Краплі Від Кашлю Пульмо інструкція по застосуванню

Краплі Від Кашлю Пульмо фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Краплі Від Кашлю Пульмо краплі ор., р-н, 5 мг/мл по 20 мл у флак.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/15904/01/01 від 12.04.2017. Наказ № 424 від 12.04.2017
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: бутамірату цитрат;1 мл (22 краплі) препарату містить бутамірату цитрату 5 мг;допоміжні речовини: сорбіт (Е 420), гліцерин, сахарин натрію, кислота бензойна (Е 210), ванілін, етанол 96 %, натрію гідроксид, вода очищена.

Виробник:

Вертекс, ФФ,ТОВ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Неопіатний протикашльовий засіб з центральною дією. Активним інгредієнтом препарату є бутамірату цитрат, який пригнічує кашель і за своєю структурою та фармакологічною дією відрізняється від алкалоїдів опію. Вважається, що ця субстанція діє на центральну нервову систему. Бутамірату цитрат виявляє неспецифічний антихолінергічний та бронхоспазмолітичний ефект, що покращує функцію дихання. Краплі від кашлю ПУЛЬМО не спричиняють звикання або залежності.Бутамірату цитрат має широкий терапевтичний діапазон, тому Краплі від кашлю ПУЛЬМО добре переносяться навіть у високих дозах і добре підходять як засіб для усунення кашлю у дітей.Фармакокінетика.Бутамірат швидко абсорбується, розподіляється в організмі і надалі переважно гідролізується до 2-фенілмасляної кислоти та діетиламіноетоксіетанолу, які також мають протикашльову активність. 2-фенілмасляна кислота в подальшому частково метаболізується шляхом гідроксилювання. Бутамірат та 2-фенілмасляна кислота в організмі у великій мірі зв’язуються з білками. Вплив їжі на біодоступність не підтверджений. Метаболізм бутамірату до 2-фенілмасляної кислоти та діетиламіноетоксіетанолу пропорційно залежить від дози.Метаболіти виводяться головним чином нирками. Бутамірат виявляється в сечі до 48 годин після прийому. Період напіввиведення для бутамірату становить 1,5-1,9 години, для 2-фенілмасляної кислоти – 23,3-24,4 години, для діетиламіноетоксіетанолу – 2,7-2,9 години.Немає доказів впливу порушень функцій печінки і нирок на фармакокінетичні параметри бутамірату. 

Показання до застосування:

Симптоматичне лікування кашлю (в т. ч. сухого) різного походження у дітей.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до активної або допоміжних речовин препарату.

Особливості застосування:

Через те що бутамірат пригнічує кашльовий рефлекс, потрібно уникати одночасного застосування відхаркувальних засобів, оскільки це може призводити до застою слизу у дихальних шляхах, що збільшує ризик бронхоспазму та інфікування дихальних шляхів.Препарат містить сорбіт. Не слід застосовувати пацієнтам з непереносимістю фруктози.Якщо кашель зберігається протягом більше 7 днів, то потрібно звернутись до лікаря.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Безпеку при застосуванні препарату в період вагітності та годування груддю не оцінювали у спеціальних дослідженнях. Не слід застосовувати бутамірату цитрат протягом перших трьох місяців вагітності. В інші періоди вагітності бутамірату цитрат можна застосовувати тільки за призначенням лікаря у разі наявності прямих показань для такого лікування. Також за призначенням лікаря бутамірату цитрат можна застосовувати в іншій лікарській формі (сироп).Невідомо, чи потрапляє активна субстанція та/або її метаболіти у грудне молоко. З причин безпеки потрібно ретельно зважувати переваги та ризики застосування бутамірату цитрату під час годування груддю. Застосування бутамірату цитрату у період годування груддю можливе, якщо, на думку лікаря, очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Краплі від кашлю ПУЛЬМО можуть спричинити сонливість. Слід мати на увазі, що препарат може впливати на психомоторні реакції.

Діти:

Немає досвіду застосування дітям віком до 2 місяців.Дітям віком до 2 років можна застосовувати тільки за призначенням лікаря.

Спосіб застосування та дози:

Препарат призначений для застосування дітям.Разова доза залежить від віку дитини і становить: дітям від 2 місяців до 1 року – по 10 крапель 4 рази на добу; дітям від 1 до 3 років – по 15 крапель 4 рази на добу; дітям від 3 років – по 25 крапель 4 рази на добу. Щоб точно відміряти дозу препарату, флакон слід тримати вертикально, отвором донизу.Максимальний курс лікування без призначення лікаря не повинен перевищувати 1 тиждень.Препарат застосовують за 30 хвилин до прийому їжі з невеликою кількістю води.

Передозування:

Передозування препарату може спричинити такі симптоми: сонливість, нудоту, блювання, діарею, запаморочення та артеріальну гіпотензію.Потрібно вживати звичайних заходів для невідкладної допомоги: промивання шлунка, прийом активованого вугілля, контроль життєво важливих функцій, якщо потрібно.Специфічного антидоту немає.

Побічні дії:

З боку нервової системи: поодинокі (>1/10000, <1/1000) – сонливість.З боку шлунково-кишкового тракту: поодинокі – нудота, діарея.Алергічні реакції: поодинокі – анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, шкірні висипання, кропив’янка, свербіж.

Лікарська взаємодія:

Уникати одночасного застосування відхаркувальних засобів.

Термін придатності:

2 роки від дати виробництва препарату в упаковці in bulk.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 20 мл у флаконі, укупореному пробкою-крапельницею і закритому кришкою, у коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ R05DB13:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Краплі Від Кашлю Пульмо
Виробник:Вертекс, ФФ,ТОВ, Україна
Форма випуску: По 20 мл у флаконі, укупореному пробкою-крапельницею і закритому кришкою, у коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/15904/01/01 від 12.04.2017. Наказ № 424 від 12.04.2017
Міжнародне непатентоване найменування:Butamirate
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: бутамірату цитрат;1 мл (22 краплі) препарату містить бутамірату цитрату 5 мг;допоміжні речовини: сорбіт (Е 420), гліцерин, сахарин натрію, кислота бензойна (Е 210), ванілін, етанол 96 %, натрію гідроксид, вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях.
Код АТС:R05DB13 - Бутамірат
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Чому банани слід включати у свій щоденний раціон
Банані не лише смачні, а й корисні. Вони багаті на...
Вино може запобігти розвитку інсульту: лікар
За даними Всесвітньої організації боротьби з інсул...
Реклама