похилого віку корекція дози не потрібна.Застосування для лікування пацієнтів з порушеннями функції печінки та нирокПри лікуваніні пацієнтів з порушеннями функції нирок не потрібно зменшувати дозу Імодіума Плюс. Препарат слід призначати з обережністю пацієнтам з тяжкими порушеннями функції печінки, оскільки у них уповільнений метаболізм першого проходження.Застосування під час вагітності та лактаціїНа даний момент відсутня інформація про те, що лоперамід або сіметикон має тератогенний або ембріотоксичний вплив. Імодіум Плюс, як і інші препарати, можна приймати під час вагітності, особливо в перший триместр, тільки за наявності вагомих клінічних показань. Даних про виділення Імодіуму Плюс з материнським молоком недостатньо, але, оскільки незначна кількість препарату була виявлена в грудному молоці, прийом Імодіуму Плюс при годуванні груддю не рекомендується.Вплив на здатність керувати автомобілем і працювати з технікоюІмодіум Плюс не впливає на швидкість реакції. Однак у разі виникнення втоми, сонливості або запаморочення рекомендується утримуватись від керування автомобілем або праці з технікою.

Способ применения и дозы:

Дорослим і дітям старше 12 роківПочаткова доза – 2 таблетки, далі по 1 таблетці після кожного наступного рідкого випорожнення. Протягом доби можна приймати не більше 4 таблеток. Тривалість застосування таблеток не повинна перевищувати 2 діб.

Передозировка:

У випадку передозування (включаючи відносне передозування, зумовлене порушенням функції печінки) може виникати пригнічення центральної нервової системи (ступор, порушення координації, сонливість, міоз, м’язовий гіпертонус, пригнічення дихання) та паралітична непрохідність кишечника. У дітей пригнічення ЦНС може виникати частіше, ніж у дорослих. Якщо виникають симптоми передозування, як антидот слід ввести налоксон. Оскільки тривалість дії Імодіуму Плюс більша за тривалість дії налоксону (1-3 години), може знадобитись повторне введення налоксону. Для виявлення можливого пригнічення ЦНС хворий повинен знаходитись під ретельним наглядом не менше 48 годин.

Побочные действия:

Лоперамід не спричиняє серйозних побічних ефектів навіть при тривалому застосуванні. Зрідка надходила інформація про реакції підвищеної чутливості (висип на шкірі і кропив’янка), і в поодиноких випадках спостерігались анафілактичний шок і бульозні висипання, включаючи токсичний епідермальний некроліз. У більшості цих випадків пацієнти приймали супутні лікарські засоби, які також могли бути причиною або сприяти розвитку алергічних реакцій. Також повідомлялось про виникнення запору і/або здуття живота. Лікування лоперамідом дуже рідко супроводжується виникненням паралітичної непрохідності кишечнику, при цьому цей побічний ефект спостерігається переважно у пацієнтів, які не дотримувались рекомендацій лікаря. Слід підкреслити, що такі симптоми, як біль у животі/абдомінальний дискомфорт, нудота, блювання, втома, сонливість, запаморочення і сухість у роті, рідко виникають при застосуванні лопераміду, вони типові для гострих діарейних синдромів.

Лекарственное взаимодействие:

Крім препаратів з аналогічними фармакологічними властивостями, взаємодія між препаратами не відмічалась.

Срок годности:

Зберігати при температурі 15 - 30 °С в місцях, недоступних для дітей. Термін придатності - 3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

№4 - 4 таблетки в блістері, по одному блістеру в картонній пачці №12 - 6 таблеток в блістері, по два блістера в картонній пачці

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика Адреса

Турнхоутсевег 30, В-2340 Беерсе, Бельгія. Turnhoutseweg 30, B –2340 Beersе, Belgium.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Имодиум Плюс
Производитель:Янссен-Силаг С.п.А./Янссен Фармацевтика Н.В., Италия/Бельгия
Форма выпуска:№4 - 4 таблетки в блістері, по одному блістеру в картонній пачці №12 - 6 таблеток в блістері, по два блістера в картонній пачці
Регистрационное удостоверение:№ UA/3659/01/01 от 17.08.2005. Приказ № 412 от 17.08.2005
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 таблетка містить лопераміду гідрохлориду 2 мг, симетикону (еквівалент полідиметилсилоксану) 125 мг;допоміжні речовини: цукор, целюлоза мікрокристалічна, поліметакрилат основний, целюлози ацетат, сорбітол, декстрати, ароматизатор ванільний, натрію сахарин, кислота стеаринова і кальцію фосфат.

Фармакологическая группа:Симптоматические средства для лечения диареи.
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Хронический гастрит
Классификация хронического гастрита по формам, вид...
Реклама
Витамин D поможет при лечении тяжелой формы рака кожи: открытие
Меланома — это вид рака, который развивается из кл...
Консервированные помидоры содержат больше ликопина, чем свежие
Многие люди избегают замороженных продуктов, счита...
Реклама