Кемодин инструкция по применению

Кемодин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Кемодин раствор д/ин., 250 мг/мл по 2 мл (500 мг) в амп. №5
Производитель:
Регистрация:
№ UA/13409/01/01 от 30.01.2014. Приказ № 88 от 30.01.2014
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: citicoline;1 мл містить цитиколіну 250 мг (1 ампула на 2 мл містить цитиколіну натрію 500 мг; 1 ампула на 4 мл містить цитиколіну натрію 1000 мг);допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

Основные физико-химические свойства:

прозорий, безбарвний розчин в ампулах.

Производитель:

Лаб. Лизафарма С.П.А, БИФЛ для "Эссети Фармасьютичи С.Р.Л.", Италия

Фармакотерапевтическая группа:

Психостимулирующие и ноотропные средства. Пирацетам.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Цитиколін стимулює біосинтез структурних фосфоліпідів у мембрані нейронів, що сприяє покращенню функції мембран, у тому числі функціонуванню іонообмінних насосів і нейрорецепторів. Завдяки стабілізуючій дії на мембрану цитиколін виявляє протинабрякові властивості і зменшує набряк мозку. Цитиколін ослаблює вираженість симптомів, пов’язаних з церебральною дисфункцією після таких патологічних процесів, як черепно-мозкові травми та гострі порушення мозкового кровообігу. Цитиколін знижує рівень амнезії, поліпшує стан при когнітивних, сенситивних і моторних розладах. Цитиколін покращує симптоми, які спостерігаються при гіпоксії та ішемії мозку, включаючи погіршення пам’яті, емоційну лабільність, труднощі при виконанні повсякденних дій і самообслуговуванні.Фармакокінетика. Оскільки цитиколін є природною сполукою, яка міститься в організмі, класичне фармакокінетичне дослідження виконати неможливо через складність кількісного визначення екзогенного і ендогенного цитиколіну. Дослідження біодоступності препарату показали, що біодоступність при пероральному та парентеральному шляхах введення практично однакові. У ході фармакокінетичного дослідження спостерігалося практично повне всмоктування цитиколіну. Виведення дуже повільне, переважно через дихальні шляхи та із сечею. Після 5 діб прийому приблизно 16 % дози було виявлено у крові, що свідчить про те, що решта дози була включена у метаболізм.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату або інших споріднених з хімічної точки зору речовин.Не слід призначати хворим з високим тонусом парасимпатичної нервової системи.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Хоча доказів ризику для плода при застосуванні препарату одержано не було, в період вагітності лікарський препарат призначають тільки тоді, коли очікувана користь переважає потенційний ризик. Дані про проникнення цитиколіну в грудне молоко та його дія на дитину невідомі. Тому у період годування груддю препарат призначають лише тоді, коли очікувана користь для матері переважає потенційний ризик для дитини.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

В окремих випадках деякі побічні реакції з боку центральної нервової системи можуть впливати на здатність керувати автотранспортом або працювати зі складними механізмами.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Цитиколін посилює ефект леводопи.Не слід призначати одночасно з лікарськими засобами, що містять меклофеноксат.Можна застосовувати з кровоспинними засобами, протинабряковими засобами та рідинними перфузіями.

Дети:

У зв’язку з обмеженим досвідом застосування препарат не слід призначати дітям.

Способ применения и дозы:

Для внутрішньовенного або внутрішньом’язового введення. При гострих та невідкладних станах максимальний терапевтичний ефект досягається при призначенні препарату у перші 24 год. Внутрішньовенно призначають у формі повільної внутрішньовенної ін’єкції (протягом 5 хв) або краплиного внутрішньовенного вливання (40-60 крапель на хвилину).Перші 2 тижні лікування призначають по 500–1000 мг (залежно від стану хворого) 2 рази на добу внутрішньовенно; потім – по 500-1000 мг 2 рази на добу внутрішньом’язово. Максимальна добова доза – 2000 мг. Рекомендована тривалість курсу лікування, при якому спостерігається максимальний терапевтичний ефект, становить12 тижнів.

Передозировка:

Не було повідомлень про передозування.

Побочные действия:

Побічні реакції виникають дуже рідко (<1/10000), включаючи поодинокі випадки.Психічні розлади: галюцинації.З боку нервової системи: сильний головний біль, запаморочення.З боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія, артеріальна гіпотензія, тахікардія.З боку дихальної системи: диспное.З боку травневого тракту: нудота, блювання, діарея.Загальні розлади: озноб, набряк, алергічні реакції, у тому числі: висипання, пурпура, свербіж, ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок; підвищення температури тіла, підвищена пітливість, зміни у місці введення.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ˚С.

Форма выпуска / упаковка:

500 мг/2 мл в ампулі з темного скла з кільцем надлому та маркуванням на ампулі; 5 ампул у контурній чарунковій упаковці з прозорої полівінілхлоридної плівки у картонній коробці. 1000 мг/4 мл в ампулі з темного скла з кільцем надлому та маркуванням на ампулі; 5 ампул у картонній вкладці для разміщення та фіксації ампул у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Клінічні характеристикиГостра фаза порушень мозкового кровообігу та лікування ускладнень і наслідків порушень мозкового кровообігу.Черепно-мозкова травма та її наслідки.Неврологічні розлади (когнітивні, сенситивні, моторні), спричинені церебральною патологією дегенеративного та судинного походження.НесумісністьНе слід призначати одночасно з лікарськими засобами, що містять меклофеноксат.МісцезнаходженняВіа Лічіно, 11, 22036 Ерба Комо, Італія/ Via Licino 11-22036 Erba (CO), Italy.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ N06BX06:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Кемодин
Производитель:Лаб. Лизафарма С.П.А, БИФЛ для "Эссети Фармасьютичи С.Р.Л.", Италия
Форма выпуска: 500 мг/2 мл в ампулі з темного скла з кільцем надлому та маркуванням на ампулі; 5 ампул у контурній чарунковій упаковці з прозорої полівінілхлоридної плівки у картонній коробці. 1000 мг/4 мл в ампулі з темного скла з кільцем надлому та маркуванням на ампулі; 5 ампул у картонній вкладці для разміщення та фіксації ампул у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/13409/01/01 от 30.01.2014. Приказ № 88 от 30.01.2014
МНН:Citicoline
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: citicoline;1 мл містить цитиколіну 250 мг (1 ампула на 2 мл містить цитиколіну натрію 500 мг; 1 ампула на 4 мл містить цитиколіну натрію 1000 мг);допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Психостимулирующие и ноотропные средства. Пирацетам.
Код АТХ:N06BX06 - Цитиколин
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама