Кордиамин-Здоровье инструкция по применению

Кордиамин-Здоровье фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Кордиамин-Здоровье раствор д/ин., 250 мг/мл по 2 мл в амп. №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7812/01/01 от 14.07.2017. Приказ № 798 от 14.07.2017
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 мл розчину містить нікетаміду 250 мг;допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Производитель:

ООО "Фармацевтическая компания "Здоровье"

Фармакотерапевтическая группа:

Дыхательные аналептики. Никетамид.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Аналептик змішаного типу дії. Механізм дії складається з двох компонентів: центрального і периферичного. Центральний компонент зумовлений безпосереднім впливом на судинноруховий центр довгастого мозку, що призводить до його збудження та опосередкованого підвищення системного артеріального тиску (особливо при початковому пригніченні цього центру). Периферичний компонент пов’язаний зі збудженням хеморецепторів каротидного синусу, що призводить до збільшення частоти і глибини дихальних рухів.Кордіамін стимулює центральну нервову систему, спричиняє пряме і рефлекторне збудження дихального і судиннорухового центрів, що призводить до збільшення загального периферичного опору і підвищення артеріального тиску (ефект проявляється при зниженому артеріальному тиску).Не виявляє прямого стимулюючого впливу на серце і судинозвужувального ефекту.Тривалість дії – 15-60 хвилин.Фармакокінетика. Препарат добре абсорбується, незалежно від шляху введення. Піддається швидкому метаболізму у печінці з утворенням неактивних метаболітів. Швидко елімінується нирками.

Показания к применению:

Колапс і асфіксія (у т. ч. асфіксія новонароджених);шокові стани при оперативних втручаннях та у післяопераційний період;гострі і хронічні порушення кровообігу;зниження тонусу судин і пригнічення дихання при інфекційних захворюваннях та у період одужання;отруєння снодійними та аналгетичними засобами (у складі комплексної терапії).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до нікетаміду, схильність до судом, епілепсія, епілептичні напади в анамнезі, порфірія, гіпертермія у дітей.

Особенности применения:

Препарат застосовувати тільки під наглядом лікаря у стаціонарних умовах. При внутрішньовенному введенні діє короткочасно.Оскільки підшкірні і внутрішньом’язові ін’єкції препарату болючі, для послаблення болю у місце ін’єкції слід заздалегідь вводити новокаїн (дорослим – 1 мл 0,5 % розчину, дітям – відповідно до вікових дозувань).

Применение в период беременности или кормления грудью:

Препарат протипоказаний у період вагітності. У разі необхідності застосування годування груддю слід припинити.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

У період лікування слід уникати керування автотранспортом і виконання потенційно небезпечних видів діяльності, пов’язаних із необхідністю концентрації уваги і підвищеної швидкості психомоторних реакцій.

Дети:

Препарат дозволений для застосування у педіатричній практиці у дозах залежно від віку. Протипоказане застосування при гіпертермії.

Способ применения и дозы:

Препарат вводити підшкірно, внутрішньом’язово, внутрішньовенно. Разова і добова дози, частота введення встановлюються індивідуально лікарем залежно від показань і віку пацієнта. Для внутрішньовенного введення разову дозу препарату розводити у 10 мл 0,9 % розчину натрію хлориду; вводити за 1-3 хвилини.Дорослим і дітям віком від 14 років призначати по 1-2 мл 1-3 рази на добу. Вищі дози для дорослих підшкірно: разова – 2 мл, добова – 6 мл. Вища разова доза підшкірно і внутрішньовенно при отруєннях для дорослих – 5 мл.Дітям призначати підшкірно, залежно від віку, такі разові дози: до 1 року – 0,1 мл; 1-4 роки – 0,15-0,25 мл; 5-6 років – 0,3 мл; 7-9 років – 0,5 мл; 10-14 років – 0,75 мл; вводити 1-3 рази на добу.

Передозировка:

Симптоми: посилення побічної дії препарату; у великих дозах препарат може спричинити генералізовані тоніко-клонічні судоми, розвиток порушень свідомості і дихання, апное під час судом; не виключається летальний наслідок.Лікування: застосування протисудомних засобів, форсований діурез; при необхідності – штучне дихання.

Побочные действия:

З боку нервової системи: неспокій, підвищена дратівливість, тривожність.З боку травного тракту: нудота, блювання.З боку серцево-судинної системи: аритмія, артеріальна гіпертензія, тахікардія.З боку опорно-рухового апарату: м’язові посмикування (починаються з кругових м’язів рота), тремор, ригідність м’язів.Дерматологічні порушення: пастозність або почервоніння обличчя, свербіж та/або лущення шкіри.Загальні порушення: гіпертермія, підвищена пітливість.Алергічні реакції: реакції гіперчутливості, у т. ч. кропив’янка, ангіоневротичний набряк, генералізовані папульозні висипання.Реакції у місці введення: інфільтрація, болючість, гіперемія, свербіж, відчуття печіння шкіри у місці введення.

Лекарственное взаимодействие:

Аналептична дія нікетаміду зменшується під впливом ПАСК, салюзиду, похідних фенотіазину (аміназин). Аміназин і резерпін можуть посилити судомну дію нікетаміду. Пресорний ефект нікетаміду підвищується під впливом інгібіторів МАО. Нікетамід сприяє розвитку непереносимості фтивазиду. Посилює ефекти психостимуляторів, антидепресантів. Знижує дію наркотичних аналгетиків, снодійних, антипсихотичних, протисудомних засобів, анксіолітиків. На тлі глибокого наркозу кордіамін не діє.

Срок годности:

5 років.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 2 мл в ампулах № 5х2, № 10 у блістері у коробці; № 10 у коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Несумісність

Препарат інактивується кислотами і лугами. Використовувати тільки рекомендований розчинник. Не змішувати з іншими лікарськими засобами.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R07AB02:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Кордиамин-Здоровье
Производитель:ООО "Фармацевтическая компания "Здоровье"
Форма выпуска:

По 2 мл в ампулах № 5х2, № 10 у блістері у коробці; № 10 у коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/7812/01/01 от 14.07.2017. Приказ № 798 от 14.07.2017
МНН:Nikethamide
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: 1 мл розчину містить нікетаміду 250 мг;допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Дыхательные аналептики. Никетамид.
Код АТХ:R07AB02 - Никетамид
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Почему бананы следует включать в свой ежедневный рацион
Бананы не только вкусны, но и полезны. Они богаты ...
Вино может предотвратить развитие е инсульта: врач
По данным Всемирной организации по борьбе с инсуль...
Реклама