Капли От Кашля Пульмо инструкция по применению

Капли От Кашля Пульмо фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Капли От Кашля Пульмо капли глаз., р-р, 5 мг/мл по 20 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/15904/01/01 от 12.04.2017. Приказ № 424 от 12.04.2017
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: бутамірату цитрат;1 мл (22 краплі) препарату містить бутамірату цитрату 5 мг;допоміжні речовини: сорбіт (Е 420), гліцерин, сахарин натрію, кислота бензойна (Е 210), ванілін, етанол 96 %, натрію гідроксид, вода очищена.

Производитель:

Вертекс, ФФ,ООО, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Неопіатний протикашльовий засіб з центральною дією. Активним інгредієнтом препарату є бутамірату цитрат, який пригнічує кашель і за своєю структурою та фармакологічною дією відрізняється від алкалоїдів опію. Вважається, що ця субстанція діє на центральну нервову систему. Бутамірату цитрат виявляє неспецифічний антихолінергічний та бронхоспазмолітичний ефект, що покращує функцію дихання. Краплі від кашлю ПУЛЬМО не спричиняють звикання або залежності.Бутамірату цитрат має широкий терапевтичний діапазон, тому Краплі від кашлю ПУЛЬМО добре переносяться навіть у високих дозах і добре підходять як засіб для усунення кашлю у дітей.Фармакокінетика.Бутамірат швидко абсорбується, розподіляється в організмі і надалі переважно гідролізується до 2-фенілмасляної кислоти та діетиламіноетоксіетанолу, які також мають протикашльову активність. 2-фенілмасляна кислота в подальшому частково метаболізується шляхом гідроксилювання. Бутамірат та 2-фенілмасляна кислота в організмі у великій мірі зв’язуються з білками. Вплив їжі на біодоступність не підтверджений. Метаболізм бутамірату до 2-фенілмасляної кислоти та діетиламіноетоксіетанолу пропорційно залежить від дози.Метаболіти виводяться головним чином нирками. Бутамірат виявляється в сечі до 48 годин після прийому. Період напіввиведення для бутамірату становить 1,5-1,9 години, для 2-фенілмасляної кислоти – 23,3-24,4 години, для діетиламіноетоксіетанолу – 2,7-2,9 години.Немає доказів впливу порушень функцій печінки і нирок на фармакокінетичні параметри бутамірату. 

Показания к применению:

Симптоматичне лікування кашлю (в т. ч. сухого) різного походження у дітей.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до активної або допоміжних речовин препарату.

Особенности применения:

Через те що бутамірат пригнічує кашльовий рефлекс, потрібно уникати одночасного застосування відхаркувальних засобів, оскільки це може призводити до застою слизу у дихальних шляхах, що збільшує ризик бронхоспазму та інфікування дихальних шляхів.Препарат містить сорбіт. Не слід застосовувати пацієнтам з непереносимістю фруктози.Якщо кашель зберігається протягом більше 7 днів, то потрібно звернутись до лікаря.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Безпеку при застосуванні препарату в період вагітності та годування груддю не оцінювали у спеціальних дослідженнях. Не слід застосовувати бутамірату цитрат протягом перших трьох місяців вагітності. В інші періоди вагітності бутамірату цитрат можна застосовувати тільки за призначенням лікаря у разі наявності прямих показань для такого лікування. Також за призначенням лікаря бутамірату цитрат можна застосовувати в іншій лікарській формі (сироп).Невідомо, чи потрапляє активна субстанція та/або її метаболіти у грудне молоко. З причин безпеки потрібно ретельно зважувати переваги та ризики застосування бутамірату цитрату під час годування груддю. Застосування бутамірату цитрату у період годування груддю можливе, якщо, на думку лікаря, очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для дитини.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Краплі від кашлю ПУЛЬМО можуть спричинити сонливість. Слід мати на увазі, що препарат може впливати на психомоторні реакції.

Дети:

Немає досвіду застосування дітям віком до 2 місяців.Дітям віком до 2 років можна застосовувати тільки за призначенням лікаря.

Способ применения и дозы:

Препарат призначений для застосування дітям.Разова доза залежить від віку дитини і становить: дітям від 2 місяців до 1 року – по 10 крапель 4 рази на добу; дітям від 1 до 3 років – по 15 крапель 4 рази на добу; дітям від 3 років – по 25 крапель 4 рази на добу. Щоб точно відміряти дозу препарату, флакон слід тримати вертикально, отвором донизу.Максимальний курс лікування без призначення лікаря не повинен перевищувати 1 тиждень.Препарат застосовують за 30 хвилин до прийому їжі з невеликою кількістю води.

Передозировка:

Передозування препарату може спричинити такі симптоми: сонливість, нудоту, блювання, діарею, запаморочення та артеріальну гіпотензію.Потрібно вживати звичайних заходів для невідкладної допомоги: промивання шлунка, прийом активованого вугілля, контроль життєво важливих функцій, якщо потрібно.Специфічного антидоту немає.

Побочные действия:

З боку нервової системи: поодинокі (>1/10000, <1/1000) – сонливість.З боку шлунково-кишкового тракту: поодинокі – нудота, діарея.Алергічні реакції: поодинокі – анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, шкірні висипання, кропив’янка, свербіж.

Лекарственное взаимодействие:

Уникати одночасного застосування відхаркувальних засобів.

Срок годности:

2 роки від дати виробництва препарату в упаковці in bulk.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 20 мл у флаконі, укупореному пробкою-крапельницею і закритому кришкою, у коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R05DB13:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Капли От Кашля Пульмо
Производитель:Вертекс, ФФ,ООО, Украина
Форма выпуска: По 20 мл у флаконі, укупореному пробкою-крапельницею і закритому кришкою, у коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/15904/01/01 от 12.04.2017. Приказ № 424 от 12.04.2017
МНН:Butamirate
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: бутамірату цитрат;1 мл (22 краплі) препарату містить бутамірату цитрату 5 мг;допоміжні речовини: сорбіт (Е 420), гліцерин, сахарин натрію, кислота бензойна (Е 210), ванілін, етанол 96 %, натрію гідроксид, вода очищена.

Фармакологическая группа:Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях.
Код АТХ:R05DB13 - Бутамират
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама