Состав:
1 каплета містить парацетамолу (ацетамінофену) 300 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг та кофеїну безводного 30 мг;допоміжні речовини: лактоза, повідон, натрію крохмаль гліколят, кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат, олія рослинна гідрогенізована, еудрагіт Е-100, опадрі OY-5832, поліетиленгліколь 400.
Производитель:
ТЕВА Фармацевтикал Индастриз Лтд
Фармакотерапевтическая группа:
Анальгетики и антипиретики.
Фармакологические свойства:
Фармакодинаміка. Комбінований препарат. Парацетамол чинить жарознижувальну та аналгезуючу дію: зменшує больовий синдром, який спостерігається при застудних захворюваннях - біль у горлі, головний біль, м’язовий та суглобовий біль, знижує високу температуру. Фенілефрин чинить судинозвужувальну дію - зменшує набряк і гіперемію слизових оболонок верхніх відділів дихальних шляхів та придаткових пазух.Хлорфенірамін здійснює протиалергічну дію: усуває свербіж очей, носа та горла, набряк і гіперемію слизових оболонок порожнини носа, носоглотки та придаткових пазух носа, зменшує ексудативні явища.Кофеїн чинить стимулюючий вплив на центральну нервову систему, що призводить до зменшення втомлюваності і сонливості, до підвищення розумової та фізичної працездатності.
Показания к применению:
Симптоматичне лікування “застудних захворювань”, грипу, гострих респіраторних вірусних захворювань (пропасний синдром, больовий синдром, ринорея) у дорослих.
Противопоказания:
Підвищена чутливість до парацетамолу та інших компонентів препарату; прийом інших препаратів, які містять такі самі речовини, що й Колдрин; одночасний прийом трициклічних антидепресантів, інгібіторів МАО, β-адреноблокаторів; вагітність, період лактації; дитячий вік до 12 років.Передозування. , Особливості застосування.
Надлежащие меры безопасности при применении:
Применение в период беременности или кормления грудью:
Способность влиять на скорость реакции при управлении
автотранспортом:
Способ применения и дозы:
Дорослим внутрішньо - по 1 каплеті кожні 4–6 годин під час їжі. Максимальна добова доза - 4 каплети. Курс лікування - не більше 5 днів.
Побочные действия:
Алергічні реакції (у т. ч. шкірні висипи, свербіж, кропив¢янка, ангіоневротичний набряк), запаморочення, безсоння, підвищена збудливість, мідріаз; підвищення артеріального тиску, тахікардія, нудота, блювання, епігастральний біль; сухість у роті; затримка сечі, парез акомодації, підвищення внутрішньоочного тиску; анемія, тромбоцитопенія, агранулоцитоз; гемолітична анемія, апластична анемія, метгемоглобінемія, панцитопенія; гепатотоксична дія, нефротоксичність (папілярний некроз); бронхообструкція.
Лекарственное взаимодействие:
Посилює ефект інгібіторів МАО, седативних препаратів, етанолу. Антидепресанти, протипаркінсонічні засоби, антипсихотичні засоби, фенотіазинові похідні підвищують ризик розвитку затримки сечі, сухості в роті, запорів. Глюкокортикостероїди збільшують ризик розвитку глаукоми. Парацетамол знижує ефективність діуретичних препаратів. Хлорфенірамін одночасно з інгібіторами МАО, фуразолідоном може призвести до гіпертонічного кризу, збудження, гіперпірексії. Трициклічні антидепресанти посилюють адреноміметичну дію фенілефрину, одночасне призначення галотану підвищує ризик розвитку шлуночкової аритмії. Знижує гіпотензивну дію гуанетидину, що, у свою чергу, посилює a-адреностимулюючу активність фенілефрину.При одночасному призначенні Колдрину з барбітуратами, дифеніном, карбамазепіном, рифампіцином та іншими індукторами мікросомальних ферментів печінки підвищується ризик розвитку гепатотоксичної дії парацетамолу.
Срок годности:
Зберігати при температурі 15-30°С в захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності - 2 роки.
Категория отпуска:
Без рецепта.
Дополнительно:
Загальна характеристикаФорма випускуКаплети.АдресаІзраїль, 49131 м. Петах Тіква, вул. Базеля 5 (5 Basel str., P.O. Box 3190, Petah Tiqva 49131, Israel). Телефон: (9723) 926-74-02. Факс: (9723) 926-74-33.