Индометацин инструкция по применению

Индометацин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Индометацин мазь д/наруж. прим. 10 % по 40 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3307/01/01 от 24.06.2005. Приказ № 305 от 24.06.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 г мазі містить:  індометацину 100 мг; допоміжні речовини: холестерол, спирт стеариловий, диметилсульфоксид, бронопол, віск білий, ланолін безводний, вазелін білий.

Основные физико-химические свойства:

гомогенна мазь жовтого кольору;

Производитель:

Балканфарма-Троян АД, Болгария

Фармакотерапевтическая группа:

Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Індометацин виявляє виражену протизапальну, аналгетичну і протинабрякову дію, внаслідок чого зменшується біль і набряк, скорочується термін відновлення уражених суглобів і тканин. Основний механізм дії пов’язаний з пригніченням синтезу простагландінів шляхом оборотного блокування циклооксигенази. Порівняно з саліцилатами і фенілбутазоном протизапальний ефект Індометацину більш виражений.Фармакокінетика. При місцевому застосуванні у формі мазі Індометацин значною мірою проникає крізь інтактну шкіру, утворюючи концентрації в сусідніх тканинах і синовіальній рідині, які є достатніми для забезпечення лікувального ефекту.

Показания к применению:

Гострі і хронічні запальні захворювання суглобів (ревматоїдний поліартрит, анкілозуючий спондиліт, псоріатичний артрит);ревматизм м’яких тканин (тендовагініт, бурсит, фіброзит, періартрит);активований артроз, дископатії, неврити, плексити, радикуліти;постопераційний набряк, контузії, вивихи, розтягнення.

Противопоказания:

Індометацин мазь протипоказана хворим з підвищеною чутливістю до будь-якого компонента цього лікарського засобу або з гіперчутливістю до нестероїдних протизапальних засобів.Протипоказаннями також є активна виразкова хвороба, лейкопенія, тромбоцитопенія, коагулопатії.

Особенности применения:

Препарат не наноситься на відкриті рани, слизові оболонки, в ротову порожнину, на/в очі.Не застосовується дітям до 14 років, зважаючи на відсутність достатнього накопиченого досвіду.Не застосовується в період вагітності та годування груддю.Не рекомендовано застосовувати препарат для лікування пацієнтів з анамнестичними даними або доведеною підвищеною чутливістю до харчових продуктів, медикаментів, хворих на бронхіальну астму, алергічний риніт або з іншими атопіями.Тривале застосування препарату, особливо на уражених ділянках шкіри, необхідно обмежити при тяжких захворюваннях печінки і нирок.Наноситься тільки на інтактну шкіру.При тривалості лікування більше 10 днів необхідна лабораторна перевірка кількості лейкоцитів і тромбоцитів.При одночасному застосуванні з антибіотиками, антикоагулянтами і протидіабетичними засобами необхідний контроль відповідних лабораторних показників.Мазь не впливає на здатність концентрувати увагу і може застосовуватись для лікування водіїв і операторів механізмів.

Способ применения и дозы:

Лікарський засіб призначений для зовнішнього застосування – нанесення на шкіру.ДоросліНаноситься 2-3 рази на день шляхом легкого втирання тонкого шару мазі в уражену ділянку тіла. Кількість, достатня для одного оброблення, становить 4-5 см мазі. Загальна добова кількість не повинна перевищувати 15 см. Тривалість лікування – не більше 10 днів.Діти старше 14 роківРазова і добова доза майже дорівнює половині дози для дорослих, тобто кількість, достатня для одного втирання, становить 2-2,5 см мазі. Загальна добова кількість не повинна перевищувати 7,5 см мазі.Тривалість лікування – не більше 10 днів.Індометацин 10% мазь можна застосовувати в комплексному лікуванні разом з таблетками Індометацину.

Передозировка:

При місцевому застосуванні препарату дотепер немає описаних випадків передозування. При тривалому лікуванні (більше 10 днів) необхідно слідкувати за можливою появою системних ефектів – гепатотоксичності, сильного головного болю, крововиливів; необхідний моніторинг кількості лейкоцитів і тромбоцитів.При випадковому ковтанні лікарського засобу може спостерігатись печіння в ротовій порожнині, салівація, нудота, блювання. В таких випадках застосовують промивання ротової порожнини і шлунка, за показаннями проводять симптоматичне лікування.При потраплянні мазі Індометацину в очі, на слизову оболонку або відкриту рану спостерігається місцеве подразнення – сльозотеча, почервоніння. печіння, біль. У таких випадках необхідно добре промити уражену ділянку дистильованою водою або фізіологічним розчином до зникнення або зменшення скарг.

Побочные действия:

Переносимість препарату звичайно добра.Можлива поява симптомів підвищеної чутливості з боку шкіри – свербіж, еритема, шкірний висип, відчуття печіння в місці застосування.

Лекарственное взаимодействие:

Дані відносно несприятливих взаємодій з іншими лікарськими засобами не встановлені.Не рекомендується застосовувати Індометацин мазь одночасно з кортикостероїдними препаратами, зважаючи на можливе посилення їх ульцерогенного ефекту.

Срок годности:

Зберігати при температурі не вище 25ºС. Зберігати в місцях, недоступних для дітей!Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазаначеного на упаковці!Термін придатності – 2 роки.

Форма выпуска / упаковка:

Мазь в тубах по 40 г.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: indometacin*;[ 1-(4-хлорбензоїл)-5-метокси-2-метиліндол-3-іл] оцтова кислота; Форма випускуМазь для зовнішнього застосування.АдресаБолгарія, 5600 Троян, вул. Крайречна, №1. 
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ M02AA23:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Индометацин
Производитель:Балканфарма-Троян АД, Болгария
Форма выпуска: Мазь в тубах по 40 г.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3307/01/01 от 24.06.2005. Приказ № 305 от 24.06.2005
МНН:Indometacin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 г мазі містить:  індометацину 100 мг; допоміжні речовини: холестерол, спирт стеариловий, диметилсульфоксид, бронопол, віск білий, ланолін безводний, вазелін білий.

Фармакологическая группа:Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.
Код АТХ:M02AA23 - Индометацин
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 кг
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 к...
Витамин D укрепляет иммунитет, но не защищает от COVID-19: врачи
Витамин D играет важную роль в поддержании иммунит...
Реклама