Кокарбоксилаза-Ферейн инструкция по применению

Кокарбоксилаза-Ферейн фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Кокарбоксилаза-Ферейн лиофилизат для р-ра д/ин. по 0,05 г в амп. №10 (5х2)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7641/01/01 от 22.01.2008. Приказ № 22 от 22.01.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 ампула містить кокарбоксилази гідрохлориду в перерахуванні на 100 % речовину 0,05 мг;допоміжні речовини: натрію карбонат безводний.

Основные физико-химические свойства:

ліофілізована суха пориста гігроскопічна маса білого або майже білого кольору зі слабким специфічним запахом;

Производитель:

Бринцалов-А, ЗАО, г.Москва, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Вітаміни. Прості препарати вітаміну В1. Тіамін (вітамін В1).

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Метаболітний засіб, який відіграє важливу роль у вуглеводному та жировому обміні. Кокарбоксилаза – кофермент тіаміну (вітаміну В1), в організмі фосфорилюється з утворенням моно-, ди- та трифосфорних ефірів, входить до складу ферментів, що прискорюють карбоксилювання та декарбоксилювання альфа-кетокислот. Екзогенний вітамін В1 (тіамін) для участі в цих процесах повинен шляхом фосфорилювання метаболізуватися в кокарбоксилазу – готову форму коферменту. Слід врахувати, що властивості кокарбоксилази лише частково адекватні таким у тіаміну; кокарбоксилазу не застосовують для профілактики і лікування гіпо- та авітамінозу В1. Дефіцит кокарбоксилази викликає підвищення рівня піровиноградної кислоти в крові, що спричиняє розвиток ацидозу.Фармакокінетика. Після парентерального введення добре всмоктується, в організмі не депонує. Екскретується із сечею.

Показания к применению:

Комплексна терапія печінкової та ниркової недостатності, діабетичної прекоми та коми, діабетичного кетоацидозу, при дихальному ацидозі при хронічній легенево-серцевій недостатності, недостатності коронарного кровообігу, захворюваннях серця, що супроводжуються екстрасистолією, пароксизмальною тахікардією, мерехтливою аритмією та іншими порушеннями серцевого ритму, легких формах розсіяного склерозу, преекламптичних станах та еклампсії, периферичних невритах, патологічних процесах із порушенням вуглеводного обміну.У новонароджених препарат застосовують у комплексній терапії станів, пов’язаних із гіпоксією і ацидозом, в тому числі асфіксії новонароджених, гіпоксичній енцефалопатії, недостатності кровообігу, пневмонії, сепсису та інших.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до препарату.

Особенности применения:

Кокарбоксилазу-Ферейн застосовуються, головним чином, у складі комплексної терапії.Вплив Кокарбоксилази-Ферейн на здатність керувати автомобілем та працювати з потенційно небезпечними механізмами не вивчався.

Способ применения и дозы:

Кокарбоксилазу-Ферейн вводять внутрішньом’язово або внутрішньовенно (струминно або крапельно). Вміст ампули розчиняють безпосередньо перед введенням у 2 мл води для ін’єкцій. При внутрішньовенному струминному введенні об’єм доводять до 10 - 20 мл, при крапельному введенні до 200 - 400 мл, додаючи ізотонічний розчин натрію хлориду або розчин глюкози.При захворюваннях серця призначають по 100 - 200 мг на добу протягом 15 - 30 днів. При цукровому діабеті (кетоацидоз, кома) добова доза становить 100 мг. При гострій печінковій і нирковій недостатності вводять внутрішньовенно струминно по 100 - 150 мг 3 рази на добу або крапельно (на 5 % розчині глюкози) по 100 - 150 мг на добу. При периферичних невритах призначають внутрішньом’язово в дозі 50 - 100 мг на добу протягом 1 - 1,5 місяця.Дітям вводять внутрішньом’язово, внутрішньовенно (крапельно або струминно). В залежності від тяжкості стану і клінічної симптоматики – від 25 мг до 50 мг на добу. Курс лікування – від 3 - 7 до 15 - 30 днів. Новонародженим вводять внутрішньовенно (повільно) 10 мг на 1 кг маси тіла 1 раз на добу.

Передозировка:

Проявляється у вигляді більш вираженої форми побічних дій.У разі передозування слід відмінити препарат і призначити симптоматичне лікування для нормалізування дії дихання та серцево-судинної системи.

Побочные действия:

Можливі алергічні реакції (кропив’янка, свербіж); при внутрішньом’язовому введенні – гіперемія, набряк у місці ін’єкції.

Лекарственное взаимодействие:

Кокарбоксилаза посилює кардіотонічну дію серцевих глікозидів і покращує їх переносимість.

Срок годности:

Зберігати в захищеному від світла місці при температурі не вище 20 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці!Термін придатності – 3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 5 мл в ампулах; по 10 ампул нейтрального скла у картонній пачці.По 5 мл в ампулах; по 5 ампул нейтрального скла у комплекті з 5 ампулами розчинника (вода для ін’єкцій по 2 мл), у картонній пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: cocarboxylase; 3-[(4-аміно-2-метил-5-піримідиніл)-метил]-5-(2-гідроксиетил)-4-метил-тіазоліо-0-дифосфонату гідрохлорид;Форма випускуЛіофілізат для розчину для ін’єкцій.АдресаРосія, 117105, м. Москва, вул. Нагатинська, 1.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A11DA04:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Кокарбоксилаза-Ферейн
Производитель:Бринцалов-А, ЗАО, г.Москва, Российская Федерация
Форма выпуска: По 5 мл в ампулах; по 10 ампул нейтрального скла у картонній пачці.По 5 мл в ампулах; по 5 ампул нейтрального скла у комплекті з 5 ампулами розчинника (вода для ін’єкцій по 2 мл), у картонній пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/7641/01/01 от 22.01.2008. Приказ № 22 от 22.01.2008
МНН:Cocarboxylase
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 ампула містить кокарбоксилази гідрохлориду в перерахуванні на 100 % речовину 0,05 мг;допоміжні речовини: натрію карбонат безводний.

Фармакологическая группа:Вітаміни. Прості препарати вітаміну В1. Тіамін (вітамін В1).
Код АТХ:A11DA04 - Кокарбоксилаза
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Это природное средство может снизить уровень артериального давления до 12 мм рт. ст.
Согласно исследованию, которое было опубликовано в...
Ежедневный прием душа вреден для здоровья: врач
Эксперт по гигиене в Лондонской школе гигиены и тр...
Реклама